מי בא להלוויה?

infectedbitch

New member
"אל תשמח בנפול אויבך"

זה מהתנך ד"א.. שמעת עליו? משהו חום מגניב כזה עם אותיות זהב ? נמאס לי לשמוע אנשים שמחים על מותו של אדם אחד. לא משנה מי הוא. מספיק.

נוב 00

New member
מה זה...

לא משנה מי הוא? הבן אדם היה האבא של הטרוריסטים, אם חושבים בעקיפין אוסאמה בן לאדן לא היה מי שהוא עכשיו אם זה לא היה עראפת... הוא היה המורה שלו... למה שאני לא ישמח? בתנ"ך גם כתוב היום השביעי יום מנוחה ואת עדין כותבת פה בשבת... תקראי מה שכתבתי להיבא או היבה או היבע (סליחה שלא זכרתי איך כותבים...) בשירשור אחר...

infectedbitch

New member
מה כתבתי לה בשרשור אחר?

אני לא לוקחת חלק ממצעד הצהלה שכולם עושים פה על המוות של עראפת. לא מדובר באיש עצמו. מדובר בשמחה שלכם על המוות של מישהו אחר. ולא בזיין שלי להיכנס לשיחות האלה עכשיו. בשביל זה יש פה שרשור אחר. לך תשבור ת'ראש איתם.

נוב 00

New member
כתבתי את זה...

אני נותן כבוד לבן אדם שנותן לי כבוד או למדינה שלי כבוד, לא לרב מרצחים והאבא של כל הטרוריסטים בעולם... לכן אני לא רואה שום סיבה לא לשמוח קצת על מוות של בן אדם שגרם לכל כך הרבה צער, אבל ויגון למדינה שלמה, לבן אדם שבגללו נפתחים עוד עוד חלקות קבורה... אז מאותה סיבה אני גם אמור לתת כבוד להיטלר? לא נראה לי... היטלר ועראפת דומים, שניהם רצו שניכחד, רק שעראפת עשה את זה במספרים קטנים יותר... אולי הכבוד שיש לי אליו הוא שהבן אדם היה חזק וידע להלהיב את ההעם שלו, למרות שרוב העם שלו מת מרעב אבל אם זה לא היה בגללו הם לא היו מגיעים לאן שהם עכשיו, כלומר שיש להם טריטוריה שכביכול היא שלהם... הקיצר אין לי שום בעיה להיות שמח שהבן אדם הזה מת, זה כמו שתגידי לניצולי שואה לא להיות שמחים על זה שהיטלר מת...

reutרעות

New member
חידוד קל ומשמעותי

המשפט הזה הוא על אויבים מעם ישראל.. אז אפשר לשמוח שערפת מת!

ציטוט מקראי הסותר מה שאת אומרת..

"בטוב צדיקים תעלוץ קריה ובאבוד רשעים רינה" משפט המוכיח כי יש טעם לשמוח, תאמני לי שעדיף לשמוח מכך שהוא מת ולא לבכות על המשפחות שבגללו נשארו חסי כל אלמנות\יתומים\שקולים ושקולות.. כמו כן,כאלה שכבר לא איתנו. בקיצור.. יש סיבה לשמוח..

למעלה