מפהק של יום רביעי

Hieros Gamos

New member
../images/Emo32.gif מפהק של יום רביעי

חופית מתרשלת בתפקידה ואני צריכה ללכת לישון כי ישנתי שעה וחצי בלילה ועשיתי היום מבחן בהיסטוריה.. בלאט שרשרו!

Hieros Gamos

New member
והיום בפינתינו- הידעת../images/Emo70.gif

מזל טוב לליל הבדולח שחוגג היום 67
תאריך הפוך לזה של התאומים
אז מה אם אני יודעת קצת יותר מדי דברים שקשורים לנאצים כרגע?!

john1046

New member
תתביישי לך !!!!!!!

מילים כמו מזל טוב וחוגג הם בדיוק דרך "נאותה" לתאר בהן את אחד הלילות הנוראים בהיסטוריה של העם היהודי....

john1046

New member
יש דברים שלא צוחקים עליהם !!!

תקחי מצב היפותטי בו שלמה ארצי נכנס וקורא את הודעתך ? את יכולה לדמיין איך הוא מרגיש עכשיו? קחי בחשבון שאמו ניצולת שואה עכשיו קחי מצב פחות היפותטי בו כותב קבוע/צופה מן הצד הינו דור שני או שלישי למשפחה ניצולת שואה תארי לך הם מרגישים עכשיו ?

Hieros Gamos

New member
אוף אלוהים תרגיע את עצמך טיפה

אוקיי? הדרך הסתכלות שלי על העולם היא כזאת. אני בעצמי דור שלישי ואני ממש לא צריכה את ההטפות מוסר שלך... אני מבינה שאתה מסתכל פה בפורום ומגיב רק על דברים כאלה אבל עשה טובה או שתתחיל להגיב גם לדברים אחרים או שתעזוב אותי בשקט תודה...

john1046

New member
אוי אלוהים תעצרי רגע ותחשבי

זאת לא בושה להגיד טעיתי, לא חשבתי ולבקש סליחה. לצערי הרב את לא נותנת את הכבוד הראוי למאורע הזה, תיקוותי היא שעם השנים תתבגרי ולא תחזרי על דברים כאלו. דרך אגב אולי כדאי באמת שתלמדי עוד קצת על הנאצים כי כנראה שאם היית לומדת קצת יותר לא היית מפרסמת כאלו הודעות. נ.ב באשר להצעתך אני אגיב לדברים שאבחר להגיב עליהם ואת בטח לא תהי זאת שתמנעי ממני.

Hieros Gamos

New member
טוב בוא אני אסביר לך משהו

דבר ראשון אני מתנצלת בפני כל מי שנפגע מזה.. עכשיו רק לשם הפרופורציה- הייתי השנה בפולין. הייתי במיידאנק בתאי גזים ובקרימטוריום ובהר האפר ובכיתי שם כי כל הדברים נגעו לי בלב בצורה שלא תעלה על הדעת. הקטע הוא שברגע שיצאתי מהגדרות של מיידאנק חזרתי יש לציניות גם לגבי המקום עצמו למה? בגלל שזו הדרך שלי להסתכל על דברים. אין מה לעשות. אתה אולי חושב שזו לא הדרך הנכונה ואולי אתה צודק אבל מה לעשות. כן, אני משתמשת הרבה פעמים גם בהומור שחור וגם בציניות ולא בגלל שאני לא מכבדת את הנושאים אלא בגלל ש...וואלה, זו הדרך שלי להתמודד איתם. לפני המסע כל הזמן דיברו איתנו על זה שכל אחד מגיב אחרת ואם אתה לא בוכה בטרבלינקה או ביער לופוחובה זה לא אומר שמשהו לא בסדר איתך וכן, תגובה של אנשים מסויימים היא לצחוק ולא בגלל שהם מזלזלים.. זה הכל ושוב אני מתנצלת אם פגעתי בך..

lilon1

New member
אני אנסה להסביר לך

ברגע שכולם מבינים את ההומור אז זה בסדר אבל וואלה תחשבי רגע, אולי התגנב לפה איזה ניצול שואה או איזה בן /בת לניצול שואה ורואה נערה בת 16 שכותבת "היום מזל"ט ליל הבדולח" תחשבי מה זה עושה לו..זה צורם, אפילו מאוד צורם. יש גל מעט נושאים ואני מדגיש מעט שהם קונצנזוס ולא צוחקים עליהם פשוט בגלל שזה מעלה למס' מסוים של אנשים זכרונות טראומטיים.

lilon1

New member
גל, הפעם ג'ון צודק..הגזמת../images/Emo70.gif

יש נושאים שלא צוחקים אליהם, בינהם אנטישמיות והשואה, אם זה היה הומור שחור הוא לא מוצלח כשם המערכון שעשו "ארץ נהדרת" ביום שישי האחרון על "מי שחלם", גם אם זה הומור הוא פשוט לא במקום, אלה נושאים רגישים מידי..

john1046

New member
חזון אחרית הימים!

סוף סוף אנחנו מסכימים על משהו. בקצב הזה אולי אני אתחיל לכתוב גם בקומונה...

כדי שתהיה לו האפשרות

ויש לומר גם העונג לחסום אנשים! מוזר מאוד וגם די מגוחך אני חייב לציין, שהאדם שדיבר בגנות הפיצול והפילוג ובעד האחדות והגיבוש של הפורומים הלך ופתח קומונה שמהווה בית נוסף למעריצי שלמה ארצי. לא רחוק היום בו הפורום והקומונה ילחמו ביניהם ויתחרו על מספר הכותבים בהם. לתשומת ליבך נמרה צהובה! (אם עדיין אכפת לך מהפורום אותו את מנהלת)

מי מאיתנו המגעיל? ../images/Emo6.gif

המשפט שנכתב בסוגריים לא נכתב בציניות ונמרה צהובה יודעת את זה.

lilon1

New member
באמת תסתום, אתה לא רואה שלאף

אחד לא מעניין הקישקושים שלך?

למעלה