אורי מור באוזן באר

../images/Emo32.gif אורי מור באוזן באר

אני אעשה כמיטב יכולתי הדלה לאסוף את רסיסי המחשבות שלי לכדי משהו נהיר אפילו חלקית כדי לסכם לכם את אשא עברנו נטוש ועבדכם הנאמן באוזן באר כהרגלי בקודש הגעתי מוקדם - לא לפני שוידאתי שהגברת זוכרת שהיא מתלוה איתי להופעה ושהיא זוכרת כי מדובר בהופעה מוקדמת (דמט ) "רק הזכרת לי מיליון פעם כבר " רטנה הגברת אורז הגדל קירקע את גלי הביתה (הוא והעובדה שלא היה לנו בייבי סיטר) והצבע קירקע את שונצצי היקרה כך שזה היה רק אני ונטוש הגענו לבחורהה בכניסה - סיפרתי לה שאנחנו צריכים רק כרטיס אחד - ושלי יש כרטיס שגררתי מההופעה של עיינב ג'קסון כהן כמובן שהיא לא ידעה על מה אני מדבר - הנושא גרר שיחה עם ראש המשמרת שלה שכמובן לא ידע מהדבר ולא היה הראש משמרת בהופעה של עיינב הוא התוודה בפני שהזיכרון שלו לא משהו אחרי מש שנראה לי כמו נצח הם נאותו להסכים להכניס אותי תחת המחאות הקולניות של נטוש - הופעה תוכננה להיות הופעת עמידה ברובה - אבל ההתעקשות שלי להגיע מוקדם שוב נשאה פרי ואפשרה לנו לתפוש מקו על אחד משלושת השולחנו היחידים ברחבת ההופעות את ההופעה חיממה נח"ל הנפלאה ושברולט לייב (בחור אחר החליף את אלון הגיטריסט של נח"ל) עושה רושם שהזמן עשה לה רק טוב - הביצוע של "כמה זמן" היה משובח נטע לא התלהבה בינתיים - אני שידעתי איזה חוויה מצפה לה - לא הייתי מודאג אורי נתן פתיחה מרשימה ומהפנטת - מלאת אנרגיה כמייטב המסורת - ראיתי את החיוך - המתועד אגב מתפשט על הפנים של נטוש אורי הבטיח שירים חדשים בהופעה הזאת זה הלך בערל ככה "זאת הופעה עם מלא שירים חדשים .... את השיר הבא אתם לא מכירים .... כאילו מי שכן הם ממש עכברי הופעות ... " אמר אורי ושר את "פעם אחת " .... שיר שאני מכיר יותר מ "פעם אחת ..." - וככה אורי מור הגדיר אותי בעצם ."עכבר הופעות " היה שי אחד של אורי שלא הכרתי - משהו כמו פרודיה מזרחית - שיר במקצב של שיר חתונות שקרוי "איזה כוסית הכלה" את השיר ליוה בדרבוקה גיא אדריאן חוץ מזה היה קאבר של everybody wants to rule the world אין לי מושג למה והתארחה נטעלי רשף המקסימה ששרה עם אורי בין השירים הוותיקים שלו את אנטרקטיקה - עוד שיר חדש שלא הכרתי הביצוע למדברים על זה בביית היה מפיל בלטו בהעדרם - כשתמי עוברת דירה של בייב (אני לא שר את זה אם לא הבטחתי את זה למשהו בפייסבוק) - סקס והעיר (אני לא שר את זה בלי עיינת - זה בחוזה) ולומדת בבית צבי (לא היה לו תירוץ טוב לזה ) נטוש לא יכלה להסתיר את העובדה שנהנתה - אני חושב בכל אופן בטח שכחתי יאאאאאם פרטים שאולי אזכור מחר ואולי הם ישכחו לנצח - נירדו בשירותים עם חצי ליטר גולדסטאר .... מה שלא יהיה אני אזכור כמה נפלא היה - יש לי אפילו כרזת הופעה חתומה להזכיר לעצמי מחר יאללה חברים - אוהב אתכם ומתגעגע אחיכם - הקיפוד של הים

נטע1107

New member
תגובות

* אכן היה מייאש עד שהכניסו אותנו... ("אבל אני דורון כרמלי שרים!!!") * דווקא כן התרשמתי מאוד מהנחל הזאת (איזה שם זה נחל?!?) יש לה קול יפה ולמרות שהיא התבלבלה באחד השירים הם היו יפים! * וכפי שדורון הבטיח אורי מור מלך! השירים שלו מגניבים, מקפיצים וההופעה אפילו יצרה אצלי חשק לרכוש את הדיסקים שלו...! * ודורון שכחת את הפנינה: "כל מי שלא נשוי שירים את היד...... זה שיר החתונה שלכם! "איזה כוסית הכלה, איזו משגעת...." (עדי לידיעתך!!) היה ממש כיף, תיקון מההופעה הקודמת (כבודה במקומה מונח!)!!!! תודה דורון!!!!

למעלה