אוכלות או זורקות???

בובית123

New member
../images/Emo32.gif אוכלות או זורקות???

מה אתן עושות שהקוטג או שאר מוצרים שיש להם תאריך תפוגה מגיעים יומם (לדוגמא ה 9.11 שזה היום) תאכלו או תזרקו? ובכלל אם עבר הזמן אתן זורקות? כי אתמול היה חמי וראה שאני זורקת קוטג שעבר ביום תאריך התפוגה שלו והוא היה בשוק שזרקתי ,הוא הסביר שאצלו בבית הוא מריח וטועם אם זה בסדר הוא אוכל גם אם עבר התאריך , למזלי היה לידי בעלי שאמר לו שהוא כמוני
אז אני נורמלית

אילתית 2

New member
אני

אם התאריך של היום אבל רק של היום אני טועמת ובודקת טוב אוכל אבל רק אם אותו יום אם עבר אני זורקת בדרך כלל הכי טוב לשים לב ויום יומיים לפני שנגמר התאריך אם לא אכלו את הגבינה יאכלו אותו בערב כפשטידת גבינה

meravido

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo32.gifנוסף-צריכה עזרה מהמבינות

שורת המשימות במחשב שלי עברה לצידו השמאלי של המסך ולאורכו ולא בתחתית המסך לרוחב. איך אני מחזירה אותה למקומה???

אוצה

New member
גוררת עם העכבר

עומדת על הצד של הסרגל וגוררת (בלי לעזוב את הלחצן השמאלי של העכבר) עד שתגיעי לתחתית המסך- אז זה כבר יקפוץ לבד למקומו. אם לא- את יכולה לעמוד בכל צד של הסרגל ולגרור אותו עד למקום שבו הוא אמור להיות.

אוצה

New member
אני מהזורקות... בעלי - מהמריחים....

אבל אם אלו דברים ששכב במקרר- אני לא נותנת לו צ'אנס להריח וישר מעיפה....

mommy 26

New member
מריחה ואם זה נראה לי טוב לא זורקת.

זה בגבינות. אבל בדברים כמו חומוס, מיונז וכו' אני יותר מקפידה ולא לוקחת סיכונים. גבינה/חלב שקצת מחמיצים לא מזיקים כ"כ.

שבלול 555

New member
זורקת

עד לא מזמן גם הייתה לי שריטה, לא הייתי נוגעת בקופסא אחרי שנפתחה. אז הייתי קונה קופסאות קטנות או מחסלת עם הפתיחה.

ליcות

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif פרקט בחדרי ילדים?

אנחנו מאוד רוצים לעשות פרקט בבית החדש שנעבור אליו (בבניה כרגע
) גם כי זה יפה, וגם כדי לחסוך קצת בשטיפות בקומה העליונה.. חברה אמרה לי שאולי זה לא ממש פרקטי עם ילדים. למי יש ניסיון עם זה? זה עמיד בפני טושים/צבעים? איך מנקים את זה? מה לגבי חול? התוכנית היא לעשות פרקט למינציה (דרגת העובי הגבוהה ביותר שיש) או תלת שכבתי, תלוי כמה ההפרש יהיה. ואם יש חברות מומלצות אשמח לשמוע תודה!

לא ממש יכולה לעזור לך אבל...

אם אפשר לדעת אז לאיזה פרוייקט את עוברת? באיזו עיר? של איזו חברת בנייה? תוכלי להפנות אותי לאתר שלהם (אם יש). תודה רבה

ליcות

New member
../images/Emo208.gif נו מי יכולה לעזור לי?

או שלאף אחד אין פרקט בבית?

Sashuka

New member
יש לנו פרקט למינציה בחדרי השינה

לדעתי מאוד נחמד לחדר ילדים, אצלנו מחזיק מעמד ללא פגע כבר כ-8 שנים עוד מהדיירים הקודמים שגם להם היו ילדים... אני מתייחסת אליו כאל רצפה רגילה, ציירו בטושים, מייד מנקה עם מגבון לח והכל יורד... (בכלל מגבונים , במיוחד של האגיס- שלא כל כך מומלצים לשימוש, משמשים אצלנו כמסירי כתמים מכל דבר - בגדים, נעליים, קירות, רצפה וכו'... ) רק מה סריטות לא יורדות ממנו... מקווה שעזרתי...

tomer2007

New member
לנו יש תלת שכבתי

ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו הכל מתנקה והוא תמיד נעים למגע ולמראה הבעיה היחידה היא שרואים עליו כל לכלוך קטן וצריך לעבור עם מטאטא לפחות פעמיים ביום מה שכן, זה 2 דקות לנקות אותו...

ligla

New member
../images/Emo32.gif איך משנים ניק ?

מידי פעם אני רואה פה הודעות, והכותבת רושמת: שיניתי שם לרגע, לא רוצה שיזהו אותי. סתם לידיעה- איך משנים כינוי? תודה

למעלה