אינצ´ה, אפשר לדסקס איתך על

לא משהו נורא, אבל היינו שם בחתונה

לפני כמה שבועות ולדעתי היה ממש מבעס. רועי חושב שלא היה נורא כל כך. אולי רמת הציפיות שלי היתה גבוהה.

אינצה

New member
מה היה שם?

אני שמעתי מכל מיני אנשים רק דברים טובים (ואולי הם סתם אומרים, בגלל שהם יודעים שאנחנו מתחתנים שם). הדבר הלא טוב היחיד ששמעתי היה שהאוכל בקבלת הפנים היה בהרבה יותר טוב מהאוכל באירוע עצמו, אבל אותי אישית זה לא ממש הטריד. אני יותר נלחצתי (וגם שיגעתי אותם) על זה שהרחבה לא כל כך גדולה (אנחנו עושים את האירוע בפנים) אבל הם הבטיחו לסדר את השולחנות כך שזה יגדיל אותה.

גם בקבלת פנים לא היה מדהים...

נכון שהאנטיפסטי היה טוב, אבל מה זה כל הפינות האלה... איטלקי וכו´. למה צריך כל כך הרבה אוכל? וזה נכון- גם האוכל לא היה משהו. (זה היה הגשה) ומה זה הקטע שאת המנה האחרונה גם מגישים? למרות שלקחנו מזנונים- זה ממש לא לעניין. חוץ מזה שהאוירה לא היתה מחממת, אני אוהבת שארוע הרבה יותר אינטימי. אמרו לי כבר שזה תלוי בנו (גם לגבי האוכל) אבל לא נראה לי שאפשר לעשות מהפך. וזה מה שניראה לי שיש צורך לעשות. היום דברנו עם ליאת, ואנחנו נפגש איתה. אני אגיד לה שהיינו בחתונה והיתאכזבתי, נראה איך היא תגיב.

אינצה

New member
נועה, אני בעבודה

ולא מצליחה להתחבר לצ´אט (זה בטח חסום)

אינצה

New member
לא מזמן דיברנו עם מישהו שהוא הבעלים

של אולם (האולם עצמו לא ממש רלוונטי לסיפור). הוא היה נורא נחמד וממש ניסה לעזור כל הזמן. אחרי שהוא שאל אותנו איפה אנחנו מתחתנים הוא נתן לנו נאום ארוך על איך צריך להתנהג עם בעלי מקומות לאירועים (אני לא יודעת אם הוא נאם בגלל המקום עצמו או באופן כללי). בכל אופן מה שהוא אמר היה שאסור(!!!) לנו להיות נחמדים לנותני השירותים בגן ואנחנו צריכים להראות להם שאנחנו עם האצבע על הדופק בכל מה שנוגע לאירוע שלנו. לפי דבריו הם עושים כל כך הרבה אירועים במשך הקיץ שכשיגיע תורינו לקראת סוף עונת החתונות הם כבר עייפים וקצת מחפפים.לכן צריך לעשות להם ביקורי פתע בסגנון של "סתם באנו לראות מה קורה" וצריך ללכת אליהם ולספר להם שהיינו או שמענו על אירוע שנערך בזמן האחרון (גם אם זה לא נכון) ושהיה נפילה ושאחנו לא מוכנים שזה יקרה אצלנו וכו´ וכו´ בטח כבר הבנת את הקטע. אישית, ברגע שיצאנו מהמשרד שלו תכננתי להתעלם מדבריו כי זה נראה לי ממש מופרז, אבל עכשיו אחרי שאמרת לי נזכרתי בזה ונראה לי שגם אנחנו נתקשר להראות נוכחות. אם את מדברת עם ליאת, תספרי לי איך היה בהצלחה

האמת, שאם למדתי מהפורום משהו...

זה בדיוק זה. ולכן אני מרגישה סופר בטוחה שיש מקום לבוא ולהגיד להם בדיוק את זה- שהייתי בחתונה (ובאמת הייתי) ואת מה לא אהבתי, ונראה מה היא תגיד "להגנת המקום", בסה"כ התחברנו מאוד (היא אפילו ספרה לנו קטעים מהחיים הרומנטיים שלה... אני חייבת לציין שפה ההתחברות היתה יותר עם רועי...
)כך שאני בטוחה שהיא לפחות תנסה לגרום לי להרגיש יותר טוב עם ההחלטה. וכמובן שאני אעדכן אותך

למעלה