מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?!

../images/Emo32.gifמה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?!

זה מצחיק ומשעשע לראות מה סדר הפעולות שלנו כל בוקר.. אז קדימה נתחיל לשבור קצת את הקרח...
השעון מצלצל, מכבה אותו, מעירה את הבן זוג שיקום כי הגיע הזמן, קמה מדליקה את הקומקום, נכנסת לשירותים, שוטפת פנים מצחצחת שיניים, מכינה קפה שותה אותו, מתלבשת מסתרקת, דיאודורנט, בושם, מכינה אוכל לי ושמה אוכל ומים לכלבים, סוקרת הכל, ויאללה מתחיל יום חדש...
לינוי

../images/Emo140.gif

השעון מצלצל אני מכבה וחוזרת לישון 10 דק' אח"כ החבר שולח sms ואז כבר חייבים להתעורר מצחצחת שיניים, שותה משהו ונקברת בין הספרים... עוברת חצי שעה.. מכניסה משהו לפה וחוזרת ללמוד... פתאום נזכרת שלא בדקתי מה מצב המחשב ב-2 דק' האחרונות, אז כמובן שנותנת גם לו קצת תשומת לב ו...... חוזרת ללמוד ככה עד יום חמישי ושימו לב.... כל זה ועוד אין לי טיפול עד ה-9 למרס!!!!!

עדן גפן

New member
חחחח../images/Emo9.gif../images/Emo190.gif

השעון מצלצל בשש וחצי, אני מכבה ומכוונת לרבע לשבע, ברבע לשבע מצלצל שוב ומכוונת אותו לשבע, בשבע אני באמת קמה
, מתלבשת,מצחצחת שיניים, שמה את העגילי פיס שלי, שמה שחור, לוקחת את המפתח של הבית ורצה בטיל להסעה כי אני לא מספיקה לעשות עוד כלום

בוקר. שונאת בוקר

אבא נכנס ומעיר אותי נישארת במיטה עוד 10 דקות ובוכה על היום שהגיע הולכת בדיכאון לאמבטיה, שותפת פנים מצחצחת שיניים הולכת למחשב בודקת אם יש מייל או משהו הולכת לארון- בוחרת בגדים מתסכלת במראה, נגעלת הולכת לאכול או לשתות קפה יוצאת לביצפר משעמם

i love עדי

New member
אויש בוקר.. זה מגעיל.

אם יש שעת אפס אני קמה ב6:25 , אם רגיל אני קמה ב7:30. מכבה את השעון המעורר , יורדת למטה , שמה מים בקומקום ונעמדת ליד המזגן. הולכת להכין קפה. שותה , עולה למעלה , מתלבשת , שמה דיאודורנט , מצחצחת שיניים ומסתרקת , מסדרת תיק. יורדת למטה ואוכלת סלט ושמה את הסנדוויץ בתיק. הולכת למחשב ובודקת עידכונים , עפה להסעה בתקווה שלא איחרתי אותה

L L B

New member
מה אני עושה כשאני קמה בבוקר...

אם אני צריכה לקום לעבודה, אז השעון יצלצל לי בשמונה... ואז אני מאריכה את השעה עוד ועוד עד שלבסוף אני קמה (בלית ברירה) ברבע לתשע... (אם אין עשודה - ישנים עד 12!!!) אז אני קמה, משתינה, מצחצחת שיניים, מצליקה גלגל"צ, מתלבשת, שוטפת את השיער, שמה קרם, בודקת מיילים, מתבשמת ויוצאת (כל זה לוקח לי שעה וחצי. בלי להגזים...)

שעה וחצי?!?!?!??!

זמן ההתארגנות שלי הוא רבע שעה ושעה וחצי נסיעה עד שאני בלימודים או בעבודה

mkarin

New member
ואני.

קמה אחרי טרטורים רבים [אני לא עושה לאבא שלי חיים קלים בבוקר] מתלבשת. הולכת לשטוף פנים ולצחצח שיניים. שיער. איפור. תה. החוצה.

למעלה