אשכול אוף יום שישי 2.5.08

yoavj1

New member
שיחקה מול קבוצה מטומטמת שהגיעה לפיינל פור

ואם היא זרקה הרבה לשלוש, ועוד קלעה באחוזים כאלה, אז כנראה שההגנה של מכבי הכריחה אותם לקחת זריקות קשות. אני לא חושב שמישהו מופתע מכך ששארפ נתן עוד משחק ענק במאני טיים. אולי לא ציפו ממנו לכ"כ הרבה נקודות, אבל כולם מכירים את שארפ ויודעים שיש לו את זה, במיוחד במשחקים גדולים. נכון שאליהו הייתה הפתעה טובה, אבל באותה מידה אפשר להגיד שהיה מזל גרוע שוויצ'יץ', באטיסטה והלפרין לא נכנסו טוב למשחק. למכבי ספסל עמוק, וכמעט כל משחק מישהו אחר תופס יום.

SHITBREAK3

New member
נכון, קבוצה מטומטמת שהגיעה לפיינל פור

מה שמוכיח עד כמה היורוליג חלש העונה... עובדה שאפילו מכבי הגיעה לשם
ולהגיד שההגנה של מכבי הכריחה אותם לקחת זריקות קשות זה בולשיט....שום הגנה, טובה ככל שתהיה, לא אמורה לגרום לך לקחת כל כך הרבה זריקות 3.... וויצ'יץ' הוא סוס מת, וזאת היכולת שלו לכל אורך העונה, הלפרין לא שחקן יציב ולכן אי אפשר לדעת מה תהיה התרומה שלו, ובאטיסטה הוא בסך הכל שחקן משלים שיחסית לתפקיד שלו נתן את המספרים הרגילים שלו פחות או יותר... ככה שלהגיד זה היה "מזל גרוע" זה ממש לא נכון. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה (לצסק"א כמובן...)

c0olL

New member
אז בעצם המזל הוא שמכבי יותר טובים ממי ששיחק

נגדם, גם בשחקנים וגם במאמן? אני לא מבין גדול בכדורסל אבל זה לא נשמע לי כמו מזל

Mellow29

New member
שרף תותח

אתם לא יודעים איזה מדינות פצצה יש לו
שרףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף מסיבות טרביאן בע"מ

SHITBREAK3

New member
העם עם צסק"א!!!

היום כולנו רוסים! (חוץ ממקס שלצערו נשאר כזה כל החיים |שורק|...)

freesoul21

New member
מכבי מכבי

איזה קאמבק, איזה ניצחוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

TheBestM

New member
אבל הפעם צודקים...

עם כל הכבוד של מכבי, ויש כבוד..., צסק"א פשוט יותר טובים...,למרות שגם אני מקווה שיהיה עוד גביע בארון...

mike00

New member
בקזינו כאן נותנים יחס של 2:1 לטובת צסק"א

שמתי 150$ על מכבי,נקווה שאתה צודק... יהיה לי מספיק כסף לרולר החדש ששמתי עליו עין,העונה של הדיג מתחילה פה מחר

mike00

New member
כרגע נמצא בססקצ'ואן בעיר שנקראית ססקטון....

חוץ מאינדיאנים,זונות ונרקומנים אין פה יותר מדי,לא להיט המקום הזה......מזל שפתחו פה את הקזינו החדש כי הישן היה נמצא באסם.... עוד שבועיים מתחפף עם השותף שלי לאגם להתחיל לעבוד...

mike00

New member
מה הנחה?אני בהפסדים בגלל המשחק של מכבי../images/Emo6.gif

הונטיל עלי,השאר עליך.....[מי יודע מאיזה סרט זה?]

mike00

New member
זה בטוח....הולך להוציא מפלצות ים השנה....

יש גם טרקטורון ואופנוע שטח,שלא יהיה משעמם אתה יודע...חחחחחח שותף שלי חולה על כל דבר שיש לו מנוע.....הדפוק הזה שיפצר קורקינט כדי לנסוע איתו למכולת.... מגיע ל-35 ק"מ לשעה....

למעלה