דרבי היום :)

respecta1

New member
../images/Emo32.gifדרבי היום :)

מה אתם אומרים יהיו מכות המוניות? ינסו לחקות את מה שהיה באיטליה היום עם הרוג? איזה קהל יעשה דברים יותר יפים (הרי מהקבוצות אי אפשר לצפות כלום) אבל שיהיה.. מה תהיה התוצאה לדעתכם? מה שבטוח יהיה מעניין לראות :] (לא את המשחק את הקהל.. אולי ערוץ 10 האפסים סוף סוף ילמדו שהמשחק לא באמת מעניין הרבה אנשים..ויראו יותר את המשחק) אגב היה היום ניצחון נחמד לרם וארליך היום.. פעם ראשונה שאני רואה משחק טניס :p ונחמד..

maxtv

New member
../images/Emo4.gif

"לחקות את אלה מאיטליה" - מצאו דוגמא
חבל שלא מחקים את אלה שכן נרמלים... בכל אופן השיטה שצריך ליישם היא להכניס יס"מניקים שייזינו במכות מתפרעים ורק ככה גם סבתא שלי ושלך יוכלו ללכת למשחקים מבלי לפחד לקבל בלוק לתוך הראש.. בהמווון מדינות כדורגל = חוויה לכל המשפחה וכנ"ל לכל סוג ספורט אחר.. חבל

respecta1

New member
"חבל שלא מחקים את אלה שכן נורמלים"

איפה יש אוהדי כדורגל נורמלים.. רק במדינות כמו ארצות הברית וכאלה שכדורגל זה ספורט משני ביותר וגם שם התחילו

maxtv

New member
חחחחחחח

גם פה בישראל יש מועדוני כדורגל "נורמליים" פחות או יותר..

איזה אפסים יאלה

הקבוצות משחקות כמו אמרות השדרן שתי גרוטאות
מצב אחד נורמלי כל המחצית
וקהל לא עשו משהו גדול אין שום אבוקות לא רימוני עשן (אגב מתחילה העונה לא היה רימון עשן\ אבוקה אחת..מה קרה?) ובעידוד כמו תמיד מכבי מנצחים

respecta1

New member
נו באמת :]

יש הבדל בין לזרוק רימון הלם על מישהו ועוד באולם לבין לזרוק באצטדיון גדול אבוקה בתוך היציע או על המגרש

Mellow29

New member
אין הבדל, אותה אבוקה יכולה לפגוע בסדרן

ולהצית אותו...עכשיו לפחות יזיינו חזק את חולון ותהיה מספיק התרעה שלא יעשו את זה לפחות באולמות כדורסל

yoavj1

New member
אי אפשר לדעת מה יקרה מהדברים האלה

אני גם לא חושב שאלה שזרקו את הרימון באמת רצו לקטוע למאבטח 3 אצבעות, אבל כשמתעסקים עם אש [פשוטו כמשמעו] בחוסר אחריות ככה, יכולים לקרות דברים מאוד לא נעימים. וכן, גם אבוקות ורימוני עשן יכולים לפצוע.

yoavj1

New member
ואגב

כשנותנים לגיטימציה לאבוקות ורימוני עשן, ואפילו מתלוננים שאין כאלה, אז הדרך לכאן לא ארוכה כ"כ כמו שזה נראה.

הזוי..

רימוני עשן זה דבר שלא יכול לפגוע באפחד אז בוא נעזוב את זה :] ואבוקות אלא אם זורקים ישר על מישהו אף אחד בכלל לא נפגע צריך בכלל להרשות את אותם דברים ולעשות אותם אולי בצורה יותר מבוקרת אבל עדיין לעשות.. זה רק מוסיף למשחק

yoavj1

New member
גם אם היית אומר לי אתמול שיקרה כזה דבר

הייתי אומר לך "הזוי". אבל שוב, אם אתה מסכים לאבוקות שכן יכולות לגרום נזק, אז הדרך קצרה לאמל"חים וכדומה. ואיך אתה יודע שלא יזרקו את זה ישר על מישהו? גם כדור אקדח לא עושה נזק אם לא מכוונים אותו ישירות על מישהו. אז למה שלא כולם יסתובבו עם אקדחים?

respecta1

New member
1-0 להבועל..זה כמו לראות משחק מהלאומית

רק אם קהל נחמד.. שגם הוא אחרי שהקהל של מכבי הפסיד לעודד אחרי הגול אז כבר נהיה מעפן.. חחח ואיזה טמבל האוהד שנכנס

למעלה