אוף יום העצמאות

SofyTofy

New member
אז מה אתם עושים היום??../images/Emo103.gif

אני הולכת ב22:00 לספורטק בחיפה [אל תשאלו אותי למה].. כל החברות שלי הולכות עם עוד בנים מבצפר אחר, אמרו שיש במות בידור ויהיה כיף אז ננסה.. אם יהיה משעמם אני הולכת לידיד שלי אולי.. ואם לא אני בבית עם חברה רואה סרט
שיהיה כיף לכולם ויאללה ביי

bnitribe

New member
../images/Emo165.gifלכבור יום העצמאות!!../images/Emo165.gifחשוב

תקראו... חשוובבב... זה, למה אני אוהבת להיות יהודי מצבנו מעולם לא היה יותר טוב !!! זו רק הטלוויזיה והתקשורת שגורמת לאנשים לחשוב שסוף העולם מתקרב. רק לפני 60 שנה הובילו את היהודים למותם, כמו צאן לטבח. לא ארץ, לא צבא, רק לפני 55 שנה, 7 מדינות ערביות הכריזו מלחמה על מדינת היהודים הקטנה, רק בת מס' שעות... היינו אז 650,000 יהודים נגד שאר העולם הערבי. לא צה"ל, לא ח"א, רק חבורה של אנשים קשוחים שאין להם לאן ללכת. זוכרים כשלבנון, סוריה, עיראק, ירדן, מצרים, לוב וערב הסעודית תקפו יחד, בעת ובעונה אחת המדינה שהאו"ם "נתן לנו" הייתה מורכבת מ-65% מדבר והתחלנו אותה מאפס. רק לפני 35 שנה נלחמנו נגד צבאותיהן של שלושת המדינות החזקות של המזרח התיכון, ואנו מחקנו אותם אז, במלחמת ששת הימים. נלחמנו בקואליציות שונות של מדינות ערביות עם צבא מודרני ומשופע בכמויות עצומות שך נשק רוסי - סובייטי, ועדיין ניצחנו. היום, יש לנו מדינה, צבא, חייל אוויר חזק ומפואר, כלכלת היי טק, המייצאת במיליונים. "אינטל", "מיקרוסופט", ו"איי. בי. אמ." מפתחים את העניינים שלהם כאן, והרופאים שלנו זוכים בפרסים חשובים בתחום הפיתוח הרפואי. בענף הספורט אנחנו גם מצטיינים דורי דורות. הפכנו את המדבר לארץ פורחת, מכרנו תפוזים, פרחים וירקות לכל העולם, שיגרנו לחלל את הלווינים שלנו, שלושה לווינים יחד אנחנו נמצאים במקום טוב יחד עם ארה"ב (250 מיליון תושבים), רוסיה (200 מיליון תושבים), סין (1.1 מיליארד תושבים) ועם אירופה: צרפת, אנגליה, גרמניה (350 מיליון תושבים) - המדינות היחידות בעולם ששיגרו משהו לחלל. היון ניתן לומר, כי ישראל נמצאת במשפחת המעצמות הגרעיניות יחד עם ארה"ב, רוסיה, סין, הודו, צרפת ואנגליה... לחשוב שרק לפני 60 שנה הובילו אותנו, בבושת פנים, בלי תקווה למותנו זחלנו מתוך האדים הבוערים של אירופה, ניצחנו במלחמותינו כאן עם קצת פחות מכלום, ובנינו לנו אימפריה מכלום. עוד מעט נחגוג את הולדת המדינה ובואו לא נשכח על תולדותיה: התגברנו על פרעה, התגברנו על היוונים, התגברנו על הרומאים, התגברנו על האינקויזיצה הספרדית, התגברנו על הפוגרומים הרוסים, התגברנו על היטלר, התגרבנו על הגרמנים, התגברנו על השואה, התגברנו על צבאותיהן של 7 מדינות, התגברנו על סדאם חוסיין והתגברנו על יאסר עראפת. אז תירגעו חברה, אנחנו נתגבר גם על אויבנו הנוכחיים, לא משנה איזה חלק של ההיסטוריה האנושית תנסה, תחשוב על זה, בשבילנו העם היהודי: מצבנו לא היה טוב יותר. לכן בואו נרים את ראשנו ונזכור לא משנה איזו מדינה או תרבות שניסו להתעסק איתנו נכחדו, בעוד שאנחנו ממשיכים בדרכנו !!! מצרים מישהו יודע לאן נעלמה האימפריה המצרית היוונים אלכסנדר מוקדון הרומאים האם מישהו היום מדבר לטינית הרייך השלישי מישהו שמע איזה חדשות מהם לאחרונה סדאם עראפת השיח יאסין ראנתיסי...!! ותסתכלו עלינו. עם התנ"ך מהעבדות של מצרים, אנחנו עדיין כאן, מדברים את אותה שפה, ממש כאן, ממש עכשיו. הערבים עוד לא יודעים את זה, אבל הם ילמדו שיש רק אלוהים אחד, כל שמן שנשמור על זהותנו נהייה נצחיים. אז סליחה שאיננו מודאגים, מקטרים, בוכים או פוחדים... העניינים כאן בסדר, הם בחלט יכולים להיות יותר טובים, אבל עדיין, אל תתייחסו לזבל התקשורתי, הם לא יספרו לכם על הפסטיבלים שלנו כאן, ל האנשים שממשיכים לחיות כאן, שיוצאים לבלות, לפגוש חברים... כן, המורל לפעמים שפוף, אז מה, זה רק מפני שאנו מבכים את מתינו בעוד הם צוהלים על הדם שנשפך, אך זוהי גם הסיבה שבזכותה אנו ננצח אחרי הכל... תשמרו על עצמכם... יום עצמאות שמח, ומזל טוב למדינתו

Y yooli Y

New member
כל כך,

כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך, כל כך....... צודקת

KiShKooSh

New member
פירסמתי את זה כבר../images/Emo6.gif

אני הראשונה שהפיצה את זה... וזה משוטט לו אי שם בתפוז
וחוזר אלינו

וואו הזיקוקיםםםםםםםםםםםםם!!!!!!../images/Emo2.gif

זה היה פשוט מדהים!!!!!!!!!!!!! אני גרה בבאר שבע וזה היה פשוט WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20 דק' על השעון זה היה!!!!!! משעה 22:20 עד לפני ארבע דקות!!!!!!!!! וואיייייייי מגניבבבבבבבבבבב ואיזה קטלניייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם היו איזה 5 שהאירו חצי מבאר שבע!! והעננים התפרקו בגלל הזיקוקים
איזה מגניבבבבבבבבבבבבבבבבב טוב בסדר.. אל תקנאו בנו חלק מכם.. כי לנו לא הביאו שום אומנים רק תקעו לנו ילדים בני 16 שרוקדים.. וזהו.. אז טרנר השקיע כסף בזיקוקים לפחות היה יפה!! סחטיין
וראו מזה טוב מהבית שלייייייי אני גרה קומה חמישית ..איזה טוב ראו.. והיה ב3 מוקדים !! אצלנו היה הכי הרבה.. נו ספרו איך היה לכם החגיגות?? מי נשאר בבית?? למה?? מה עשיתם בבית?? ראיתם זיקוקים?? כמה זמן?? הכל לפה
פשוט זה היה מחזה מדהיםםםםםםםםםםםם איזה התרגשות הייתה בשכונההה.. חיחי מגניפפפ .. ומחר בבוקר הולכים למפעל של אבא עם פעילויות ודודיםםםםם ובני דודיםםםםםם ובערב על האששששששש מושלם
אז ספרו.. מה אתם עושים מחר? איפה ? כמה? למה? הכל לפהההההההההה!!!!!!! אז מזל טוב למדינת ישראל.. ואמן וה57 השנים הבאות יהיו יותר טובות

ורז../images/Emo26.gif

הצלחתי לעשות מעל 10 תגובות בדקה בניק שלי.. השאלה אם צריך מכינויים שונים או מאותו כינוי אפשר??

zahyy

New member
אחלה כן אני גם ראיתי ענן מתפרק

איך נבהלתי חחח אבל בנצרת עילית היו זיקוקים ממש יפים גם משהו 20 דק' אולי יותר העיר קפצה כאן כולל הכלבים של כל השכונה היה פשוט פצצה רק חבל שבשנים האחרונות הורידו את כמות הזיקוקים לצערי יאללה צ'או

וואי היה ../images/Emo59.gif../images/Emo60.gif

איך שבאתי כולם עשו עלי מלחמה עם הספריי..
אבל אח"כ החזרתי להםםםםםםםם
היה פווווווול זיקוקים אצלנו.. אבל איך אפשר להנות מהם שכל העיניים שלך שורפות מספריי

LeRanch

New member
אצלנו היו פעמיים זיקוקים..

אני גר בחדרה ובגלל שעכשיו יש לנו ראש עיר חדש אז גם חגגו את זה... פעם אחת ראיתי את הזיקוקים מהגג של סבתא שלי ובפעם השנייה מהגג של חברים של ההורים שלי.. והיו זיקוקים במשך רבע שעה או יותר ככה.. תמיד בשנים קודמות היה פעם אחת ממש קצת וזהו.. עכשיו סוף כל סוף היו הרבה.. רק חבל שלא הביאו אומנים נורמלים {הביאו את ביגי ושורטי, חיים משה ומשפחת אלייב מהקדם אירוויזיון בעע...}

BEN ZIV

New member
אצלנו היה מסריח לגמרי../images/Emo9.gif

זיקוקים ל-5 דקות
ראיתי את זה והלכתי הביתה בשעה 22:30.. נתן רביץ וליאור נרקיס לפי מה שאמרו לנו היו אמורים להגיע רק ב-00:00.. אז התקפלנו הביתה.. חוץ מספרי שלג מסריח לא היה כלום..

למעלה