דוקטורה נוירוזיס באה להצלתך !

TuTiiRay

New member
../images/Emo32.gif דוקטורה נוירוזיס באה להצלתך ! ../images/Emo151.gif

חחחחחחחח איך חיכיתי לרשום את זה
למה אין פה "אוף" חברים ?! צריך מקום לפרוק מתחים ! אז תספרו מה עובר עליכם וכו'.. אני אתחיל ? אוקיי אם אתם מתעקשים
משעמם לי וכואב לי הגרון. ונמאס לי לראות פרסומות של ההופעה של
בכל מקום !! חופר. תורכם

TuTiiRay

New member
אה ואם לא הבנתם למי התכוונתי ../images/Emo151.gif

= ג'סטין ביוור

חחחח למה ביוור ולמה ../images/Emo157.gif ? ../images/Emo6.gif

ומה רע בו? טוב אז אם את כבר שומעת הרבה עליו אז עוד קצת לא יזיק... אני אולי מקבלת כרטיסים בחינם + מאחורי הקלעים
אני מודה שהוא אולי קצת גיי, אבל גייז הם החברים הכי טובים
הם לא מקנאים ותמיד נחמדים

אהה חבל את יודעת שאני כול שנה נכנסת מאחורי

הקלעים של הפסטיגיל ... גם השנה נכנסתי וראיתי את כולם את יון את עוז את שלום את מי שאת לא רוצה ... אם הייתה לי את אפשרות להכנס כך גם לכמעט מלאכים ... זה היה הדבר יש לו גם כניסה לפסטיגיל ?

שמעתם את המצעד ב100 FM?

לאן הידרדרנו? ג'סטין ביבר הוא זמר השנה ושיר השנה זה TIK TOK המצעד לא יכל להידרדר יותר יש זמרים הרבה יותר טובים ממנו ויש מלא שירים שמגיע להם את שיר השנה אבל לפחות היו אחלה שירים בכל המצעד

dandosh126

New member
איכ לא. ממש לא ! חחח ../images/Emo11.gif../images/Emo203.gif

עזבי את זה שהוא\היא שר נורא והיום ובאמת כמו בחורה בגללו כמעט לא היה עוד מופע של כאסי וזה כבר אישי..

סיוקי2

New member
אויש זה שטויות כלכך !../images/Emo204.gif

אי אפשר להגיד שהוא לא שר יפה , פשוט בשירים הראשונים שממש פורסמו שלו (baby ' one time) הקול שלו היה טיפה נשי , וממש הגזימו עם זה . קראו לו כבר נקבה
פשוט יום אחד מישהו קם , והחליט למלל לו את החיים . סתם שונאים אותו לחינם
אם תאזינו לשירים שלו תבינו שהוא שר ממש יפה !
חחח חפרתי

אורXXX

New member
שפל הרדידות../images/Emo211.gif

טוב גם ככה זו תחנה עמחה כזאתי, טיק טק באמת היה שיר שטירף את כל העולם! (מבלי לפגוע באף אחד- דעתי האישית בלבד) זה אולי שיר מסיבות נחמד אבל רחוק שנות אור מלהיות שיר טוב ואיכותי, וכנל לגבי ביבר ושות'. מרוב מסחור כבר לא רואים מוזיקה (חח אהבתם? יעני מרוב עצים לא רואים את היער...)

MTS17

New member
../images/Emo45.gifלייק אהבתי מטופורה טובה ../images/Emo6.gif ../images/Emo55.gif

אבל בואו לא נהיה צבועות גם הטין לא חפים ממסחור לא ברמה הזו כמובן אבל עדיין

../images/Emo45.gif היום מוסיקת הפופ כוללת בתוכה גם מסחור

מראש ואין מה לעשות. יודעים מראש כבר מי קהל היעד ולא מתביישים למסחר כמו פעם. יודעים שכל הטווינז (גילאי 9-16) יקנו הכל. גם אם זה יהיה נייר לבן שכתוב עליו בעט שחור ג'סטין ביבר - זה יימכר. אין מה לעשות.

למעלה