אני כל כך עצבנית ופגועה!!!!

../images/Emo32.gifאני כל כך עצבנית ופגועה!!!!

אני יודעת שכבר כתבתי כאן פעם על המעסיקה שלי אבל, זה נושא שממשיך לעצבן אותי. הסיפור הפעם הוא שהחלטנו החצי ואני לנסוע בשבוע הבא לחמישי-ראשון ללביא אחרי שבקיץ לא יצאנו כי הייתי צריכה לנסוע לחו"ל בגלל הטיפול שעברתי ואי אפשר היה גם חופש וגם חו"ל מה גם שהנסיעה לחו"ל היתה חיונית והחופש לא. אני למי שלא יודע או לא זוכר עובדת כמטפלת בילדה בת 5, לוקחת אותה לגן ומחזירה אותו ממנו והודעתי את זה לאמא שלה כבר לפני כמה ימים בכדי שהיא תמצא סידור, והיא התחילה להגיד שאני לא מתחשבת בה ושאני צריכה למצוא לה סידור. יש לה יום חופשי בימי חמישי, בימי שישי פעם בשבועיים בעלה לא עובד והבת שלה מסיימת מוקדם ואם הוא כן יעבוד אז יש לה שכנה מאותו בניין שהבן שלה בגן עם הילדה והאמא יכולה לקחת את שניהם והבת יכולה להחזיר ואם זה לא מסתדר אז בימי שישי יש סייעת משלימה שהיא חברה שלה ואפשר לבקש ממנה שתיקח את הילדה וביום ראשון אפשר גם שהשכנה תיקח אותה לפחות בבוקר ובצהריים אם נספיק לחזור אני אקח אותה ואם לא אז יש אימהות אחרות שאפשר לסגור איתן שיקחו אותה, זה לא מדבר שהכל יבש אבל, היא בשלה "את לא מתחשבת". אני לא מתכוונת לבטל את החופשה הזו רק בגללה, אנחנו מאד רוצים לצאת וגם מרגישים שאנחנו צריכים את זה. מעבר לזה שבעוד 4 שבועות כנראה תהיה לנו ברית שנהיה חייבים להשתתף בה וברית עורכים או בבוקר או בצהריים ואני כבר רואה בעיה, היא שוב תתחיל עם העניינים שלה. באמת שאין לי כח.

עלה קטן1

New member
../images/Emo24.gif

דיברנו על זה בעבר. עשית משהו לגבי הדימוי העצמי שלך?

העלת בעצמך פיתרונות תייסמי אותם ואז

תודיעי לאמא שזה הפיתרון וניגמר סיפור ובהצלחה בהכל/tapuzforum/images/Emo13.gif

חבל שאת כועסת

במקרה שציינת אני חושבת שאת זו שצריכה לחפש מחליפה.. ואם יש לך כבר כ"כ הרבה רעינות?! היה ראוי שאת תדאגי למחליפה ולעדכן אותה על המקרה שלך ודאגת למחליפה

ממתינונת..../images/Emo24.gif

את יודעת, לפעמים זה קצר קטן התקשורת שמתנפח ומתנפח.. היתה לי תקופה קשה בקיץ עם הבוס שלי,התווכחנו על כל פיפס.. לא הגעתי לעבודה תקופה דיי ארוכה, בסופה ישבנו לשיחה והגענו למסקנה ששנינו עברנו שנה מאד קשה (חמותי נפטרה,דוד שלו שהוא כמו אבא בשבילו נפטר) וכל אחד מאיתנו ראה רק את עצמו..ליבנו ביננו הכל,והיום ב"ה היחסים חזרו לזרום והכל הרבה יו תר טוב, אולי תזמי איתה שיחה?תסבירי לה בפשטות מ העובר עלייך,מה הזכויות שלך ,ושאת מבינה שיהיה לה קשה בלעדייך אבל עם כל האהבה, החיים שלך קודמים.. בהצלחה!

למעלה