אני לא יודעת

../images/Emo32.gifאני לא יודעת

מה איתכם, אבל לירון עוזבת מחר לטובת צה"ל ולא נפתח שירשור פרידה וגיוס קל אז החלטתי לפתוח בעצמי!!!! אהובתי, שיהיה לך גיוס הכי קל בעולם כל מה שיש לי להגיד את תקראי כבר מחר, אבל בכל מקרה, תזכרי שאני אוהבת אותך והכל הצגה. ה-כ-ל!!!!!!! חולה עלייך!

לירון ../images/Emo23.gif

גיוס קל נשמה. עוד שעתיים(?) את על מדים ירוקים
לירון אני אוהבת אותך הכי שבעולם, שמרי על קשר
ענבר.

../images/Emo55.gifלירון....

גיוס קל, (תדאגי לקבל תפקיד שמחזיר אותך הבייתה מידי פעם
)
יודה

לירוני../images/Emo70.gif

כפרעלייך!! למרות שאמרתי לך בהצלחה ולמרות שאמרנו שהכל יהיה טוף ותוכלי להמשיך להיות גרופית כי ההופעות בימי שישי... אני אאחל לך שוב בהצלחה לאב יו

תומע79

New member
../images/Emo34.gifלירוני יפה ../images/Emo9.gif

אמרתי כבר ואני אגידשוב גיוס קל יפיופה!!! תשתדלי לחזור אלינו מידי פעם..
נתגעגע!! אוהבתותך

נשמת

New member
הגבתי לעניין באופן אישי.

אז רק אוסיף ואומר..... שמרי על החיוך והכוחות הנפשיים (גם על החוגר, הוא יעזור לך)
גיוס קל ומסתגל.

לירוני שלי .

לא עוד סתם מישהי שתיסע ברכבת ישראל על מדים, לא סתם עוד מישהי שיהיה לה הנחות חיילים, אלא היצורה של החיים שלי! לירוני, כמה אהבה יש לי אלייך, כמה שאת כבשת אותי ... כל כך אוהב. והכל יאמר באופן יותר אישי. אוהב כל כך.

בהצלחה!

צה"ל לא כל כך נורא כמו שאומרים עליו... קחי את הכל באיזי ואל תלחצי והכל יהיה סבבה

נשמת

New member
שירלי יקירתי, אל תתמרמרי.

אני לא חוויתי על בשרי אבל יש לי שני אחים גדולים שבאו עם מטען מלא חוויות כל הזמן הביתה. ברור שהיו גם תאקלים ועניינים שלא הסתדרו או התאימו. בסופו של דבר, מדובר בחוויה שצריך לדעת איך לאכול אותה. זה הכל.

sabag12

New member
../images/Emo54.gifנאי אישית נהנה בצה"ל.

רק בגלל המפקד
. |מבייץ אש מגיל שש|.

yellow cheese

New member
בטירונות נהנים.

לאחר מכן, זה רק תלוי בתפקיד ובסובבים אותך. אצלי בבסיס כמעט כולם סובלים לגמריי בתפקיד, עם האנשים וכו'. זה הכל תלוי איפה נופלים אחרי הטירונות.

Subil

New member
לפי החתימה נשמע כאילו ../images/Emo88.gif

את ממש סובלת..

למעלה