איש הנצח 5 ??

RBA

New member
|OFF| הסרט 300

הייתי מוכרח לשתף אותכם. חזרתי עכשיו מהסרט, אמנם ב IMAX אבל במילה אחת וואו ועוד פעם וואו. ללא ספק אחלה סיפתח ל-2007

White Mamba

New member
ארררג ../images/Emo99.gif לא היה סרט שכ"כ

ציפיתי לו אי פעם
הטריילרים, הביקורות, הscreen caps הכל נראה פשוט מושלם מכדי להיות אמיתי
לא יכול לחכות

Mits Petel

New member
הביקורות?

הביקורות שאני קראתי הגדירו את הסרט הזה כ-"אלים כמו אפוקליפטו, אבל מטופש פי 2"...

RBA

New member
נו באמת

וקראתי ב REDDIT פוסט שלם על איך עיוותו את ההיסטוריה בסרט וכמה הוא לא אמין. אני ממזמן הפסקתי לקרוא ביקורות, ואני מוכן להתחייב על עוור שזה הולך להיות באוסף של מרבית החברים כאן. אבל אל תקשיב לי, אני בכלל גם נהנתי מהסרט ארגון שנקטל כאן. טוב חייב לחזור לישון.

איצקיס

New member
../images/Emo32.gif ביקורות על פרקים של באפי ועוד

(נדמה לי שסתיו חיפשה משהו כזה) מומלץ לנסות את Billie Doux. היא כותבת ביקורות לפרקים של כמה סדרות נבחרות ביניהן באפי, אנג'ל, אבודים ועוד. כבר מזמן סיגלתי לי הרגל לקרוא את הביקורת שלה אחרי כל פרק שאני רואה.

ברקוש22

New member
baraka

רק רציתי להודות כאן לכל מי שהממליץ לי על ההזמנה הזו!!!!! אין מילים כמה מרתק הסרט הזה וכמה חודרת לנשמה המוזיקה אשמח לעוד המלצות שכאלו

Afeka25

New member
אני הממליץ, אני הממליץ :))

אני שמח שאהבת את הכותר. יש עוד כמה כותרים, חלקם קרובים יותר וחלקם פחות. אחד מהם הוא Chronos שמזכיר מאוד את Baraka (אבל עדיין לא מגיע לרמה שלו) ויש שניים נוספים שנקראים Koyaanisqatsi ו- Powaqqatsi וגם הם זמינים באמזון במארז כפול. הם לא ממש הסגנון של Baraka אבל גם שם מדובר בצילומים שונים של תרבויות, מקומות בעולם וכו'. עומר.

ברקוש22

New member
המארז הכפול נמצא במרחק הקלקה

השאלה היא האם הוא משתווה לBARAKA כי אני ממש התלהבתי מהנ"ל

Soak

New member
חבר'ה, מה נסגר עם הודעות ../images/Emo32.gif?

כל אחד פותח הודעת
ראשית, כשכבר יש שרשור
בעמוד הראשי (ובנוסף שתי הודעות שהן בכלל לא
ומשום מה סומנו כך...). נא להקפיד על שרשור, לפחות עד שהשרשור הנוכחי יקפוץ עמוד.

למעלה