אז מה אתם עושים היום?

../images/Emo32.gif אז מה אתם עושים היום?

אני? תודה ששאלתם =]. כלום ענק. הייתי אמורה ללכת לשתות קפה בארומה עם 2 חברות. אבל המורה שלהן למתמטקה נתנה להן עבודה ענקית במתמטיקה...בכוונה למחר... והמורה שלי לא תבוא מחר..אז יצאתי בזול. אבל זה אומר שנשארתי לבד. ניחא...יום מקולל..עוד שלושה ימים אני במילא בת 17...צריך להתחבא בבית.

ליגה16

New member
קודם כל..

מזל טוב!!!!! דבר שני גם אני לא עושה כלום ורב האנשים שאני מכירה לא עושים שום דבר מיוחד, זה לא החג שלנו אז תתנחמי ... אבל בלי קשר שיהיה לך ערב מהנה.. =]

לא חג שלנו../images/Emo3.gif?

מממ אני לא ממש חיה על תאריך עברי
בפעם האחרונה שבדקתי,התאריך אצלי 31.12.07 מחר 08...בהחלט סיבה למסיבה

ספירקיXD

New member
לילה כיפי עם החברות ../images/Emo3.gif

מכינות אוכל טעים, סרטים, רכילויות (; אין לי מושג איך אני אקום מחר לבצפר /: שנה חדשה טובה חברים

אני חושבת שלא הבנתם.

מיכל שלי. בלי מתווכחים. בלי מתחרים. בלי שכירות. בלי ריבית. בלי כלום. שלי וזהו. לא מתחלקת עם אף אחד!
מיכל את באה?

Tabacco 19

New member
בנות בלי לריב תעשו חצי חצי...

כמובן שבתור הסוכן שלה, אני גובה משתיכן סכום מלא.../tapuzforum/images/emo13.gifיום טוב.

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif מקווה שכלום

אבל אני יודעת מה יקרה. אני אשב בבית, בשלב מסויים של הערב ימאס לי מהשילוש הקדוש של ספרים-אינטרנט-טלוויזיה, ואני ארצה לצאת לשתות איזה בירה בראש שקט. אז אני אסע לפאב, אקווה שיהיה שקט, אגלה שיש שם מסיבה וכולם שיכורים מתים, אתאכזב, אתעצבן, אשתה את הבירה שלי בעצבים, ואסע לדירה במצברוח גרוע (סביר להניח שהחבר יהיה זרוק על המושב האחורי). נגיע לדירה, נלך לישון (כשהוא עם חיוך מרוח על הפנים ואני עצבנית), ונקום מחר כמו חדשים (איזה כמו חדשים, אני קמה מחר מוקדם. שוב. דאממאט). כן. בהחלט כייף בסילבסטר.

האמ...

שנה שעברה הלכתי למסיבה, ומכל המסיבות זו הייתה הכי גרועה שהייתי בה... מזלי שנכנסנו עם חוגרים + יחצן אז יצאנו כמעט בחינם. בנוגע למקומות עמוסים יותר כמו פאבים ודומיהם לא יצא לי להתנסות.

למעלה