משהו שקבלתי

../images/Emo32.gif משהו שקבלתי

ומצאתי שאני חייבת להעבי> > אנשים יקרים! > > המכתב הזה נכתב מילד שהודיעו לו שהוא חולה במחלה סופנית > > ולא יזכה עוד להוות חלק בעולמנו > > > > המשאלה האחרונה של הילד הייתה > > שיקראו ויפנימו את מה שאמר כצוואה וכמורשת אחרונה ממנו > > > > כך כתב : > > > > " > > אני די נרגש שאני כותב את המילים האלו > > אני יודע שהם יהיו זכרון אחרון ממני בעולם הזה > > העולם הלא צודק או הכן צודק הזה...אתם תחליטו > > מלאו לי 16 לאחרונה אני עוד ילד, תינוק בעולם הזה.. > > הספקתי להתאהב הספקתי לשנוא הספקתי להכשל ולעומת זאת גם להביא >100 אחד הביתה שנתלה בגאווה על המקרר במטבח > > הספקתי להגיד לילדה שאני אוהב אותה > > הספקתי להגיד לאמא ואבא תודה על התמיכה גם ברגעים הקשים > > (וכן, יש הרבה מדי) > > הספקתי לקנות את הג`ינס ב500 שקל וזין על הכל > > כי בשביל מה עבדתי כל החופש ? > > הספקתי... > > לאכול את הארוחה הכי טעימה בעולם > > הספקתי להכנס לאתר פורנו להוריד סרטים ולהשאר ער כל הלילה > > הספקתי לעזור לזקנה לעבור את הכביש > > הספקתי ללכת להופעה של הלהקה שאני הכי אוהב > > גם אם זה דרש ממני נסיעה לצפון ביום גשום > > הספקתי להרביץ לילד מהשכונה שתמיד היה מצ! יק לחבר שלי > > הספקתי לקחת מקום 1 בתחרות > > הספקתי לרוץ ערום בים עם חברים למרות שזה היה כבר דצמבר > > הספקתי להשאר לילה אחד, ולהסתכל על הירח > > לדמיין שהיו אנשים שנגעו בו והיו עליו > > הספקתי לנסות פעם אחת איך זה לגשת למבחן בלי להתכונן בכלל > > הספקתי לשבת, ולכתוב לכם את זה... > > > > כל הדברים שכתבתי לכם הספקתי לעשות מהיום שהודיעו לי שסופי >קרב... > > עד אז. לא היה לי אומץ. עד אז מנעתי מעצמי > > להנות מהדברים הקטנים של החיים > > עד אז.. לא הבנתי מה הם חיים > > ודווקא בצורה אירונית שכזאת שהודיעו לי שהרבה כבר לא נשאר >לי..אז התחלתי לחיות.. > > > > אני לא רוצה לבוא ולהגיד לכם > > "תהנו מכל רגע" > > כי זה אבסורד ואני יודע שזה בלתי אפשרי > > אני לא רוצה לבוא ולהכנס לראש של כל אחד ואחת מכם שקרואים את >זה >ולדרוש ממכם לרחם עלי ולהגיד > > כמה העולם ככה או אחר > > אני רק רוצה שתדעו ותזכרו דבר אחד. > > > > החיים האלה כמה שהם לא הוגנים > > כי > > הילדה שאני אוהב מאוהבת באחר > > והג`ינס ב500 שקל בכלל לא מתאים לי > > ושאמרתי לאמא ואבא תודה הם ראו בכלל את החדשות של ערב חדש > > ושאכלתי את הארוחה מיד אח"כ כאבה לי! הבטן > > וה100 שקיבלתי היה במקצוע הכי לא חשוב > > והנכשל כמובן במתמטיקה > > וההופעה שהלכתי... הייתה עם הפסקת חשמל באמצע השיר הכי טוב > > האתר פורנו היה של סתם זקנות מגעילות > > המכות שהבאתי לילד מהשכונה סיבכו אותי בתיק במשטרה > > התחרות שלחקתי בה מקום 1 אפילו לא שודרה בטלויזה > > > > > > . . . > > אבל כל זה.. > > לא משנה ! > > כי

למעלה