בוקר של חורף

../images/Emo32.gif בוקר של חורף ../images/Emo183.gif../images/Emo42.gif

יום מעצבן קצת לפניי: בניתי על בוקר ארוך ללימודים לסיים את כל מה שצריך ובסוף מסתבר שאני צריכה לצאת למסע חיפוש אחרי מדריך למורה של איזו תוכנית קריאה שאין למצוא אותה בשום מקום ומה שיש בספריה שלנו לא ממש מעודכן, אז אני עוד מעט יוצאת לכיוון דיונון באוניברסיטת ת"א, ואז נוסעת לסמינר לצלם כמה מאמרים שצריכה למיני פרוייקט במתמטיקה... אז מתוך כמה שעות טובות שבניתי עליהם ללימודים, יישארו לי אולי 2-3 שעות וזה לא מספיק בכלל...
. בכל מקרה, שיהיה לנו יום נפלא ומלא אהבה
, ובהצלחה לנבחנים שלנו (חיפשושית
, גרב אדומה
וכל מי שלא כתב שיש לו מבחן היום...).

זה 2-3 יותר ממני...

יוצאת עוד מעט להכשרה מעשית. אני שם עד 16:00. משם נוסעת (ומגיעה באיחור) לעבודה. עד תשע בערב. אח"כ יושבת עם אחי על המבחן במתמטיקה שיש לו מחר... גם היום לא נותר לי זמן ללמוד. מזל שהמבחן הראשון זה רק שיטות מחקר. יום נעים לכולם

עליזה 63

New member
מודעות יומית מייל

יום שני , 29 בינואר 2007 תחושת ההנאה הגדולה ביותר מגיעה מהנתינה מעצמנו, במיוחד כשזה קשה. רק כשזה קשה. עבורי, ההנאה שאני חווה מלימוד והפצת הקבלה היא ללא ספק התעלות - אינני מרגיש כל תחושה של חסרון כשאני מחלק עם תלמידים. חישבו על זמנים בהם הרגשתם מילוי בחייכם, ואני לא מתכוון לשמחה. זה יותר מכך - זה כשאתם הרגשתם תחושת שלווה ומילוי שעלו על גדותיהן. מה אתם יכולים לעשות היום כדי לקבל חזרה תחושה זו?

פעילויות היום ב-../images/Emo43.gif אנשים

בוחרים את החמשיר של ד"ר פיל! גולשי פורום ד"ר פיל נענו לאתגר וכתבו חמשירים בנושא התכנית. עכשיו הגיע הזמן לבחור - איזה מביניהם הוא המוצלח ביותר? הכנסו לשרשור הבא, בחרו את החמשיר שלכם וזכו את הכותב המוצלח בספר "המקלדת" מתנת תפוז
אנשים! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1619&msgid=93127631
עמותת "בשביל החיים" תקיים בתאריך 31.1.07 ערב עיון באוניברסיטת ת"א, בנושא ילדים בצל התאבדות במשפחה. אתם מוזמנים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=56&msgid=93024926

לבלוע או לא?

כבר כמה ימים שאני נמצאת בדילמה קשה...לבלוע או לא? אין לי בעיה של נזילות עם זה אני מסתדרת יופי גם עם הטעם אין לי בעיה ואם תשאלו לדעתי החמוץ יותר מעניין כמות כזו של מתיקות עושה לי בחילה. שמעתי,שיש לזה תכונות מיוחדות,,,מעורר מידי,מרענן את ההרגשה .. כבר כמה פעמים אני מנסה לבלוע דוחפת לפה...מגיעה לחצי הדרך עוצמת עיניים מנסה לחשוב על הפלוסים שבעניין מנסה להתגבר על הטעם והופס...מחזירה החוצה. ממכם חבריי הפורום צריכה עיצה איך לבלוע ?יש שיטות מיוחדות? על מי משניהם הייתם ממליצים.? אדוויל או נורופן ג'ל?

nate2000

New member
אם את לא מסוגלת

אז כנראה שזה לא כזה טעים לך כמו שאת מנסה לשכנע. את ממש לא חייבת לבלוע אם זה לא נראה לך. אין שיטות מיוחדת אם את רוצה לבלוע בכל זאת. פשוט תסגרי את האף עם היד ותבלעי. אם לא מריחים כמעט ולא מרגישים את הטעם ואחרי זה שתי מיד כוס מיץ או משהו כדי להפיג את הטעם מהר

A d i 23

New member
שניהם טובים..

לפעמים אני מחזיקה בתיק אדוויל ולפעמים נורופן ג'ל.. וזו ממש לא בעיה לבלוע ! [כדורים, תירגעו !!!]

dudusch

New member
זה לא משנה, שניהם בדיוק אותו דבר

החומר הפעיל בשתי הכמוסות זהה - איבופרופן. ההבדל יכול להיות במינון - 200 או 400 מ"ג.

עליזה 63

New member
מודעות יומית מייל

יום שלישי , 30 בינואר 2007 דמיינו שתי כוסות, האחת רגילה ובשנייה חורים בתחתית. שתיהן מקבלות מים. כוס אחת מקבלת רק כמות מוגבלת של מים, בעוד שהשנייה מקבלת ללא גבול. החורים הם המאפשרים לכוס קבלה המשכית. ללא נתינת המים, הכוס הייתה עולה על גדותיה וגורמת לאי סדר. אתם תופסים זאת? אם אנו רוצים להמשיך ולקבל, עלינו להמשיך ולתת. יישמו זאת בחייכם. חישבו על מצב בו נתתם וקיבלתם ביחד. איך הרגשתם לעומת זמנים שקיבלתם מבלי לתת?

../images/Emo145.gifהתפוח והעץ ב-../images/Emo43.gif אנשים

מסכמים את שנת 2006, וזוכים בפרסים! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=954&msgid=93110995
ט"ו בשבת הגיע-חג למשפחות
בואו להשתתף בתחרות ´העץ והתפוח´ בפורום הורים לאחר טיפולים: שימו תמונות המוכיחות דמיון גדול ביניכם לבין ילדכם ואולי תזכו בפרס יוקרתי מתנת שילב
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=424&msgid=93081792

A d i 23

New member
../images/Emo29.gifלילה../images/Emo199.gifטוב../images/Emo1.gif

אחרי יום מעצבן מאד !!! אני הולכת לישון ..

עליזה 63

New member
מודעות יומית מייל

יום רביעי , 1 בפברואר 2007 המכשולים בחיינו הם רק ניסיונות. המקובלים מסבירים שאם בכל פעם "שתיתקלו בקיר", תצליחו לעבור דרכו, תמצאו לעיתים קרובות, שזה רק מסך רך ונעים, שנראה בהתחלה ממש כמו קיר אבנים - רק כדי למנוע מכם בכלל את הניסיון לעבור דרכו! חוק רוחני קוסמי - המילוי שאנו מחפשים תמיד ניסתר לפני שהוא מתגלה. זה תלוי בנו, עלינו להתאמץ ולחשוף מילוי זה. מיצאו היום קיר אבנים חזק במיוחד לשבור.

למעלה