אבל אולי תוכלו לעזור לי....

bigm2

New member
../images/Emo32.gif אבל אולי תוכלו לעזור לי....

אני עכשיו רואה את הסרט החדש על צ'ה גווארה, והוא אומר שם "נקים מפלגה ילידית, נעודד את כל העם להצביע, ונחדש את מהפכת טופאק אמארו" הסיפור של צ'ה גווארה קרה המון זמן לפני שטופאק בכלל נולד... אזז לא יודע אני פשוט מבולבל אולי מישו פה יודע על מה הוא דיבר

depon

New member
כנס....

בסרט על טופאק (תחיית המתים-ריזורקשן) טופאק מסביר שהשם שלו הוא של מנהיג שבט אפריקאי או אינדיאנים,משו כזה,אולי יש קשר חוץ מזה,קראתי כמה וכמה ספרים על גווארה ובאף אחד לא ראיתי משו בסגנון

to shorty

New member
טופאק אמארו הוא דיי מפורסם בקרב

השחורים בארה"ב, אימורטל טקניק מזכיר אותו באיזה שיר וגם דד פרז נראה לי...קיצר הוא נראה לי גם היה מהפכן כזה או משהו בסגנון, חפש חומר בגוגל אם יש לך עצבים.

to shorty

New member
חחח אני נשמע טמבל, קיצר לא מדובר

בטופאק המוכר לכולנו וזהו.

bigm2

New member
זה בגלל שהוא עצמו לא אמר את זה

אלא מי שיצא איתו למסע, דוקטור גראנדה...ואז צ'ה ענה לו בתשובה הנצחית "מהפכה בלי כלי נשק? אתה מטורף"

Lagzieli BoY

New member
הוא התכוון על טופאק אמארו

הוא היה אחד שגרם למהפכה בסביבות ה1500.הוא פרווני (מפרו-קוסקו נדמה לי) ועליו טופאק נקרא טופאק אמארו שאקור...

L l O N

New member
הממממ....בורות

צ'מע....לצ'ה גווארה עד כמה שידוע אין קשר להיפ הופ.... ואין קשר במשפט שלו לטופאק המוכר לכולנו-הראפר... השם של טופאק בא...(כמו שהזכירו כאן)... ממנהיג גדול במשם טופאק אמרו שקור!!!! שליט inca או maya (השבטים שהיו בארה"ב המרכזית והדרומית לפני הכבישה-מקסיקו פרו ברזיל וכו...) ואמא שלו אפילו מזכירה את זה בכמה ראיונות שהיא קראה לבן שלה על שם המנהיג הזה...(כי כידוע ההורים של טפאק היו מהפכנים... black panters וכאלה) .... זהו פחותצ או יותר.... בקיצור כשהצ'ה מדבר על טופאק הוא מדבר על שליט גדול שהיה בדרום מרכז אמריקה לפני הכבישה והשם שלו חרוט בהיסטוריה...
מקווה שהרחבתי לך קצת את הידע הכללי...

to shorty

New member
איזו התנשאות...

ו"שאקור" בשם של טופאק הוא לא מטופאק אמארו שאקור, השם היה טופאק אמארו. שאקור אני לא זוכר מאיפה זה.

L l O N

New member
בור!!!פשוט בור....

צ'מע....לצ'ה גווארה עד כמה שידוע אין קשר להיפ הופ.... ואין קשר במשפט שלו לטופאק המוכר לכולנו-הראפר... השם של טופאק בא...(כמו שהזכירו כאן)... ממנהיג גדול במשם טופאק אמרו!!!! שליט inca או maya (השבטים שהיו בארה"ב המרכזית והדרומית לפני הכבישה) ואמא שלו אפילו מזכירה את זה בכמה ראיונות שהיא קראה לבן שלה על שם המנהיג הזה...(כי כידוע ההורים של טפאק היו מהפכנים... black panters וכאלה) .... זהו פחותצ או יותר.... בקיצור כשהצ'ה מדבר על טופאק הוא מדבר על שליט גדול שהיה בדרום מרכז אמריקה לפני הכבישה והשם שלו חרוט בהיסטוריה...
מקווה שהרחבתי לך קצת את הידע הכללי...

bigm2

New member
חח ידעתי שזה לא על טופאק הזמר...

פשוט לא הבנתי מי זה...ובאמת הם אמרו את זה כשהם טיילו על שרידי שבט המאיה

QixAss

New member
כנס אני יעזור לך

לך חפש מי יזיין את אמא שלך הבוכרית יא בנזונה סתובב

למעלה