...או שלא ? - שירשורי "הנרות".

כRובי

New member
../images/Emo32.gif...או שלא ? - שירשורי "הנרות".

"שירשורי הנרות"
לא יודע מי המציא אותם , לא יודע מתי זה התחיל...אבל יש דבר די ברור שבד"כ הסתמן מהשירשורים האלו.. הם מיועדים לנרות,להבעת אבל - ותו לא. ברגע שאחת ההודעות חורגת "מהמסורת" (שוב , לא מצאתי מילה אחרת לתיאור שירשורי הנרות) ומכילה בתוכה משהו מבודח לדוגמה , היא פוגעת לדעתי ולהרגשתי האישית - בכבודו של ההרוג. כנ"ל לגבי שירשורים שמתחילים לפתע לעסוק בהיסטוריה של הדגם עליו רכב ההרוג וכן הלאה.. כנ"ל לגבי הודעות תוכחה בסגנון "אמרתי לכם" או "התגרה בגורלו" או "אתם מפוטמים מדי בביטחון עצמי" וכן הלאה.. אלו הודעות שאולי יש להם מקום (אם כי יש לי ספק ברעיון העברת הביקורת על ההרוג שלא יכול לגיב) אבל בכל מקרה , מקומם הוא ל-א בשירשורי הנרות. מה הבעיה לפתוח הודעה חדשה עם התוכן שאותו אתם רוצים להעביר לגולשי הפורום ? למה לעשות זאת דווקא בתוך שירשור שמסמל בעיני לא מעט גולשים, את ההתייחדות שלהם עם סבלה של משפחת ההרוג ואם איבוד חבר ממשפחת האופנוענות ? ההודעות של חליל ושל מקס הקטן נמחקו מתוך שירשור הנרות שעסק בתאונה שהתרחשה אתמול באיילון. בברכת סעו בזהירות והמשך גלישה נעימה, כRובי

the_roadrunner

New member
../images/Emo45.gif כמו שוודאי הובן מתגובתי לחליל:

מצדיק כל מילה של הכרוב

כRובי

New member
ההודעה של חליל שנמחקה :

עוד אחד ?מה אגיד ומה אומר שעוד לא אמרתי? מה אוסיף שבין כה יהיה מיותר שטרם ניסחתי? מה אכתוב שיגיע לראש ויפסח על הלב שעדיין לא... כשזה נעשה קרוב אליך - זה נעשה מוחשי יותר. הבחור עובד איתי באותה חברה. איש חביב ואהוב אומרים. איש משפחה ואב לשניים. נסע הבוקר לעבודה ועבר בדרכו בין משאית לפחית. המשאית סטתה לפתע שמאלה... ומחצה אותו למוות. כמו זבוב

כRובי

New member
ההודעה של ליטל מקס שנמחקה :

היום ! היום ! היום היינו באזכרה לזכר אבנר ומירי שנהרגו בצורה זהה לחלוטין לפני שנה בדיוק
. אותה דרך בדיוק - נהג אופנוע מתגרה בגורל מול משאית - ומפסיד. ההרוג חבר לשעבר במועדון האופנועים, בחור בן 34, עם הרבה נסיון באופנועים. כמה חבל. כמה מיותר. Little Max

כRובי

New member
ההודעה של ג´אנגו שנמחקה :

טיפ קטן . יתכן והדבר ידוע לכולם,הג´נגו יוצא מתוך הנחה שלא. הג´נגו נוהג לעבור בין טורי מכוניות נעים.כן,זה מסוכן,הוא יודע. אבל ,וכאן הטיפ,לא לעבור בין שני טורי מכוניות בתנועה כאשר הכביש מתעקל!! לפחיות יש נטיה לשוט ימינה שמאלה בתוך הנתיב!! לנגרר של משאית יש יכולת לטייל מצד לצד!! ההודעה המקורית ממחישה את המשמעות הנגזרת. יום טוב. הערת כRובי - אולי תרצו להמשיך מכאן את נושאי ההודעות הללו. יום טוב ,

כRובי

New member
הבהרה קטנטנה..

ההודעה של ג´אנגו היא יוצאת מהכלל מבין 2 ההודעות שנמחקו , היא הורדה רק בגלל החשש שלי מהשירשור שאולי עתיד להתפתח ממנה...

doron321

New member
בדיוק כזה הזמנתי....אבל...

בצבע ניקל.....כן..כן...עם פרנזים.....הווווווומאמא......ורגליות ותיקים ו......היייייייי אהההה

מקפיץ בשביל "המסדר"....

ג´נגו ? ראית את הקישור ? כרובי ? סקוטר ? לא מתאים לכם קיט כזה לטוסטוס שלכם ? ככה לפחות הוא יוכל לזוז טוב יותר קדימה.
כולה 4000$...

the jango

New member
../images/Emo3.gif

לא יכולת למצוא את זה לפני ששמתי את הדיינוג´ט?
בהצלחה לכם שם בנחשונים הערב.

royboy1

New member
כרובי, שכחת

להוסיף שחליל כתב שהוא התגרה בגורל, לא? למיטב זכרוני זה הופיע שם... אני צודק?

../images/Emo57.gif כבודו של עמי קנופלר.. ../images/Emo57.gif

אינו דבר שיעורר אותי לויכוח על מחיקות כאלו ואחרות. לא רוצים לקרוא אותי - שיבושם לכם איך שאתם. דווקא בגלל הקירבה הרשתי לעצמי לסיים את ההודעה בצמד המילים שאני מבין שקשה לכם עימן... המציאות קשה. המציאות לא מראה שינוי כיוון. מאז הודעתי עברו רק מספר ימים - ועוד שניים או שלושה הרוגים. תמחקו. כבוד המת. הלא אמרתי כבר שהדונג הפך למשהו מקודש כאן ולחלק מהווי השיח בינות לפיח. הנה הבאתי עלי את כווווווולם, לא? חברים, אני סיימתי להתעסק בזה, תבלו איפה שבא לכם ואיך שבא לכם...

למעלה