Amigo Meo

©Dangerous©

New member
../images/Emo29.gifAmigo Meo../images/Emo29.gif

שלום לכולם
Hola Chiqoussss מה קורה ??? אממ יש לי שאלה ! אהה שכחתי קודם כל אני אציג את עצמי , קוראים לי עדי ואני מעריץ של מייקל ג´קסון (אני גם נמצא בפורום) , אוקי עכשיו השאלה , השיר "אמיגו מיו" הוא הוקדש לאיזה בן אדם שנפטר ביום של התאטרון של העונה ה-6 אז כוכבי צ´יקיטיטאס כתבו לי שיר ! (אמיגו מיו) עכשיו יש לי שאלה , האם יש לשיר "אמיגו מיו" קליפ ??? (לפי מה שידוע לי אין לזה קליפ ! אבל לייתר דיוק....) תודה מכל ה-
זה פורום מקסים ! אני גם אוהב קטנטנות ! אוהב לשמוע , אוהב לראות , גם המורדים (רבדלה וואי) אני אוהב ! אז..... אל תפסיקו לחלום אל תפסיקו להאמין אל תפסיקו להרגיש ואל תפסיקו לשיר
ביי
(לפניכם תמונה של לוס מנהלת המעון עונה 6 ! אני עכשיו ישים עוד קצת תמונות כי משעמם לי...) :)

casperit

New member
יש בתמונה הזו טעות

זה שכתוב בו 97 הוא בעצם של 98 וההפך...

היי עדי../images/Emo70.gif../images/Emo186.gif

אממ טוב אז דבר ראשון אני טלי
(וחסר לך שתקרא לי וויזלי כי אני שונאת את זה
) דבר שני, לאמיגו מיו כמה שידוע לי אין קליפ, אבל אני יודעת שהשיר מאוד יפה
(אני לפחות *ניסיתי* לעזור)

Chiquitomer

New member
לאמיגו מיו באמת אין קליפ ../images/Emo10.gif

בעונה השביעית יש רק קליפ פתיחה, קליפ סיום, קליפ ללואיסנה ובאוטיסטה, קליפ לקמילה ופליפה וקליפ למריה ופטריסיו. נאדה מאס. וברוך הבא עדי

Chiquitomer

New member
ניצול שירשור- ראיון עם טיטאן מפיוז!

הנה ראיון עם כריסטיאן בלגראנו (טיטאן) מתוך המוסף "פיוז" בידיעות אחרונות- אני ממליץ לכם לקרוא את המוסף של השבוע, כי בנוסף לראיון יש גם ראיון נחמד עם ליאת אחירון.. בקיצור- שווה קריאה.
ולהלן הראיון: לא היה קל לתפוס את כריסטיאן בלגראנו בארגנטינה לשיחה קלה. אחרי הכל, מדובר בנער עסוק, שמשקיע, אגב, המון זמן בנבחרת הרוגבי בה הוא חבר. בסוף, כשהוא כבר היה על הקו, הוא שמח למצוא מהצד השני מישהו מישראל. לפני הכל, כמה מילים על כריסטיאן: כריסטיאן בלגראנו, שנולד ב- 28 באוגוסט 1988, מגלם בעונות של "קטנטנות" המוקרנות אצלנו את כריסטיאן מאסה, המכונה טיטאן, אחיה התאום של לואיסנה. כריסטיאן מתגלה בסדרה כילד שקט, טוב לב ושחקן כדורגל מצוין. בתחום האהבה חסרה לדמותו של כריסטיאן מזל לאחר שהוא מסתבך באהבה לקמילה- שדוחה את חיזוריו. אבל הוא לא מוותר, מחפש מישהי אחרת, וכנראה שבקרוב גם יימצא. כריסטיאן, תלמיד כיתה ט´, משחק בסידרה מהעונה החמישית. כמו דמותו בסדרה, הוא בחור רומנטי ורגיש, ולדעתו הרגע הכי יפה ביום הוא בין הערביים. יש לי חולשה לבנות, הוא מגלה. אז איך הגעת ל"קטנטנות"? "רציתי לשחק בטלוויזיה, אמרתי לאימא שלי, התעקשתי. בסוף היא סיפרה לחברה שלה, שחקנית, והיא הציעה לה לרשום אותי בסוכנות שחקנים של ילדים. לאחר מספר אודישנים, נבחרתי לשחק ב´קטנטנות´. בהפקה של ´קטנטנות´ עברתי סדנאות של ריקוד, משחק ושירה. לאחר תקופה מסוימת, התחלתי לשחק". איך משלבים לימודים עם העבודה על הסדרה? "בבוקר אני הולך לבית הספר ואחר הצהריים לאולפנים. באולפנים יש מקום מיוחד בו למדנו את הטקסט לאותו יום, ולאחר מכן היינו מצלמים את הסצינות במשך שש שעות ביום." איך היה לעבוד עם לואיסנה? "הסתדרנו טוב מאוד, נהנינו מאוד לעבוד ביחד. היא בחורה מאוד שמחה, תמיד במצב רוח טוב, היינו כמו אחים באמת." ואיך היה לעבוד עם יוצרת הסדרה, כריס מורנה? "היה בסדר גמור, אבל כמעט ולא היינו בקשר ישיר." מי החברים הכי טובים שלך במציאות? "פדריקו ברון ובנחמין רוחאס. עכשיו לא יוצא לנו להיפגש הרבה, אבל אנחנו מדברים בטלפון." איך אתה מסתדר עם גילויי ההערצה? "בהתחלה, הייתי נבוך מגילויי ההערצה, אבל אהבתי את זה. עם הזמן, התרגלתי שעוצרים אותי ברחוב ומבקשים חתימות ותמונות." אתה חושב שיכול להיות לך רומן עם מעריצה או עם מישהי מצוות "קטנטנות"? "הייתי ילד בתקופת הצילומים, זה בכלל לא היה בראש שלי." מה התוכניות שלך לעתיד? האם תרצה להישאר בתחום הטלוויזיה?" "כשהסתיימה עונת הצילומים, החלה עונת התיאטרון והרגשתי שאני לא נהנה יותר לשחק. היה לי חשק לחיות חיים נורמאליים, כמו כל הילדים בני גילי, לצאת עם החברים, לשחק רוגבי, ללכת לרקוד בלי שיזהו אותי כילד מ´קטנטנות´. הפסקתי לשחק בטלוויזיה והצטרפתי למועדון רוגבי ושם השקעתי את כל זמני. בהתחלה היה לי מוזר לא לצלם, לאט לאט חזרתי לחיים רגילים. היום אני בכלל לא משתתף באף הפקה, אבל לפעמים, כשאני רואה ´קטנטנות´ בטלוויזיה או בתיאטרון, אני קצת מתגעגע." אתה חושב לבוא לביקור בארץ? "כן, הייתי מאוד שמח לבוא לישראל, זה עולם אחר, לא?"

סמדי עשתה את הראיון ?

סמדר שיר.. אגב, ידעתם שהיא אימצה לאחרונה תינוקת ??? ממש חמודה (התינוקת, וגם סמדי, למרות שהיא טיפה משוגעת...) היא מנסה להכנס חזק לנעליים של בלן הסמדי הזאת

La NaNi

New member
איזה שטויות, אתם יודעים איך הוא

הגיע לקטנטנות??? אמא שלו חברה טובה של כריס, וכריס הכניסה אותו בלי אודישנים. והסיבה שהוא לא משתתף בתיאטרון של 2001 זה בגלל שאמא שלו וכריס רבו.

patito ƒeo

New member
מהההה?!../images/Emo182.gif../images/Emo107.gif

רק הקליפים האלה?! יווו.. איזה קצת...
אני יודעת שזה רק 10 פרקים, שמצדי ידחפו את כל הקליפים לפרק אחד..
אוף!!!
ואני כבר פינטזתי על מלאא קליפים יפים {טודו ביין, מי וידה אס מיה, אמיגו מיו <<
>>, אספרנסה והכללל..}..
אופה!!!!!!!!!!! אבל שאלה יהיו הצרות שלי..

אמיגו מיו זה על אנזו

דמות מהעונה השישית והשביעית שמת בחזרה הגנרלית של העונה השביעית, היישר לתוך ידיה של נדיה.

למעלה