אז מה אתם עושים היום?

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif כל מקום, באשר הוא, מפוצץ היום

השאלה היא מה המקום עושה בשביל לעודד את זה/להשקיט את זה. לצערי, הפאב בו אני עובדת בוחר לעודד את זה. זה אומר שמוציאים שולחנות, שיהיה מקום לרקוד, זה אומר המון אלכוהול חינם, זה אומר מוזיקה בהתאם, זה אומר שמפרסמים מודעות ומעודדים אנשים טובים להגיע ולשמור מקום. אם היה לי מקום משלי, הייתי מנסה להשקיט את היום הזה כמה שיותר, בשביל שלאנשים שקטים כמוני יהיה מקום לבלות בו. לא בגלל שזה סילבסטר וצריך לבלות, אלא כי זה יום כמו כל הימים, ואם בא לי לצאת היום, אני רוצה לעשות את זה בשקט. אבל מי שואל לדעתי..?

../images/Emo202.gif "סתם יוצאת עם החבר" -

סתם!??!?!?!?!???!?!?!???!?!??!?!?!?!? בואי נתחלף (כאילו את עם שלך ואני עם שלי, שלא יהיו טעויות
), נו

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif יש לי שאלה

ותהיי כנה. איזשהו יום, סתם יום, אמצע שבוע, את וחבר שלך לא נפגשים. מישהו בפורום שואל מה התכניות שלי להיום, ואני אומרת שבטח סתם משהו, אני והחבר ניפגש, משהו בקטנה. גם אז תגיבי ככה? או שב 31.12.07 יש יותר געגועים והאהבה לחבר פתאום גוברת?

../images/Emo202.gifזה לא כ"כ קשור לאהבה/געגועים,

זה סתם שבמחשבה כבר הייתי בטוחה שאנחנו יחד, ופתאום לא. וה"סתם" שלה, הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר בשבילי, אז מצאתי לנכון להעיר את זה.

ורדונה2

New member
שום דבר, אני מזה עייפה

חזרתי מהשיעור רכיבה על סוסים חלשה ועם הרגשה ממש מוזרה בידיים, כאילו כל הדם זרם מהן וקשה לי להזיז אותן בגלל זה. לא יודעת מה קרה לי, אבל גם הסוסה הייתה די תשושה.
בכ"מ, עכשיו בשבילי זה בוקר, כי צנחתי לישון ב-8 בערב והתעוררתי מאסאמאס מידיד שלי. ניחא, זה יסדר לי ת'יום והלילה כמו שצריך.

maiky17

New member
../images/Emo182.gifיצאתי עם חברים לבית קפה

וקיבלתי את נשיקה החצות שלי

מחר בית ספר!

או יותר נכון: מחר בבוקר מבחן במתמטיקה ואני מבריזה כדי להוציא תעודת זהות
איך אני אקום? יצאנו היום לעיר כמה חברים. היה נחמד. חברה שלי איבדה את התיק- או יותר נכון לקחו לה אותו
אני כבר עם סחרחורות שבוע- וזה שוב תקף אותי =\ אבל בסך הכל היה בסדר.

שושהXD

New member
=]

עוד שלושה ימים בת 17
, למה להתחבא ?! גם המורה שלנו למתמטיקה הרעיפה עלינו שיעורים ^^ לא עשיתי משהו מיוחד , סתם כזה D=

pacific ocean

New member
אני.....רוצה....לחזור אחורה בזמן!

ולהקשיב לאמא שלי =\ יצאתי אתמול-וחבל.

keton13

New member
יצאתי עם האנשים שאני הכי אוהב בעולם,

החיוך שלי משמח אותם, החיוך שלהם משמח אותי. אלה אנשים נדירים, אני מאחל לכל אחד מכם חברים כמוהם. אני יודע שאני מגיע להם והם מגיעים לי, מה אתכם? מצאתם את מעגל החברים שלכם?

../images/Emo10.gif

זה כיף לשמוע. שמחה בשבילך שנהנת. הפרצוף העצוב הוא בגללי. לא בגללך, אל תדאג.

למעלה