אותה הגברת בשינוי אדרת

נאשא

New member
../images/Emo32.gifאותה הגברת בשינוי אדרת

עוגת הקפה המעולה והנוראאאאאאאאא קשה של נוריה, מתפקדת יפה גם בלי הקפה. הו אז היא הופכת ל"עוגת יוגורט", והלקלקת יפה לה. בתאבון.

ThiopenTal

New member
מנצל"ש את ה- OFF

בשביל להציג את ה"ניק" החדש מהניילון שלי. טל

נאשא

New member
סליחה על הבורות

כמעט ונרשמתי שוב לתפוז בשם אחר בשביל זה...אבל מה זה ה-מנצל"ש הזה? הדבר הכי קרוב שהצלחתי להגות זה "מנצל שירשור", אבל אם כך, לא יכלו למצוא משהו עוד יותק מקוצר, למשל "מ"ש"? כמו כן, דורשת הסבר לניק החדש (אם יורשה). זה אוצר שאתה נשאר לעוד זמנים?

ThiopenTal

New member
שום בורות...

מנצל"ש - אכן מנצל שרשור - את לא רוצה לדעת כמה זמן לקח לי לעלות על זה... תיופנטל הוא חומר הרדמה. נבחר במקרה לשמש כניק מכיוון שהוא מכיל את שמי. יש פה המון רגש ושכל שלובים יחד, זה לא דבר של מה בכך. המטען אומנם כבד, כבד מאוד. אבל אני נפעם כל פעם מחדש מהחוכמה הרבה בפורום - אני סבור שזו תשובה ברורה לשאלתך האחרונה. טל

תתחדש../images/Emo20.gif יפה לך../images/Emo70.gif

ועכשיו, אחרי שכל הבורים יצאו מהארון
וחיכיתי בסבלנות שמישהו אחר יעשה בשבילי את העבודה, אני גם יודעת את פירוש השם שלך. שמחה שאתה נשאר.

נוריה

New member
תגידי, השארת משהו בעוגה???

האמת היא, שמתאים לך להפשיט אותה מכל תוכן ועדיין להשאיר אותה טעימה, או במילים אחרות - לאכול אותה אך עדיין להשאיר אותה שלמה
(זה לא בוקס, זה הפרורים סביב הפה) נשיקות ובתאבון

נאשא

New member
גם אני מוחה!

מישהי הבטיחה לי פה גם מתכון לעוגת גזר (שאני ארגיש יענו ממש בריאה ודיאטטית). נו, למה את מחכה?! (אני מבטיחה להכין גם את הטופו של קסם למען האיזון המושלם).

נוריה

New member
טוב טוב

הנה המתכון המובטח וצ'ופר לחברתי מתכון נוסף למאפינס גזר, מאת האוסף המתוק של "על השולחן": מחממים תנור ל- 180 מעלות טורפים בקערה גדולה: 1/2 כוס דחוסה של סוכר חום 3/4 כוס שמן 1 ביצה 1 כפית מיץ לימון בקערה נפרדת מערבבים: 1 ו- 1/4 כוסות קמח 1/2 כפית אבקת אפיה (אפשר פשוט קמח תופח כדי להקל על המתקשות) 1/2 כפית אבקת סודה לשתיה קורט מלח מוסיפים את התערובת הרטובה וכן 1 ו- 1/2 כוסות גזר מקולף ומגורר דק, אל התערובת היבשה ומערבבים עד שמתקבלת עיסה אחידה משמנים תבנית שקעים של מאפינס במעט שמן, ממלאים אותם בעזרת כף עד ל- 3/4 מגובה הדפנות אופים 22-25 דקות, או עד שהמאפינס קפיציים למגע. אפשר גם לאפות בתבנית אינגליש קייק - 160 מעלות ל- 50 דקות או עד שהעוגה קפיצית למגע. בתאבון!!!

נאשא

New member
אוי, קשה מדי

מה? שאני אקלף ואגרור גזר? הגזמת! סתם. אני אולי אנסה אם הדיאטה שוב לא תצליח לי. תודה לך נוריה, אופה מטריפה.

נוריה

New member
חשבת שתימלטי כ"כ בקלות!

אין פטורים! בישראל (ואני בטוחה שגם בלונדון) בסופרים המובחרים יש שקיות עם גזר מקולף ומגורר - מוכן הישר לעוגה. האמת היא שגם אני מתעצלת אבל למזלי רותם הגיעה לשלב "עקרת הבית הקטנה" וכל פעם שאין לי כח לקלף תפ"א וכאלה, אני קוראת לה והיא מתיצבת תוך שניה כך שאני יכולה להשפיט אותה לקילוף ולגרור גזרים (והיא עוד עושה את זה עם איזה מיני-בלנדר, שבכלל עושה אותי לאמא המושלמת, שנתתי לה להשתמש בו). מה אני מציעה לך? או לקנות בסופר או לקנות בסופר...

בנצ100

New member
ואצלנו השינוי הוא...

להוסיף שוקולד צ'יפס. והעוגה הופכת לשוקו-קפה. הבעיה היחידה היא - כל המרכיבים האחרים של העוגה יש תמיד בבית. אבל השקית של השוקולד צ'יפס, באורח פלא, מתרוקנת נורא מהר, גם אם מכינים רק עוגה אחת... אז כל פעם צריך לקנות שקית חדשה... אבל אם השוקולד-צ'יפס מחזיק אצלכם בבית, אז זה להיט בעוגה!

תמי ס

New member
נו באמת, זו כבר ממש חוצפה...

אתם דנים על עוגה!!! מה להוסיף, מה להוריד, ומה איתי? אפשר מתכון מקורי שאדע מאיפה להוריד בכלל? לא יפה סתם לעורר לי את הבלוטות (של הטעם, של הטעם, מה כבר חשבתם סוטים?)

נוריה

New member
תמי - נאשא עירבבה מים עם יוגורט

ויצאה לה עוגה... כנראה היא באמת קשורה לנאסא אם זה יצא טוב!

תמי ס

New member
זה לא יפה

לא סיפרו לך שאני "מסכנה היא עברה הרבה"... אז מה בסה"כ ביקשתי? מתכון קטן שיעשה לנו מתוק? נו יאללה קמצנית, אני מחכה, רק היום ק' אמר בעצב שמזמן לא הייתה בבית עוגה.

תמי ס

New member
אופס.... תודה

ככה זה כשעושים קפה באמצע כתיבת תגובה ולא מספיקים לראות תגובה נוספת...

המתכון אולי פה

אבל העוגה אצלי על השיש... יש לה ריח טוב. ולמה לא הזהרת שזו כל כך הרבה עבודה?!!! נקרעתי. ניסיתי עם הקפה אח"כ ננסה בלי. בכלל אני עכשיו בענייני עוגות עם שמן ולא מרגרינה. אז יופי ותודה. יעל

happy

New member
נוריה את אלופה

אתמול הכנתי את הקציצות שלך ואת העוגת קפה רק בלי הקרם והכל יצא מעולה. בעלי היה בהלם איך אני מספיקה לעשות הכל ועוד הכל כל כך טעים. ברור שלא אמרתי לו שהכל זה כל כך פשוט!!! שיחקת אותה

נוריה

New member
תפסיקו, די, תמשיכו!

בתאבון לכולכן חמודות!!! בסוף נהיה כולנו עקרות בית למופת! ומי שמכיר אותי מהעבר הפלילי-פמיניסטי שלי יודע שזה פשוט הזוי לחלוטין שאני אחלק מתכונים (שלא לדבר על בישול ואפיה להנאתי)...

למעלה