בקשת סיוע למשפחה במצוקה

StarChild

New member
דנה!!!

באמת על תעודדי אתת הילד! סודות נשארים בחדר המיטות יקירתי....
If you know what I mean....

dafgol

New member
../images/Emo32.gif בקשת סיוע למשפחה במצוקה

שלום לכולם. שמי דפנה ואני מנהלת פורום הורים לתינוקות. אני פונה אליכם בבקשת סיוע למשפחה של חברת פורום שלי שנקלעה למצוקה לאחר שביתם עלה באש. מדובר על אשה גרושה + 4 ילדים ( בני נוער ) מנתניה אשר זקוקים לכל סיוע אפשרי כגון ביגוד , ריהוט , כלי מטבח , מוצרי חשמל וכו'...כל סיוע יתקבל בברכה. מודה לכם על תשומת ה
ו
לשרימפי

Yuval Y

New member
סקר שמתגבש ב"הורים לילדים גאים"

סקר שמתגבש ב"הורים לילדים גאים" כיוון שבסקר השתתפו בעיקר צעירים, הסקר מדבר על תגובות ההורים בשלב היציאה מהארון. לפני או אחרי היציאה מהארון, מהי תגובת ההורים? [הצפוייה או זו שקיבלת] כיוון שאני לא יכול לנבא את כל התגובות, אני מציע את מה שרשמתי עד כה, ואתם מוזמנים להוסיף ולהגיב. עם גיבוש ההצעות, יעלה הסקר.
"אתה הבן שלי ואנחנו אוהבים אותך, אבל תתרחק מזה כמו מאש."
"אני לא רוצה שתספר לאבא/אמא/סבא" וכדומה
"אנחנו אוהבים אותך כמו שאת/ה, ובוטחים בך"
"יפה שאמרת לנו, מה אנחנו אמורים לעשות עם זה?" משפטים נוספים, יתקבלו בברכה. [המשפט הראשון הוא ציטוט של אבא שלי...]

יום חמישי 4/12../images/Emo34.gif../images/Emo34.gif../images/Emo43.gif

ליין מסיבות נשים חדש " אשת חיל מי תמצא " מתקיים אחת לשבועים ביום חמישי בפלורנטין מועדון הRED ROSE על העמדה DJ REUT DENIAL בלהיטים מכל הזמנים מסיבת הפתיחה בשילוב מלאכיות אהבה ובאווירה רומנטית ומוקסמת בקובץ מצורפת ההזמנה

tjrulz

New member
../images/Emo42.gifשלום! בנות ובנים!../images/Emo142.gif

היי, אני טיילור וכתבתי בבלוג שלי כתבה שניראה לי תעניין אתכם מאד. תיכנסו, תיקראו ותגיבו. חשוב לי לדעת מה דעתכם בנושא. באי, טיילור.

תסלחי לי ../images/Emo13.gif

אבל אני יכול להבטיח לך, באופן חד וחלק - לו היה נחקק חוק במדינת ישראל שמתיר נשואי חד-מיניים - אולי, אולי ובחסד רב מאתיים זוגות הומואים היו ניגשים לחתונה בעשור שלאחריו. ואני גם מוכן לחתום לך (כעירבון אתן את המוח הגברי
) שאחוז הגירושין לאורך שלושה עשורים ישאף לתקרה. כזהו מצב קהילת הגייז, ולא אחרת. זו הקהילה המתירנית ביותר שקיימת. יחסית לסטרייטים, ללסביות ואף לבי. יתכן ולאור הדברים יתנפלו עלי מחצית מחברי הפורום אבל זוהי האמת המרה ואין בילתה...וניתן לראות הוכחות לכך במרבית המדינות בהן נחקק החוק האמור. כך שאת פשוט טועה, ובגדול. צר לי

madjarke

New member
גאים באויר

שלום קוראים לי אייל ואני הכתב לענייני חיילים ונוער בתוכנית הרדיו גאים באויר. אם יש לך סיפור מעניין, בעייה, תהייה... ואת או אתה רוצים לספר את זה ברדיו, אני כאן בשבילכם ... כל מה שצריך לעשות זה לכתוב לי מייל, עם הסיפור,בעייה וכו' שם ואיך אפשר ליצור איתך קשר, ואני מבטיח לחזור אליך. תודה ושבוע טוב אייל [email protected]

לירונדה

New member
לא נראה לי שיש יום....

אבל אני יודעת שיוני זה חודש הגאווה אני חושבת שאצל כל מדינה יום הגאווה שונה

LanDie

New member
למתן(Bobbin Threadbare)

אני חייב לך תודה, אז תודה חמוד, באמת שהייתי צריך את זה... מכל הלב, תודה.

למעלה