יום הולדת שמח לואי

דן להב

New member
../images/Emo32.gif יום הולדת שמח לואי

יש כמה ימים בשנה שבהם אני אבלבל לכם את המוח אם תאריכים, שלי אישית הם מאוד חשובים ולכם... טוב מי שלא ממש חייב שלא ימשיך לקרוא היום יום הולדת ללואי פסטר! שנולד ב1822 בכפר דול הנפלא שכל שנה אני עובר בו ואוכל את אחד הלחמים הטובים ביקום ,הצרפתי החביב הזה שכולנו חייבים לו כל כך הרבה סיים את הקולג' של Besançon עיירה נחמדה בצפון מזרח צרפת.ו..אני אפסיק להלאות אתכם בתולדות חייו המאוד מרתקים (אותי ועוד שני מטורפים בפקולטה למדעי החיים בארץ). ואומר רק את שאני חושב כל פעם שאני נכנס למעבדה. במעבדה אצלינו תלויה התמונה שלו עם הזקן השחור שניסיתי אינסוף פעמים לגדל ללא הצלחה, בכל פעם שניסויים שארכו חודשים מתגלים כטימטום גדול (שלי) והבוסים צועקים עלי שאני מבזבז משאבים על דמיונות שווא ,אני יושב ומתבונן בו, מדבר אליו איזה שעה עד שהוא עונה לי. אז יום הולדת שמח צרפתי שלי. אתמול היתה לנו שיחה ארוכה.. דני

imashelo

New member
../images/Emo13.gif יש לך את זה, אתה יודע?

כשרון כתיבה, אני מתכוונת. מזל טוב לחבר שלך, וכמה טוב שיש חברים לדבר איתם
שיהיה יום טוב.

beezi

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif../images/Emo47.gif../images/Emo77.gif../images/Emo184.gifמזלטוב!

אז לגבי הזקן השחור, אני חושבת שאתה נראה טוב יותר בלי.... ואם אתה באמת מתגעגע לצרפתים - אולי כדאי לנסות את הדברים הבאים: איזה שאנסון טוב, קוניאק צרפתי -חזק - רצוי רמי מרטן, פטה דה פוא גרה, ופטריות כמהין...ולא חייב לפי הסדר....

הזקנקן של לואי- דווקא לא בטוח שיתאי

לך, אך את הראש שלו- והחשיבה, נראה לי שכן. אז זה באמת אוף טופיק- אבל שיהיה לו במזל טוב שם בעולם ההוא- ותודה על כל המידע החשוב שהוא תרם לנו- לואי לואי. אדון פסטר- אני שמחה שיש לך דיבור עם דני- הוא איש מקסים לכשעצמו.

למעלה