בניחוח חורפי

לא תנצחו אותי! כל הסיבות לדיכאון:

אני לא אגיד את הסיבות לדיכאון חורפי, רק אגיב על הדברים הטובים בחורף. כשחורף, אני דואגת להתבצר בדיכי-חורפי למשך יומיים שלושה לפחות, ואז במשך עוד יומיים אני סתם אוהבת חורף, ואז שוב אני מחכה לקיץ (הו קיץ!
) בואו נראה מה העלית כאן:
סוף סוף אפשר להשתמש בבגדים השווים של החורף - למשך יומיים בערך, עד שנהיה קר מדי, ופשוט לובשים עשרות שכבות-של-משהו ונראים כמו דוב שמצא קפוצ'ון.
- אני טיפוס של קפה. וחוצמזה שוקו לא שותים לבד
את מכירה את הבקרים האלו, שאת יכולה להישאר מתחת לשמיכה ופשוט להקשיב לגשם? - לא.
לא יודעת איך אצלכם, אבל אבא שלי מומחה למרקים מצויינים(!), וזה כ"כ כייף, מרק ביום חורף קר! - נכון, אבל אני מעדיפה גלידות, מכורה לחלוטין (אפילו השגתי ככה
), ובחורף יש הרבה פחות טעמים.
את בדח"ש עכשיו, נכון? אז תחשבי על כל אלו שצריכים לקום ו|פיהווווק| ללכת לביה"ס! בגשם הזה! - מודה - שכנעת אותי! אין כמו שמחה לאיד!
החורף זה ה-זמן לשיחות נפש עם החברים, בגלל שפחות יוצאים (לפחות אצלנו- כולם מעדיפים להתכנס באחד הבתים ולא לצאת), ואז אפשר ממש לדבר, על הכל. בלי רעש. וזה כייף לא נורמלי! - מה שמזכיר לי שהחברות-הכי-טובות שלי התגייסו ממזמן, עוד אחת טובה מתגייסת עוד חודש, היתר קצת אח"כ, ומבין הידידים, מתגייסים עוד שבוע חלקם. אלו שעוד לא התגייסו, הלכו לעתודה, וחורשים בטירוף (
). מה אמרת בקשר לשיחות נפש?
שמיכת פוך - גורמת לי להתגעגע לחבר.
ריח של גשם -
. צודקת.
כל הסרטים הרומנטיים הטיפשיים שלא היית רואה באף עונה אחרת - סרטים רומנטיים גורמים לי לבכות. (אחרי שראיתי את "כשהארי פגש את סאלי" בכיתי שעות, למשל). צריכה עוד? כמו שהבנת, אני פסימית ביחס לחורף הזה, ונחושה להרוס אותו לכווווולם! *צחוק זדוני* טוב, סתם
תהני מהחורף, ותודה על ההשקעה
!

shironet3

New member
תגובה על התגובה ../images/Emo3.gif

לא, לא, את לא מבינה! השנה החלטתי שאני אהנה מהחורף, וכך יהיה!
נראים כמו דובון שמצא קפוצ'ון (
)- נו, ואז את יכולה לאכול כמה גלידות שאת רוצה, כי אף אחד לא יראה את זה מעבר לבגדים.
טיפוס של קפה? כנראה לא טעמת פעם שוקו ממש שווה! ומי שותה לבד? החורף זו ה-ע-ו-נ-ה להכיר אנשים חדשים
(הערה: אם אי פעם אני אגיד את זה גם בסתו/אביב/קיץ, ככה זה אצלי
. ואני באמת מאמינה בזה.)
הבקרים האלו, שאפשר להישאר מתחת לשמיכה- בחיאת, תפרגני לך איזה יום שבת אחד!
מכורה לגלידות? ספרי לי על זה
אגב, אני נוטה לאכול יותר גלידות (ולשתות יותר מילקשייקים) בחורף... למה לא? הא, וזה לא נכון- מייצרים את אותם הטעמים בדיוק בכל העונות... (לא?)
אין כמו שמחה לאיד
אני מכירה את ההרגשה- אצלי הסבב של הגיוסים מתחיל עכשיו... אבל עדיין- מין הסתם לא כל מי שאת מכירה הוא בגילך, לא?
העלית לי תהייה... טוב, במסר הבא...
סרטים רומנטיים גורמים לך לבכות?
זהו! מצאתי פיתרון! אני מזמינה אותך אלי! נשתה שוקולטה שווה, נאכל גלידות, ובין לבין נפתח לנו איזו שיחת נפש. ונראה רק סרטי אימה. אח"כ נלך לישון, וכשתקומי אני אכריח אותך להישאר במיטה ולהקשיב לגשם, תוך כדי חשיבה על כל אלו שהולכים לביה"ס.
איך הרעיון?

תגובה על התגובה על התגובה ../images/Emo3.gif

אני אחריב את החורף לכולם! למה שרק אני אסבול? (
)
באיזשהו שלב מגיע הקיץ, ואז כ-ו-ל-ם רואים שאכלתי הרבה גלידות במהלך החורף... (קילו חדש התווסף אלינו לאחרונה, אנד קאונטינג)
להכיר אנשים חדשים לאיזו מטרה?
אבל בבקרים האלו אני נוטה לרוץ לאימא ולבכות לה שאני רוצה את הקיץ שלי בחזרה. (היא אגב, מבינה אותי לחלוטין).
אני לא חושבת שמייצרים את אותם הטעמים, ובמכולת יש הרבה פחות סוגים. למזלי אני עובדת בקניון, ובסוף כל משמרת רצה לרכוש לי גלידת אריה...
גם בשיא החורף!
טוב, על השמחה לאיד כבר דיברנו (בעיקר כשאחותי הקטנה עוד בבית ספר... חיחיחי).
אצלי הוא לקראת סיום. נשארנו אני + 5 משכבת הגיל שלי, ועד מרץ גם הם מתגייסים. אז כרגע אני מעמיקה את הקשרים עם הדור הצעיר
עכשיו סיקרנת אותי
כן, אני יכולה לבכות שעות בסוף סרט רומנטי, כי אני שונאת הפי אנדינגס. ואגב, הייתי באה בשמחה, אבל זה דורש לצאת מהבית בחורף, וזה הרבה מעבר לכוחות שלי
את מוזמנת אליי בשמחה, וכשתקומי אני ארשה לך לצפות באחותי הקטנה הולכת לביצפר (מחזה מלבב ללא ספר). איך הרעיון?

ואותי את לא מזמינה, הא? ../images/Emo46.gif

לולה, שיר ואיה לא רוצות להיות חברות שלי!
(תעמידי אותן בפינה
)

מצטערת לא יכולה להזדהות

ניחוח חורפי עושה אותי מאושרת. אבל את תמיד יכולה לחמם את הבית בטירוף, להסתובב בחזיה ותחתונים ולחלום על החום המעיק של יוני - אוגוסט

1קישקשתה

New member
ומה יעשו הגברים?

כהנשים שלהם יתחילו ללכת עם חזיה ותחתונים בבית? איך הם יתרכזו בפתרון הממנ"ים? אה , על זה לא חשבת?

shironet3

New member
אם כשהאישה שלך הולכת עם חזיה

ותחתונים בבית אתה מנסה לפתור ממ"ן... אתה קצת בבעיה, לא?

../images/Emo6.gif

או בעצם, אם כשהאישה שלך הולכת עם חזיה ותחתונים בבית אתה מצליח לפתור ממ"ן... אולי כדאי שתלכו לייעוץ זוגי

שינעלו את עצמם בחדר ../images/Emo3.gif

(וחוץ מזה למה זה אמור להטריד אותי? בבית שלנו אני פותרת הממנים, והחזיה שלי מעולם לא הפריעה לי לפתור איזו משוואה
)

1קישקשתה

New member
כיף לך

גם לי החזיה אף פעם לא הפריעה לפתור שום שאלה. אולי יש ביננו קשר דם ואולי זה סתם צירוף מקרים.

doxy

New member
הכי טוב חורף ../images/Emo3.gif

יש מישהו שלא אוהב להתחבק עם השמיכה בלילה?

אנידס

New member
אח אין כמו חורף

קודם כל, הכל ירוק, טרי ורענן. אין כמו להכרבל עם ספר שווה באמת בחורף. לשתות קפה הפוך חם ולא להתאדות. אפשר לפתוח חלון ולרענן את הבית והנשמה כמו שצריך. הכל נראה נקי יותר אחרי הגשם.

aviviel

New member
אוקי. קר לי ואני רטובה לגמרי, וזה

אחרי שכבר חזרתי היום פעם אחת הבייתה והחלפתי בגדים ונעליים. אין לי כאן מעיל (או מטרייה ראויה לשמה) ומבחינתי מציתי את הקטע הזה של הגשם. חוץ מזה, באר שבע כאילו? בירת הנגב כאילו? מדבר כזה כאילו? מה העניינים איתך בורא עולם? זה הכל נגדי? (ואני דווקא שונאת את הקיץ יותר ממה שאני מתעבת את החורף... למה, למה לא יכול להיות כל הזמן 25 מעלות עם משבי רוח קלילה וסימפטית, כרי דשא, עצים ירוקים, ציפורים מצייצות, או לפחות מגפיים אטומים למים ומעיל, הא?).

למעלה