סבבה!

אני אבוא וגם GALI02 תשמח לבוא אפילו שהרבה זמן היא לא כתבה כאן. אם כי כל פעם שאנחנו נפגשים (אני והיא), זה כמו מפגש פורום, כי הכרנו דרך הפורום הזה לפני שנה ושמונה חודשים...

pupsickle

New member
יש סיבה שאתה יודע בדיוק כמה זמן?

כי גם אני מביאה בן זוג למפגשים ולפעמים הוא אפילו לא טורח להחליף שם משתמש הוא משתמש בשלי! אני מחזירה לו עם המברשת שיניים..

יש סיבה טובה מאוד

אפילו התווכחנו עכשיו בטלפון אם זה שנה ותשעה או שנה שמונה חודשים. אני פשוט לא יודע לספור... בזמנו המלצתי לה על פראייר שהוא תוכל לישון אצלו או שיסיע אותה הלוך חזור מהקריות לחיפה כדי שהיא תוכל ללכת ללמוד בלי לקחת יותר מדי אוטובוסים. נחשו מי הפראייר
(לא, אני לא באמת פראייר, אלא אם כן זה במסגרת היותי שייך לזן הגברי, או אז כולנו פראיירים).

pupsickle

New member
אהה כן

בעולם קיימים רק שני סוגים של אנשים: פראיירים שישנים בכפיות ופראיירים שישנים לבד

MAX D

New member
את נאג'ס אבל זה בסדר../images/Emo13.gif

יום שישי? אותה שעה? אותו מקום? גם ככה אנחנו שם בימי שישי

pupsickle

New member
זאת אולי הדרך היחידה שאני אזכור

זאת אומרת אני לא אזכור אבל אני אהיה שם אז מה זה משנה למה!

איפה זה שם?

מתי זה אותה שעה? ומה רע באייריש (אני מנסה, שלא תגידו שאני לא מנסה)...

pupsickle

New member
גם האייריש בסדר

אבל אני יודעת שאם אני אצטרך להגיע לשם אני פשוט אסע לרח' מסדה ואנסה למצוא אותו משם אז פשוט תרחמו עלי ותגיעו לפאזל..

pupsickle

New member
זהו, היה משחק מג'ונג מבזה..

ועכשיו טלויזיה ולמיטה! לילה טוב לכולם

MAX D

New member
אני מעדיף את הפאזל ביגלל סיבה אחת

יש אנשים בפורום (אם יגיעו) מיתחת לגיל באייריש, חוץ מזה שבפאזל אני לא צריך ליקשור את האופנוע
הוא ליידי כל הזמן. אני תומך ביום שישי שעה 22:00 בפאזל.

Than Puzzle it is...

שכחתי את הקטע עם הגילאים באייריש. צודק. פאזל, יום שישי, 22:00. רשמתי.

GALI02

New member
בפאזל עדיין לא הייתי.

תרשמו גם אותי! (ועכשיו אתם בטח תוהים מי אני בכלל. פעם הייתי שורצת פה הרבה. כשהחיים היו יופים,לפני הלימודים אני מתכוונת...
)

pupsickle

New member
מפגש פורום זה עניין רציני,אני מבקשת

שכולם יגיעו! ורק שתבינו שכולם כאן רציניים וכולם מוזמנים! אז הנה גם הזמנה אישית ל: GIZMOBOY לטיגר וחברתו המתבודדים ערן שחר סליידר ABARTH GALGALTS1 בלאגנית SAGI.EXE הגמד הלוחם ואם יש מישהו ששכחתי את שמו בגלל שאני פשוט לא שמה לב למי שלא בדף הראשי שיבוא לפאזל ביום ששי ב10 ויגיד לי את זה בפנים! שי כרמית לא שכחנו אתכם אם אתם בעיר חסר לכם שאתם לא מרביצים הופעה

MAX D

New member
אמממממ....

בל בל, PICKLED BARRY, את רושמת רק אנשים שבדף הראשון? אותי לא מזמינים? את הונג-גאר לא מזמינים? תעשי שיעורי בית

למעלה