דלדול בכמות התורמים המוסלמים

אנה מ

New member
ביום כיפור הוא ראה את כל הילדים עם

קסדות ושיגע לי את הראש . אז קניתי לו קסדה. באותו יום הוא לא הוריד אותה בכלל. ואם בדר"כ כשהוא קם הוא קורא לי "אמא, אמא", באותו יום, כשהוא התעורר משנת הצהריים שלו, הוא צעק נ"נוע, נוע" (קרי - קסדת אופנוע).

אוחח... איזה ממתקון הוא! ../images/Emo25.gif

אני רואה שלא רק אנחנו סובלים מחדוות הקניות הזאת
לפני כמה ימים עברו בחנות צעצועים ו... איך לא, נשאבנו פנימה לשעה שעתיים. בתחילה נעצרנו ארוכות ליד חלקת האופנועים הממונעים הגדולים לילדים, וכך נשמע הדיאלוג בין התותחון לביני, לאחר שמדד את כל הקסדות ועלה על כל אופנוע אפשרי: תותחון: "אמא
כשאני אהיה גדול תקני לי אופנוע אמיתי גדול מאד עם קסדה
". אמא (מבליעה פרצוף חמוץ שמדמיין אותו על אופנוע אמיתי גדול מאד): "טוב, חמודי". בשלב זה הגענו לצעצועי התינוקות, שולחנות והליכוני הפעילות, המוביילים המרשרשים ושאר הפעלולונים והאקטיביטי סנטרים למיניהם וכאן התותחון בחר בשולחן פעילות גדול ורעשני במיוחד ואז חזר הדיאלוג, אבל עם טוויסט קטן: תותחון: "אמא
כשאני אהיה גדול תקני לי שולחן כזה
". אמא: "אבל בובי, זה צעצוע של תינוקות, אתה כבר ילד גדול!". תותחון (מצחו מתקמט לשניה ואז אורות פניו): "אמא
כשאני אהיה קטן תקני לי שולחן כזה
". אמא: נאנחת.

דבורי

New member
זה כל מה שהוא רוצה?

אני אמורה בעוד XX שנים לקנות שני דחפורים עבור ילדי המתבגרים. הם מתכוננים לבנות לי בית (או שנים?) ולהסיע אותי בזה.

תומילי

New member
עם בחורצ'יק כזה

אסור לצאת לקניות. לא יעזרו לך התשובות המתחמקות שלך - תמיד תהיה לו אחת יותר טובה.

נוRית

New member
../images/Emo6.gif

פעם היה ב"זמנים מודרנים" טור של דניאלה שמי "דניאלה היקרה". בעקבותיו יצא ספר. בפתיח של הספר היה כתוב משהו כמו: "שאלות לעתון, ותשובות שהגיע להן..." זה בדיוק זה....

למעלה