אנשים אנשות עברתי טסט אני לא

תודה תודה לכולם../images/Emo9.gifלא שירי זה לא

הטסט הראשון שלי לצערי....זה השלישי אבל......עברתי חחחחחחחח!!!!!! סוף סוף!!!!!!!! ו............אהמ.....ירדן.......הראלי שלי מכוער?????????????גאד דיימט נעלבתי!!! ולא הוא לא דומה לבריאן......לא מבינה מאיפה אתן רואות את זה! נו טוב......חחח

אממ כן באמת הרבה כסף...אבל לא

לקחתי הרבה שיעורים בין הטסטים..... וסבא וסבתא שלי החליטו שאני ובת דודה שלי מקבלות 3000 שקל לרישיון אז הם מימנו חח.... ושירי בהצלחה מחר
יוווווווו ויצמן אניי מתגעגעת חחחחח,לא רגילה לנהוג בלעדיו

וואו... יש לך מזל!

אני שילמתי ה-כ-ל לבד... זה כולל שיעורים, תאוריה, ותכף גם טסט פנימי וחיצוני. יוצא הרבה כסף, אבל שווה את זה. כמה שיעורים לקחת סך הכל?

אממ לקחתי משהו כמו 36 נראה לי...

אבל היה שווה את זה באמת...... אבל אני מתגעגעת למורה שלי חח

זה סביר

אני עשיתי ביניתיים כבר 32 שיעורים. אני פשוט רוצה להיות בטוחה שאני אעבור בטסט ראשון, כדי להוציא רישיון לפני נובמבר.

כן כי בנובמבר נכנס החוק של 3

חודשים מלווה....... איך אני שמחה שעברתי הפעם,כי אם לא אז הוא היה מגיש אותי כבר בנובמבר.....

עזבתי 3 חודשים מלווה... קטן עלי

הם מוסיפים גם שעד גיל 21 לא תוכלי להסיע יותר מ 2 נוסעים

מזה????????????יווווו איזה מזל זאת

אומרת שאני לא כלולה בחוק המעפן הזה!!!!!!גאדדדדדד תודה לאל!!!!!!

../images/Emo6.gif כה

בגלל זה אני מקווה לעבור טסט ראשון... כי אם לא אני צריכה לחכות שבועיים לפני שאני עושה עוד אחד, ואז אין מצב שאני אספיק

וזה לא בדיוק שבועיים...זה תלוי

במקום שיש...אני ניגשתי בהפרשים של חודש ושבועיים כמעט בגלל שלא אישרו למורה שלי מקומות כי היה עומס....

chenwest

New member
גל!!!....עד עכשיו חשבתי שרק

אני רואה את זה...אבל בבקשה-קבלו...חח תסתכלי טוב טוב...(למרות שאת בטח עושה את זה כל יום....
) ואני מבקשת-מויאל לא מכוער!!!עד אליו!!!!!!!!!!

חח חן!!דיי אני לא רואה דימיון בין

בריי לבין המושלמי שלי הזה!!!!!! איפה לעזאזל את רואה??????????

chenwest

New member
גל-סתכלי טוף טוף...שימי לב גם

למה ששירי אמרה-העיניים....החיוך המושלם...בדיוק אותו דבר כמו מה שאני אמרתי...

chenwest

New member
איזה שלמותתתתתתתתתתתתתתתת

דוקא בתמונה הזאת הוא לא כ"כ דומה... יש תמונות שאת יכולה לראות ממש את ברי...זה מפחיד..אבל עזבו-זאת רק אני שמנתחת תמונות מכל הכיוונים..

B®YaN BaBy

New member
יאאאאאאאאאאאא../images/Emo9.gif

אייייייייייייזה כיףףףףף לךךךךךךך
מזזזזזזל טובבבבבבייייייי

למעלה