סיכום שבוע.

חח וואו ארקדי ממש מקובל :| ../images/Emo163.gif

וכן זה הוא, אבל מה הקטע של האאוטינג המטורף? יש מסרים וכאלה. וליאור-תנגבי את הריר יפרה. ^_^

l i o r a n g e

New member
אני היחידה שלא התלהבה ממנו!!!

איזה מוצ"ש אחד אני ואיב ישבנו בביתה ולא היה לנו מה לעשות ואז לימור התקשרה ואמרה שמישהו חתיך שהיא מכירה בפ"ת אז הלכנו לראות אותו והוא היה ממש מצחיק, ואני היחידה (ואפילו הבנים ריירו עליו) שלא מצאה בו שום דבר מעניין. אה, וגם היו קטעים לסביים עם אחותו החורגת XD

Jonny Sniper

New member
האמת אני לא מתלהבת ממנו

סתם מהעובדה שחברה שלי נדלקה עליו חח הוא לא משהו מיוחד.ואני לא מכירה אותו,רק לפי השם יענו.. ונועה,אני לא שולחת מסרים כי המחשב שלי עלוב והוא נתקע מכל פיפס קטן |: חח

כן אבל זה לא ממש משו ../images/Emo163.gif

ללכלך על אנשים שלא קוראים פה (למרות זאת), כי זה לא יפה נקודה. >_> בשביל רכילות יש דרכים יותר.. דיסקרטיות. וזה עדיין לא יפה. >_>

PATD

New member
חהחה גמאני מכירה אותו

בפנים, לא אישית.. כל הזמן הוא בעיר

shanchan

New member
../images/Emo105.gifבלה בלה בלה.../images/Emo105.gif

דבר טוב שקרה השבוע: יצור כושל כמוני רקד סלסה.
דבר רע שקרה השבוע: יצור כושל כמוני רקד סלסה. D:
הבן אדם שעשה את השבוע: מיי פרינד הוו יו דונט נוו.
שיר השבוע: אני רוצה בכל מאודי לציין את cigarette smoke של הקופים הקפואים, אבל אחרי הסמינר השיר שמסרב לצאת ממוחי הוא "הקיץ בא" |:
התחדשות השבוע: הממ, הרבה כוסות של פרנץ' ונילה הישר לתוך ביטני?
ציטוט השבוע: "תעשה לי פוו, אני צריכה אוויר, נו בוא לשירותים ניתן אחד מהיר" [שיואו איזה כיף הקיץ בא, בא בא בא בא בא בא]
בילוי השבוע: הסמינר, איי גס. 90% פקצות, ועדיין הצלחתי להשתעשע מהעניין.
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: סופרלנד, איי הוופ סוו.
תמונת השבוע: כי קואלות על מקלות זה חמוד.
ולסיכום, איך היה השבוע? מעניין, קיינד אוף בלתי נשכח. .have a nice day

voodoo doll

New member
BoOoOoOoOo../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

דבר טוב שקרה השבוע: Oh, קבלתי המון מחמאות :) ההופעות בניצנים :] הים
דבר רע שקרה השבוע: 3 אנשים שהכי חבבתי בעבודה עוזבים בגלל 20 ש"ח מזדיינים!
עד שהשגתי כרטיס ליום השלישי בקוקה קולה, נסעתי לבית מיואש
הבנתי כמה דברים בקשר למצב הנוכחי. הא וניצנים, ממש אכזבו! אבל ממש..!!! הבן אדם שעשה את השבוע: - שיר השבוע: - התחדשות השבוע: ואו. איזה 12 סיכות לתיק מת"א, משו חמוד לאללה מניצנים, אממ... ארנק..!! וזהו נראה לי.. (= ציטוט השבוע: "אנחנו עוד נתחנן!" \ "נראה לי שאני מאוהב" - "נראה לי ששתית יותר מדי!" \ בילוי השבוע: ת"א, ניצנים..
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: לראות מי הברמנים החדשים
הא ולקוות שהכל יסתדר ולא יעיפו את הישנים
ו... לא יודעת, לעבוד כמה שיותר, וסתם שיהיה מה לעשות :] תמונת השבוע: ולסיכום, איך היה השבוע? נחמד לאללה :]

TancH

New member
סכמ"ש

דבר טוב שקרה השבוע: יצאתי לחמשוש אחרי שבועיים בסיס דבר רע שקרה השבוע: חבר שלי סוגר שבת הבן אדם שעשה את השבוע: חן כפרע מהטירונות שיר השבוע: גברת פלפלת התחדשות השבוע: בהחלט אין ציטוט השבוע: "נשק 60 מעלות...." בילוי השבוע: אממ פאבים למינהם מוסד.. מיטה ושינה עמוקה משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: חבר שלי, בתקווה שאני יצא שבת תמונת השבוע: ולסיכום, איך היה השבוע? בטחינת שמירות

sonaku

New member
וואו,אנשים בפליקר אוהבים אותי :)

דבר טוב שקרה השבוע: מצאתי נעליים ^^ דבר רע שקרה השבוע: לקחת לי שבוע וחצי בסיבובים סביב העולם עד שמצאתי אותם.. הבן אדם שעשה את השבוע: אני עדיין בהתבודדות אז רק אני... שיר השבוע: התחדשות השבוע: ציטוט השבוע: בית:''ביי אני בית'' לול,הנוסטלגיה! בילוי השבוע: בכאבים בבטן ובאוזן ;; משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: תמונת השבוע: לול אני דומה ליוקיה! השחקנית היפנית של הצילצולXDDD ולסיכום, איך היה השבוע? ככה ככה אבל דיי סבבה עכשו שאני חושבת על זה.

Sakura Chan

New member
אני לא הייתי אומרת שאת דומה לה..

אבל את נורא יפה.. יש לך מראה קצת ערפדי!

Jonny Sniper

New member
חופש מעפן...

דבר טוב שקרה השבוע:משכורת! דבר רע שקרה השבוע:ציפתי למשכורת יותר גדולה מ800 שח \: הבן אדם שעשה לך את השבוע:החבר שיר השבוע:porcelain And The Tramps - Fuck Like A Star התחדשות השבוע:עשיתי רוק!ומשקפיי שמש משהו סטיייל בילוי השבוע:מממ..לא יודעת משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא:לצבוע את השיער כבר לשחור תמונת השבוע: ולסיכום,איך היה השבוע?בסדר.

למעלה