פורום חדש !

Get Out

New member
../images/Emo32.gifפורום חדש !

המין השני, הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד משגרת יומינו. בכל יום, בכל זמן, כל הזמן, עולות בנו הטענות, והתמיהות, מה לעזאזל המין השני חשב, כשהוא עשה מה שעשה, או אמר מה שאמר. למה בנים לא מתקשרים?! למה בנות משחקות אותה קשה להשגה ?! מה הבעיה שלו?! מה הבעיה שלה ?! הפורום שלנו בא לאחד בנים ובנות ובעצם, כקהילה, לענות אחד לשני על התהיות, ולתת עזרה ועיצות, שיעזרו להם להתמודד עם הבעיות שכה מציקות להם. הבעיות הללו מתחילות, מגיל הנעורים, ויכולים להימשך אפילו עד שנות העשרים, או השלושים. כי אם יש דבר שבנות לעולם לא יבינו - זה בנים... ואם יש דבר שבנים לא מסוגלים לעשות - זה להבין בנות... הפורום הוא פורום הומריסטי, אך עם זאת רציני, ובא לשרת את הכלל ולעזור להם עם הדברים שמטרידים אותם בכל הקשור לשאלות של - בינו לבינה. בנוסף אתם מוזמנים לספר על הצרות שהצמוד האישי שלכם עושה לכם:) הפורום שלנו - עיקרו ומטרתו, זה להביא את קהילתו, לשתף ולצחוק, ולהתלונן בעיקר, אל המין השני. מן- ראש בראש שכזה. להוציא את תסכולו על המין השני בקהילה, בצורה הומוריסטית, שאולי אף תעזור לו, בחייו הפרטיים... מקווים שתהנו ותחכימו !!! ובלי דם ;)

../images/Emo32.gif יאאא ה+ה†ד+ם ../images/Emo110.gif

הייתה הופעה מטורפתתתתת!!!!! הגעתי איכשהו מתוך 5000 לשורה השלישית! (טוב נו ככה זה כשקומפקטיים...
) זה היה פשוט ענק!! כל השירים מכל הדיסקים, כל מי שהיה בלהקה בא (יפתח למשל), תום ירק עלי (
חח זה היה כי הוא שר ובדיוק הייתי מתחתיו), נמחצנו הזענו מתנו - אבל היה שוס מטורף! חן חבל שלא באת

jamesT

New member
דווקא

אמרו לי שהיה מעפן כי היה מליון פאקצות ומתלהבים וכמובן שבהאנגר יש חרא של הגברה ואקוסטיקה

טולָה

New member
אמרו לי שהיה הכי כיף בעולם

דווקא לי לא היה כזה חשוב ללכת חוץ מזה שחשבתי יום לפני ואז גילתי שזה יום לפני חח תמיד יש פעם הבאה

למעלה