עולמות

../images/Emo29.gif../images/Emo42.gif../images/Emo41.gifעולמות

עולמו עוד בוקר שמתחיל מוקדם, השמש עולה בעצלתיים על העולם. שוטף את גופו, לובש את בגדיו, נושק לאישתו, לכלבו לילדיו. יוצא לדרכו לשגרת עולמו, ואיש מלבדו לא יודע סודו.
עולמה עוד בוקר שמתחיל עם זריחה מקיצה משנתה, מעירה בעלה מלבישה הילדים בבגדים ססגונים לוגמת קפה ואורזת כריכים יוצאת לעולם לבושה ושטופה לשגרת עולמה ובליבה סודה
עולמם בחדר שכור עולמותיהם מתמזגים, איש ואישה - סודות משותפים. שעות של תשוקה, חידוש של תחושות, שעות של מגע בין ארבע קירות. איברים נכרכים, ותנועות של הגוף נשיקות עמוקות וזעקות של טירוף.
עולמו עושה לביתו בסוף יום מיוחד, שנים של שגרה קפאו לרגע אחד. נושק לאישתו, לכלבו לילדיו, נוצר את סודו במחשבותיו.
עולמה עושה לביתה בסוף יום קסום, באפה עוד נושמת את ריחו הבשום. משכיבה ילדיה, אהובה לצידה, בזכות סודותיה, אותו עודנו רוצה. (ותודה ל
שהיוו השראה)

מצטרפת לביצ'. באין ברירה חייבת

להצמיד לכאן אישור אדום. וכך, בתמימות דעים, מוכרחה לציין שוב: מעולה!

b e a c h

New member
פנטת, לשז

באים שרשור על טהרת האדום? ומצאתי תמונה ישנה שלנו ממתי ששכרנו דירה ביחד בשנות השבעים. זוכרים איזה קטעים היה?

הימין נשאר פנוי......../images/Emo8.gif

מי יתננו רק חלק ממזה במציאות הפוליטית. "הימין מתקפל ומפנה....."

she5

New member
מקסים ../images/Emo140.gif

החזרה לשגרה ולמשפחה ואז הציפייה לעוד מפגש

ililrom

New member
הרהורים על מוסד הנישואין

גם אני מצאתי עצמי מזדהית עם התחושות בשיר היפה... כמו כל מי שהגיב לך, ואחר כך התחלתי להרהר במוסר הכפול של מוסד הנישואין המחורבן הזה שהחברה שלנו תקועה בו. אם לכולם כל כך ברור שזה בלתי אפשרי לחלוטין להיות נשואים 50-60 שנה לאותו אדם מבלי להזדקק לאחרים מהצד, מדוע אי אפשר לפוצץ את העמדת הפנים המעצבנת הזאת שכולם כל כך מתמחים בה? למשל, אפשר לחשוב על חוזי נישואין לזמן קצר. פגשתי בחור, התאהבנו, נראה לי שזו אהבה ממש גדולה, אני אומרת לו: שמע, אתה מדהים, אני רוצה לחתום איתך על חוזה נישואין לעשר שנים, עם אופציה להארכה. אם אחרי 10 שנים נראה שנגמר לנו אחר מהשני, כל אחד ילך לדרכו, אבל אם עדיין נאהב, אולי נחתום לעוד 10 שנים... זו רק דוגמה. אפשר לחשוב על עוד סוגים של חוזים, למשל חוזה נישואין המתיר לשני הצדדים להשתרלל באופן מתון, עם אמצעי הגנה מתאימים ובשקיפות מלאה לצד השני. ויש עוד דוגמאות... מה דעתכם?

לילירום יקרה

יש דברים שהם טבועים בנו משחר האנושות. כולם יודעים אותם אבל מעדיפים להתעלם מהמובן מאליו. הדיבר "לא תנאף" מופיע בהרבה תרבויות קדומות, גם ביהדות, וזה מלמד אותך שהניאוף הוא בטבע האדם ועדין אנחנו "מתמסדים". להבדיל, זה דומה לענין הזנות - רוב העולם ה"נאור" סולד מכך ועדין לא בדיוק אוסר על כך במפורש.

ililrom

New member
קודם זה אילאיל... ולא לילי

לש"זי תפנים: לילי זו הכלבה ואילאיל זו החנונה העצבנית...
(מישהי אמרה לי שכך אני מצטיירת בעיני באי הפורום... זה הצחיק אותי נורא) ושנית, בודאי ובודאי ובודאי... ועדיין, תכלס, לא ענית. אז מה אם הכל "משחר נעורינו ומשחר ההיסטוריה"? זה אומר שהגיע הזמן לשנות, לא לשמר...

למעלה