דכאונות

Hada6

New member
דייי זהו!

רע לי רע לי רע לי רע לי רע לי רעעעעעעעע לייייי!!!!!!!!!!!!!!!

בחורה נואשת מחפשת נואשות

פרטנר היום להיתמסטל ביחד ולשכוח מהעולם הדפוק שנפלנו אליו! בא לי רק לבכות!

סתם שיר שמוקדש למי שבדיכי היום.

בשלכת עץ עומד לבדו ברוח אין לו רגע חם ואין לו צל. לפעמים גם הוא רוצה להרגיש בטוח ולא כמו פרח שנובל. ולפעמים הזמן בוחן אותנו מניח לרגלינו מיכשולים אך לנו יש את הכוחות שלנו נראה לו שאנחנו יכולים. לראות את הכאב ולהביט לו בענים. להיצמד אל החיים חזק לא לותר להאמין בכול הלב שיהיה עוד טוב ושלמרות הכול אנחנו ניתגבר!

תחשבו על זה שאם קר בחוץ

מעדיפים להיות במחשב מתחת לפוך ואם כבר אנחנו בבית אז גם יותר אוכלים אבל זלא דיכאון זה תלוי במצב המזג אויר לא?

אם

את מחפשת להיות בדכאון או שאת רועדת מהמילה הזאת.. הרי כל תסמין מיד תפרשי אותו כך.. במקום זאת.. הביטי על/אל הדברים החיובים שבחייך, על הטוב שקיים סביבך ובך.. ממילא לא תביטי על זה כך והם עצמם יעלמו לך לאט, לאט.. תאמיני!

תראה, ת`צודק.

דברים ומאמרים לחוד ומעשים לחוד... הוכח כבר שאינלנו שליטה על המחשבות שלנו... אפשרי להדחיק וכו` אבל ת`יודע מה קורה בסוף?! הכל צף ועולה.

הוכח

שאין שליטה על היכולת לא לחשוב, אבל מה לחשוב ואיך לחשוב זה ברור בשליטתנו...! את יכולה להפסיד את המטוס, להיות מתוסכלת והכל, אבל בסופו של יום המטוס יתרסק.. מראש כבר יכולת להאמין, לחשוב, ולהבין, שזה ה-טוב בשבילך... עניין של הסתכלות... יותר מכך, גם ברמה הפחותה יותר של האמונה, לכל מטבע שני צדדים, ובכל דבר יש רע וטוב, השאלה על מה את מביטה...

א"א

להתווכח, כי גם אין טעם בוויכוח, אבל עדיין הבחירה היא בידיים שלך, לשפר את הרגשתך, להתמודד עם הרגשות, או להיכנע ולהמשיך להרגיש דפוק...! מה בוחרת?? אני לא יודע ממה בדיוק את מרגישה ככה, אבל זה ברור לי שאם זה נפל בפתיחך בהכרח שאת יכולה לעמוד בהתמודדות הזאת... את תתני לרגש כזה או אחר להפיל אותך?? את תרימי דגל לבן או לפני הקרב??

למעלה