אני חייה!

אמ..ריחן עשתה הגרלה בין מי שרוצות לפתוח ו..

לא נעים אבל אני יצאתי ככה שאני יפתח את שרשור היומולדת שלו
סליחה עדי אבל גם אני מחכה לזה מאז שנרשמתי [ונירשמתי קצת הרבה לפנייך משהו כמו שבועיים] וסליחה גם שחר..

Fall Out Liel

New member
אני הייתי הראשונה..../images/Emo3.gif../images/Emo168.gif

נראה לי זה בשרשור אוף, אבל אני כתבתי.. ו..אני חשבתי על זה לפני חודש בערך..אבל לא ניכנס לזה, זה ממש לא משנה מי יפתח, כולם מגיבים אח"כ גם ככה..

לייינוש

New member
אתן לא רציניות ../images/Emo119.gif

זה לא משנה העיקר שלאהבת חיינו יש מומולדת!!!!!!!!!!

../images/Emo32.gifאני חייה!../images/Emo223.gif

מה הסיכויים שעוד מישהו כאן עשה היום בגרות בכימיה? זהו! עבר הסיוט! והמורה נתנה לי מגן 95 אז כבר לא משנה לי כלום שרדתי את זה

Fall Out Liel

New member
די נווו אני רוצה מפגש כבר../images/Emo7.gif!!../images/Emo168.gif

אני רוצה רוצה רוצה
. -עוד 20 ימים-

LadyInPink

New member
האמת היא לא ממש הבנתי מה רצית להגיד בזה אבל..

דרך אגב סליחה שהטעתי אבל בMTV היה כתוב שהם מקום שלישי ובסוף היו ראשון אבל לא נורא העיקר שהם היו במקום הכי טוב..!

falloutgirl XD

New member
תאחלו לי בהצלחה!! ../images/Emo214.gif

ועכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם למה אז בגלל ש.. מחר אני מופיעה!! סוף סוף!! אחרי חצי שנה של מיליוני חזרות!!
חזרתי לפני שעה ורבע בערך מהחזרות הגנרליות שנמשכו בערך 6 שעות ורבע והמופע פשוט יצא מדהים! איזה כיף!! ואני רוקדת עם הקבוצה שלי 2 ריקודים: מודרני וג'אז =] במודרני אני לובשת שמלת מעטפת קצרה לבנה כמו שלג כי לריקוד קוראים "פרח השלג" ואני רוקדת יחפה.. ובג'אז אני לובשת חצאית מיני משובצת (מיותר לציין שהחצאית יותר מדי קצרה
), גופיית סבא לבנה ואני נועלת אולסטאר בצבע כחול כהה וגרביים לבנות.. כל הרעיון בג'אז הוא שכולנו נראה כמו בובות ברביות כאלה ואנחנו רוקדות עם השיר "לולי פופ" למי שמכיר XD (כתבתי חלק מהדברים ברבים כי אני רוקדת עם הקבוצה שלי אז החשבתי גם אותם
) וזה 7 מופעים שמתחלקים ל-3 ימים: יום רביעי - 2 מופעים, יום חמישי - 3 מופעים ויום שישי - 2 מופעים =] גאדד כמה חיכיתי למופעים האלו! אלה המופעים הכי אהובים עליי מכל המופעים!
ונירית תבוא עם הביה"ס שלה לראות אותי מופיעה מחר XD ונירית.. תבואי לאחורי הקלעים או לחדר הלבשה ואני כבר אהיה שם ואני בטח אצא קצת לבחוץ אז אני אראה אותך =] גאדד איזה התרגשות
wish me lock

לייינוש

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo207.gif../images/Emo207.gif../images/Emo119.gif

טוב אז אני רואה בשקט גיא פינס וכן כן היה מוזיקת רקע של דאנס דאנס ודיס אין סין!!!! טוב אני חושבת שזה ווואוו וממש מגניב... כי שתי שירים וואוו העורכים אוהבים את פוב... למה אני מנצלשת?

למעלה