לשבוע חדש

העדשים

New member
../images/Emo124.gifמפגשימות ה' 8.6 כ"ס. הולך../images/Emo35.gif

מעתיקה לכאן את הודעתי מה'אוף' הקודם. אפשר לשנות תאריך אם יש העדפות אחרות - קודם נראה מי מעוניינת ואח"כ נקבע תאריך שיתאים לרוב. כבר מזמן דובר על מפגש אימהות ואתמול הייינו עם חברים במקום חדש בכפר סבא.המקום מרווח, אפשרות לקצת נִבדלוּת לקבוצה, כשר, טעים והכי חשוב - בימי חמישי מופיעה שם זמרת מ ד ה י מ ה! (מודה שאני משוחדת
- אני 'מתה' עליה והיגענו לשם אחרי: רוצים לצאת > טלפון אליה לבירור אם ואיפה היא היום > קדימה לדרך) צימעס שאלה איך קורימלה? והתשובה: רחלי וולשטיין. שרה רקע נעים - כזה שאפשר לדבר בלי שמפריע, בעברית ואנגלית, ואפשר גם להצטרף. מי שזוכר את הסיפור עם השיר של דוד ד'אור לאירוביזיון - זאת היא. (ד"א היא ביטלה את התביעה אחרי שהתברר לה שזה יגרום להקפאת השיר ולאי ייצוג ישראל. אני מאמינה לה ב-1000000%). אפשר גם בקלות להגיע מכביש 6 מי מצטרפת?

ח ב י

New member
מאוד אשמח למפגש כזה בכ"ס

רק שבימי חמישי עובדת עד 21:00\ כך שאוכל להצטרף רק מאוחר יותר

tovim

New member
לא יכולה באותו חמישי. מלמדת.

אולי שבוע אח"כ???

Arfilit

New member
בעקרון אני אשמח - אלא ש

מאוד קשה לי לצאת ללא האפון בימים אלה - ואני לא בטוחה שזה יתאים.

מעיןבר

New member
אני חושבת שלי זה יתאים מאוד ../images/Emo13.gif

רק צריכה לבדוק עם יתר בני המשפחה

העדשים

New member
../images/Emo41.gif עדיף לדחות בשבועיים - מי

יכולה ב-22.6? נראה לי שיותר בנות יוכלו לבוא.

tovim

New member
אני יכולה אם זה עם יונק צמודד

המקום מאפשר התארגנות עם תינוק או שזה רועש מדי?

העדשים

New member
נתאם בסוף יוני - תחילת יולי. המקום

מתאים לצמודדים ויש מקום לעגלה. שמתי לב שרוב הקהל היה יחסית מבוגר יותר ויכול להיות שזה קשור לכשרות (כולם חובשי כיפה) או סתם כי זה חדש.

אני לא אוכל

רק אחרי יוני (עד אז ממש בלתי אפשרי מבחינתי - יותר מידי ערבים ולילות מחוץ לבית בתקופה הזו).

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif לאור השאלות והמסרים ../images/Emo8.gif

קיבלתי בימים האחרונים, ובצדק, מספר מסרים ששואלים על המגה מפגש המסורתי. שלוש שנים ברציפות קיימתי בחצר מפגש ענק בסביבות שבועות, והשנה פשוט אין לי כוח. השנה העייפות והלחץ בלימודים ובעבודה הכריעו אותי. חשבתי לעשות ערב בנות על הדשא מתישהו בסוף יוני, אבל אני לא רוצה שזה יתנגש עם הערב בנות שדלית מתכננת.

למעלה