אוף יום העצמאות

../images/Emo26.gifאני עוזבת../images/Emo36.gif

אני עוזבת את הפורום...
אני לא יודעת לכמה זמן אבל.. אני עוזבת!!! מתה עלייך!! והיה הכי כיף בעולם!!! מקווה שתמשיכו לכתוב ולהנות... ומקווה שאני יחזור בעוד חודש או חודשיים ולא יותר!!! ביייייייייי

יום עצמאותתת שמחחח לכולם !!! ../images/Emo165.gif

יייואואואואואוא היום זה כבר אחרי ערב יום העצמאות אבל בכל זאת אני רוצה לאחל לכולם שיהיה לכם עצמאות הכי שמח בעולם .... ומלא בכיףף מקווה שנהנתם אתמולל ....

moga5

New member
אנשיםםםם! איזה עצמאותתתת

ייייייאאאאא אנשים ספרו סיפורי עצמאות... איפה הייתם...מה היה ביישוב שלכם? איך היו הזיקוקים? אני גרה בראשון והיו זיקוקים מדהימים של לפחות רבע שעה, ממש יפים!!!! איך היה לכם???? הבאתםם בספרייייייייי?

מוגההה !!!

חחחחח כה לנו בראשון היה עצמאות שחבל על הזמן !!!אה מוג?? עם זיקוקים מדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!!!! חחחחחחחחחחח והמון הופעות עניינים וזה .. ספרו ספרו מה היההה טליושקקההה אוהבת אותך !!!!!!

moga5

New member
קבלו כולםםםםםם =)

קישור לזיקוקי דנור וירטואלים! מדהים! תלחצו על המקש השמאלי בכל פעם וייצא לכם זיקוק.. ספ רשמה את השם שלה ס-פ-י-ר ביוששששששש...מקווה שתהנו http://www.maylin.net/Fireworks.html

היא מוי כיףףףףףףף../images/Emo99.gif

רק מה אני עושה ערה עכשיו
אמא שלי ואחותי עשו רעש אז התעוררתי
ודווקא השנה לא היה הרבה ספריי
|ביט| בקושי ריססו אנשים
רציתי לעשות קעקועעעעעעעעעעעעעעעע
אבל הם סגרו את הדוכן בשעה 2
אז שבאתי לא היה
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
היה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף חזרתי בשעה 4 והרגליים שלי נהרסווווווווו
היה אצלנו את הדג נחש,מרגול
,יוני בלוך ועודדד

sapirushhhhhhh

New member
...................

הזיקוקים היו ממש ממש ממש ממש יפיםםםםם אני גרה בנס ציונה והביאו את קובי פרץ ופזית הרמן (מחמסה) חחחח.. היה חביב.. סתם.. היה כיףףףף!!! וראיתי את יעל שחר וכוכב נולד 2!!!!!!

j e n n y lopez

New member
ואי חזרתי הביתה ב 4 בבוקר..........

אמא החיים שלי לא עשיתי את זה חחחחחחחחחח ההינו אצל ילד אחד כאילו עשינו קומזיץ כל השבט ואז אני וחברות שלי שבאו לישון אצלי הלכנו שעתיים כי אני גרה ממש ממ שממש רחוק ממנו ברגל הלכנו ואז ראינו עד הבוקר סרט"המורדים.." היה ממש כיף חוץ מזה שאני מתהההה מעייפות והם עדין ישנות..

למעלה