יום שלישי - פעמיים כי טוב

בוקר טוב לכולם

אני אבקש עיצה מה אפשר לתת מתנה לילד בן 10 (לא ספרים) תודה מראש לכל המשיבים

../images/Emo124.gifלבנות מאיזור שוהם...../images/Emo73.gif

|
שמעתי שיש בשוהם,"מרכז לגיל הרך" בו נערכות הפעלות שונות, אשמח אם מישהיא תוכל לעדכן אותי, לגבי חוגים עם תינוק, מאיזה גיל?( ניב בן חודש) האם יש סדנת- עיסוי באיזור?
כמו כן, אני נרשמתי לחדר כושר שיפתח ב"אייר פורט סיטי" וניקרא "פורמה" מחירי הפתיחה שלהם ממש מומלצים. האם יש עוד מישהיא שנרשמה? או מעונינת להרשם. מסתבר שתהיה גם שמרטפיה לתינוקות בין 10- 13.
ובכן, מחכה לתגובותו

q a z

New member
מה אתם עושים כש -

קניתם מוצר, אתם מגלים בו עובש, מתקשרים למפעל המייצר, שם אומרים לכם שעקב ריבוי תלונות הם לא שולחים פיצוי לכל אחד. במקום, יש לשלוח להם את המוצר בדואר ואם הם יראו לנכון, הם יתנו את הפיצוי. אותי זה עיצבן. לא מספיק שאני מוציאה כסף על המוצר, אני עוד צריכה לשלם על המשלוח? ככה נוהגת חברה שמכבדת את עצמה או שזה יכול לקרות רק בארצנו הקטנטונת וחסרת האמון באנשים?

Imashel3

New member
דחוף..תחפושת - הולנדית

לשחף בת השנתיים ובת הים לחן בת ה-3 מישהו ראה את התחפושות האלה... אתם יודעים שתחפושת של סנגוקו - מדרגוןבולזי עולה 100 ש"ח???

../images/Emo43.gifברגעים אלו ממש!../images/Emo43.gif

הזמר אריק סיני מקיים את הבטחתו ומתארח בפורום מוזיקה עברית חדשה וישנה. במסגרת האירוח יענה LIVE על השאלות שלכם, אז אתם מוזמנים כבר עכשיו להזרים אותם לפורום...
אדיבה גפן, מחברת הספר "אהבה בסיבוב שני" המבוסס על תחקיר שעשתה במשך 3 שנים בנושא החיים שאחרי הגירושין, מתארחת בפורום פרק שני ותענה לשאלותיכם.
האופרה הקלה בנגב הנה קבוצה של זמרים, שחקנים וזמרים חובבים המעלים מדי שנה מחזמר באנגלית ומופיעים איתו ברחבי הארץ. חבריה מתארחים בפורום אנגלית ויענו לשאלותיכם.
טריווית האוסקר הגדולה של תפוז אנשים ויס יוצאת לדרך. הפרס הגדול - הקרנה פרטית באולם משלכם, אליו תוכלו להזמין את כל החברים, של הקומדיה החדשה וההורסת עם ג'ניפר אניסטון ובן סטילר, "ואז הגיעה פולי". חוץ מזה, יקבל הזוכה המאושר מנוי שנתי זוגי לקולנוע (רשת גלובוס גרופ) הכולל בסה"כ 26 סרטים!!! (13 לכל אחד מבני הזוג). אז אם אתם מבינים משהו בסרטים כל מה שצריך לעשות זה לחייג ל- 068-203080 ולהתחיל לשחק!

תחפושת

שלום, אני חדשה בפורום ואני אמא של שחר החמודה שהיא בת שנתיים וארבעה חודשים. אולי מישהו הכין פעם, או יש למישהו רעיון, איך להכין תחפושת של שבלול. שחר מספרת כל הזמן סיפור על שבלול שיוצא לטיול ולכן התחפושת תתאים לה מאד, אבל אין לי מושג איך להתחיל להכין.

רעיונות...

תמיד טוב לשאול (במיוחד אם מספיק קרובים), כרגע עולה לי בראש רק חולצה יפה / חליפת פוטר או משחק בהתאם לגיל (לא מכירה באופן ספציפי) בכל מקרה כדאי תמיד מחנות בה יש אפשרות החלפה.

jif

New member
מרכז אתג"ר די קרוב לכניסה של שוהם

יש שם הרבה פעילויות לגיל הרך, אבל לא ידוע לי אם גם ךגיך חודש. אברר לך מס' טלפון..

בגיליון של עכשיו

יש תמונה של התחפושת על השער של הגיליון ובע"מ 93 יש הסבר איך עושים...

Imashel3

New member
יש את הסדרה המפגרת הזו

בערוף הילדים. אני עדיין לא מבינה למה אני נותנת לו לראות אותה. סידרה מצויירת של הטובים נגד הרעים ואלימות שחבל על הזמן.... בכל מקרה התחפושת יקרה מאוד.

SupeRonit

New member
אני התחפשתי להולנדית

אשכנזייה שכמותי בלנודינית עם עניים כחולות-היה להיט עם שתי צמות... ורק אל תצעקו עליי על העניין העדתי.כי אני אוהבת את כ-ו-ל-ם....סתם ציינתי את עצמי, . . . . . . . . . . . . . .

אמברון

New member
מתעלקת על השאלה: תחפושת סטיץ'

למישהו יש מושג איפה אפשר להשיג? טויס אר אס בירושלים ובצומת ביל"ו נסרקו עד שחיקה ותחפושת אין. אגב, אם אתם מכירים רשתות בארה"ב שייתכן ומחזיקות בתחפושת - גם טוב.

למעלה