סקרון

../images/Emo29.gifסקרון../images/Emo29.gif

אוקיי אממ סקר על איכות המשחק של השחקנים במורדים. השחקן והשחקנית שבוכה הכי טוב/ה: השחקן והשחקנית שהכי מרגש/ת: השחקן/ית הכי מצחיק: השחקן/ ית הכי צועקת/ת טוב: השחקן/ ית עם הכעס הכי טוב/ה: השחקן/ית ששרים הכי טוב: ובכלליות: השחקן/ית הכי טוב/ה במורדים: נמק. * שאני כותבת שחקן ושחקנית או שחקן/ ית. יש לזה משמעות, כאילו תכתבו גם שחקן וגם שחקנית.

קבלו../images/Emo9.gif../images/Emo36.gif

השחקן והשחקנית שבוכה הכי טוב/ה:לואיסנה. השתפרה לאחרונה השחקן והשחקנית שהכי מרגש/ת:מריצה. אני הכי מזדהה איתה השחקן/ית הכי מצחיק: גידו, מריצה, פליסיטאס, מנואל : השחקן/ ית הכי צועקת/ת טוב: מנואל. דפנטלי. גם מיה השחקן/ ית עם הכעס הכי טוב/ה: אןביווו שמריצה. היא פשוט מעולה. משכנעת סוף! השחקן/ית ששרים הכי טוב: בנחי ומריצה, ויקו ופירו השחקן/ית הכי טוב/ה במורדים: קמילה המושלמת אין פה מה לנמק. אנג'י שהיא גם מעולה. וגם גידו משחק טוב מאודדד

תשובותיי..

השחקן והשחקנית שבוכה הכי טוב/ה:
קמילה וגם די לו. ומהבנים: דיאגו-מרקוס השחקן והשחקנית שהכי מרגש/ת:
לואיסנה ופליפה השחקן/ית הכי מצחיק:
פליפהההההה הכי מצחיק ומתוק!! השחקן/ ית הכי צועקת/ת טוב:
בנחה וויקו (אוי איזה טונים יש לה!) השחקן/ ית עם הכעס הכי טוב/ה:
בנחה.. שהוא עצבני הוא מפחיד עם העיניים התכולות שלו.. וקמילה. השחקן/ית ששרים הכי טוב:
קמילה שרה ממש יפה. ובנחמין. השחקן/ית הכי טוב/ה במורדים:
וואי זה ממש כללי קשה לי להחליט. שחקן טוב זה שאתה יודע לגלם טוב דמות שאתה ממש לא דומה לה במציאות. בעיקרון המשחק של קמילה ממש טוב ומשכנע. וגם לואיסנה שנראית די שונה ממיה במציאות. ומיכאלה- לפחות מתי שפילר היתה רעה ותככנית זה הי ממש משכנע וגם האהבה שלה לתומס. אני לא יכולה להחליט! מהבנים פליפה השחקן הכי טוב- הוא יודע לעשות את כל מצבי הרוח טוב. יש למנואל יציאות כאלה מצחיקות. שהוא כועס הוא עושה את זה מצויין הבכי שלו קצת פחות משכנע אבל נסלח לו כי הוא פשוט שחקן מצויין.

עונה../images/Emo70.gif

השחקן והשחקנית שבוכה הכי טוב/ה: מהבנות- ללא ספק מיה
מהבנים... הם לא ממש בוכים... אז נגיד שמנואל.. הוא בכה הכי הרבה... השחקן והשחקנית שהכי מרגש/ת: מהבנות- מריצה
מהבנים- ממממ... תומס
השחקן/ית הכי מצחיק: מהבנות- פליסיטאס... חח אני מזה נקרעת ממנה...
מהבנים- גידו.. למרות שאני לא מתה עליו.. גם מנו מאוד מצחיק
השחקן/ ית הכי צועקת/ת טוב: מהבנות- סוניה
חחח... מהבנים- דונוף... השחקן/ ית עם הכעס הכי טוב/ה: מהבנות- בעיקרון כולן... אבל בעיקר מריצה
מהבנים- סרחיו הבן ז***... השחקן/ית ששרים הכי טוב: מהבנות- ויקו
מהבנים- רוקו
ובכלליות: השחקן/ית הכי טוב/ה במורדים: נמק. אין לי עדיפויות... אני חושבת שכולם טובים

y a ® d e n a

New member
אני../images/Emo145.gif../images/Emo144.gif

קמי בוכה הכי טוב אין ספק
קמי ברור ובנחמין גם ברור
הכי מצחיקה לדעתי זו פלי היא פשוט ענקית! אני נשפחת ממנה...
וגם גידו מצחיק לאללהההה
סוניה צועקת הכי טוב
וגם דונוף צועק טוב
אה וגם סרחיו! קמי כועסת בצורה מדהימה...חח
וגם בנחה ופלי וגם לו
אה וגם סרחיווו!! מי ששר הכי טוב אלו: ויקו ופירו, אבל גם הרביעייה טובה... למרות שלו לא משהו משהו...
לדעתי השחקנית הכי טוב המהמורדים היא קמילה כי פשוט היא הכי טובה, היא יודעת לבכות מצוין, לצחוק מצוין, לרגש, לכאוס, ועוד מלאן דברים!!! ומהבנים השחקן הכי טוב זה בנחמין כי פשוט הוא מצוין!! אני קונה לגמרי את המשחק שלו וגם כי הוא מושלם בין היתר

Bugi Bugi Bu

New member
תשובות..

השחקן והשחקנית שבוכה הכי טוב/ה: לואיסנה וקמילה... השחקן והשחקנית שהכי מרגש/ת:כולם.. השחקן/ית הכי מצחיק:פליפה.וכל מילה אחרת מיותר..
השחקן/ ית הכי צועקת/ת טוב:קמילה .. השחקן/ ית עם הכעס הכי טוב/ה: קמילה ופליפה השחקן/ית ששרים הכי טוב: פליפה וויקו ובכלליות: השחקן/ית הכי טוב/ה במורדים: בואו נגיד ככה..אין לי ת'זכות להגיד מי השחקן הכי טוב למה כל אחד מתאים את עצמו לדמות ולמה שהדמות צריכה להגיד..רובכם בטח תגידו שקמילה, אבל זה לא חוכמה כי היא קיבלה את הדמות הכי חזקה ואיתה יש הכי הרבה סופות רגשות..[אם אתם מבינים..]לדעתי כולם טובים, לא סתם הם התקבלו למורדים

למעלה