גוזלים.....

danielia1

New member
../images/Emo32.gif גוזלים.....

בסבב הגוזלים הקודם(אפריל) בקעו להורים האפורים שני אפורים ושני לוטינו. חשבתי שהפנינה נתן לה גם סיבוב כי היה מצב שהמבוגרים היו חופשיים. הפעם(אוגוסט) לא היה מצב למפגש ובכל זאת יש לי גוזל פנינה... אתמול החל לפקוח עיניים והן אדומות... ויש עוד אחד יותר קטן. אז יוצא ששניהם נשאים של לוטינו?...

danielia1

New member
אני לא מתעסק עם זה יותר

רק עם יהיה מקרה חרום. בכל אופן אני מרגיל אותם אז הם לא נושכים, רק קצת פחדנים.

danielia1

New member
מקרה חרום? רק בעוד שנה

בינתיים הצעירים מתגלים כשני זכרים ונקבה.... הלוטינו זה זכר....ואני אנסה לזווג אותו עם* הנקבה שיש לי.... אצל החדשים אדע מין רק בעוד 3 חודשים .... חרום אה? אם עם אום אוף עוף...

orit אורית

New member
אתמול ראיתי מחזה.. שעד לרגע זה..

לא נרגעתי ממנו. לא יודעת למה כרגע התמונות שבות אלי.. לפני כשבוע הגיע ארה זכר לחנות בע"ח בעירי.. תוכי יפהפה כמו של אוהד ממש ממש ממש יפה.. וראו שהוא בפניקה.. מקום חדש.. ויכול להיות נחמד אמרו שילד בן 7 גידל אותו.. ובחנות ידעו לספר לי.. ככה: הוא בן 6-7 חודשים, קוראים לו מרקו, המחיר שלו 8 אלף... וזה ממש מחיר עלות עד שציינתי שאם אחליט לקנות כזה פעם.. זה יהיה רק ממגדל.. אחרי שבוע שהוא שם.. אתמול הגעתי לחנות שוב.. והפעם התוכי סגור בכלוב ניסיתי להתקרב.. הוא צרח.. בפניקה נוראית.. ממש ממש צרח.. המוכר קילל אותו.. (הרעש היה בלתי נסבל).. ואמר לו 'אתה תיכף הולך הביתה' הקיצר.. הגיע הבעלים הקודם שלו.. לקחת אותו בחזרה.. הוא נמסר לחנות על מנת להימכר, ובחנות לא היתה להם סבלנות.. והרעש.. הבעלים הגיע.. שאלתי כמה רוצה עליו.. אמר לי "כמו שעלה לי - 5 אלף" שאלתי בן כמה הוא - אמר לי 5-6. שאלתי 'חודשים'? אמר לי "מפיתום. שנים". הוא הביא מקל קצר כמו של מטאטא.. ואילץ את הארה לעמוד עליו.. ואז עם המקל.. הכניס אותו לתוך קופסת פלסטיק.. כמו של משלוחים בסופר כל התהליך.. התוכי סירב לשתף פעולה.. צרח.. לא שמעתי כאלה צעקות.. כזה בכי.. מעולם.. הוא פשוט בכה.. לאחר מכן.. הבעלים הלך לסדר את הכלוב באוטו.. והתוכי נשאר בקופסת המשלוחים לא יכול לעמוד ישר.. כי נמוך מדי.. אז נאחז בחלק העליון.. כאילו נתלה מלמעלה אבל זה לא ממש למעלה.. כי הגב לא ממש באויר. הקופסה קטנה.. עמדתי בצד.. ובכיתי כמו ילד מפגר.. תיקון. כמו זקן רגשן. מזלם של השכנים שלי.. שאין לי עודף תקציבים.. סתם בא לי לשתף [שולחת בלי הגהה. כי אחרת יימחק..]

yairy99

New member
אורית תפסיקי להתמסכן כל היום!

את לא כל כך זקנה גברת! במקום לילל כל היום על והדרת פני זקן ועל קישקושים אחרים.. תחיי את חייך בשמחה! תתגאי שהגעת לגיל הזה!
אחרת תמותי מוקדם
ואם זה יקרה מי יעיר לי הערות ויתקן אותי? (הפעם קראתי את התוכן!)

orit אורית

New member
לא מתמסכנת.. הלוואי שהייתי ../images/Emo13.gif

אבל אתה... כגודל קשקשנותך... כך גודל ליבך

למעלה