אז איך היה הסופ"ש שלכם?

Fun Fair

New member
../images/Emo32.gif אז איך היה הסופ"ש שלכם? ../images/Emo13.gif

איכשהו, למרות מזג האוויר המעזע ביום שישי, "התבשל" לנו סופשבוע נעים וחמים... בשישי קמנו בבוקר ולמרות שתכננו ללכת להתפנק באורחת בוקרשווה בחוץ, מסג האוויר שכנע אותנו להשאר בבית. אז קפצנו לסופר שצמוד לבית, התפנקנו בלחמים וגבינות והכנו ארוחת בוקר מפנקת בבית. בפרץ ספונטניות החלטנו להכין חמין (מזל שיש הכל בבית
) אח"כ- רביצת צהריים שלוותה בהשלמת הצפיה בכל הסדרות שאני אוהבת
בערב- הדלקת נרות אצל המשפחה. בשבת- סוג של בטלה: שוב- טלויזיה, החלפת ארון חורף /קיץ (סופסוף!!!!), חמין טעים-טעים, ובערב הלכנו לראות את AVATR ב 3D. סרט שפשוט מומלץ בחום! (ולו רק בגלל הערך העיצובי..) איך אתם ביליתם את סופהשבוע שלכם?

Ggirl1

New member
גם אנחנו ראינו אתמול אווטאר 3D

ממש אהבתי את הסרט! עשו שם אנימציה מטורפת!

Fun Fair

New member
מש! ואני לא מאלו שנורא

מתלהבים מזה, אבל אפילו אני נפעמתי! והקולנוע היה מלא עד אפס מקום! (וכולם נשפכו מצחוק על הקטע ש"נינט זמרת ממש טובה"
)

Ggirl1

New member
כן!זה היה קטע ענק!

דווקא בעלי אמר "שיחסית לסרט פורץ דרך - מטריקס היה יותר פורץ דרך" בעעע אבל אני ממש נהניתי אהבתי את הנופים, את האנימציה ואת הסוף :)

Fun Fair

New member
בעלך צודק בצורה מסויימת...

מטריקס אכן היה פורץ דרך בשעתו (הסרט הראשון יצא לאקרנים ב 1999)- גם מבחינת הנושא והאופן שבו הרכיבו את העלילה, גם מבחינת טכנולוגיות הצילום וגם מבחינת השימוש בטכנולוגיות ותוכנות גרפיות חדשות (אבל בעיקר בטכנולוגיות הצילום...). היום, 10 שנים אחרי, אין ספק שהטכנולוגיה השתנתה והתפתחה בקצב מטורף ובאווטאר רואים את השימוש בכלים הטכנולוגיים שלא היו קיימים ברמתם עד היום שהביאו לתוצאות מדהימות ועדיין- הפער בין המצב הקיים לחידושים שראינו ב"מטריקס" ב 1999, היה גדול הרבה יותר בין המצב הקיים לחידושים שאנחנו רואים היום באווטאר. (אני מקווה שהצלחת הלבין את כוונתי..אפילו אני הסתבכתי קצת
)

Fun Fair

New member
לא טכנולוגיות הצילום, אלא *טכניקות* הצילום../images/Emo9.gif

Ggirl1

New member
הבנתי..גם אנחנו דיברנו על זה

לזה גם הוא התכוון אבל עדיין נראה לי שכשראיתי את אוואטר יותר נהניתי מכשראיתי מטריקס אבל זה כבר עניין של טעם :)

Fun Fair

New member
גם אני מעדיפה את אוואטר ../images/Emo13.gif

יותר קל להתחבר אליו...

Ggirl1

New member
בא לי לראות אותו שוב

הדמויות שם כל כך שבו אותי..והאנימציה...

Litalxo

New member
ראיתי אתמול וגם אני רוצה לראות שוב!!!

העלילה אמנם בנאלית ודי צפוייה מראש, אבל הסרט עשוי מדהים, הדמויות נהדרות העולם הפנטסטי שקמרון יצר ממכר והשידור בתלת מימד הפך את זה לחוויות הקולנוע הטובה ביותר שהיתה לי

Ggirl1

New member
דווקא לא התלהבתי מהתלת מימד

חלקים די קטנים מהסרט היו בתלת מימד זה ממש לא עשה את הסרט כמו שחשבתי היה אפשר לראות את זה בקולנוע רגיל אבל כל השאר - אני מסכימה איתך בגדול!

Litalxo

New member
בכדי להנות באמת מהתלת מימד, צריך

להתעלם מהכתוביות בכדי שתוכלו לסקור את כל המסך.. היו דברים שממש הרגשתי שאני יכולה לגעת בהם, וממש התכופפתי פעם אחת, כשמשהו נזרק מהמסך לעברי! זה היה אדיר

Ggirl1

New member
התעלמתי מהכתוביות

לא אמרתי שלא נהניתי מהתלת מימד עצמו התכוונתי לזה שחשבתי שממש כל הסרט יהיה בתלת מימד- מה שלא היה היו חלקים שהיו בתלת מימד ואז זה היה יפה ומגניב (המיוחד כשחלקיקים עפו באויר כמו בשריפה וכו) אבל רוב הסרט ממש לא היה בתלת מימד..ובגלל זה אמרתי שאני הייתי מוכנה לוותר על זה.

niya

New member
נינט אכן זמרת מ-ע-ו-ל-ה

את יכולה להסביר את הקטע? לבורות שבינינו

Fun Fair

New member
בטח

מבלי לעשות ספויילרים: יש איזשהו קטע שמציעים לאיזה דמות לבחור בת זוג. אז הדמות השניה מספרת בשבחן של המועמדות: "**** היא ציידת מעולה" "**** מאוד זריזה" "נינט היא זמרת מעולה"
בשניה הזו כל האולם נשפך מצחוק

niya

New member
../images/Emo4.gifיום שישי היה מבאס

בעיקר בגלל המזג אוויר והניקיונות (שלא הספקנו לעשות בחמישי...) שבת היה אחלה: גם היינו אצל חברים שעשו חנוכת בית + מפגש לכל החבר'ה (היה אחלה אוכל, והקינוחים היו מדהימים)
(זה האייקון הכי קרוב לליקוק לשון שמצאתי) - זוג אחד (הוא פולני, היא סינית) הביאו תבשיל עם נקניק חזיר - ליקקנו את האצבעות
ואח"כ היינו בהופעה של מאיר בנאי (מה קורה לו לבחור? עיוות את כל השירים של עצמו והדיסק הדוסי החדש הזה פשוט הורג אותי!) שהיתה קצת מבאסת

לא בסופ"ש אבל מומלץ בחום: "אזרח שומר חוק"

בלי טכנולוגיות צילום מבריקות, בלי אנימציה מבהיקה, אבל עם שני שחקנים חזקים בתפקידים הראשיים ותסריט מתח מבריק, מלא הפתעות ופיתולים. ממליצה בחום!

למעלה