סיכום שבוע.

last day

New member
כתוב XDDDDD

רק שהפוכים את זה זה הופך ל"כיביכול-לא-בידיוק" אנגלית

אנוכי

דבר טוב שקרה השבוע: יציאות חברים בגדים.. כל הדברים הרגילים כזה.. דבר רע שקרה השבוע: לא משהו מיוחד הבן אדם שעשה את השבוע: כמה. שיר השבוע: בהה מלא של הביטלס ולהיות של הבנות נחמה התחדשות השבוע: כל מיני בגדים לחורף, תספורת ציטוט השבוע: היו מלא מהיציאה של אתמול בילוי השבוע: כל מיני משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: כלום בערך תמונת השבוע: ולסיכום, איך היה השבוע? נחמד מאוד קראת?

../images/Emo23.gifi want (LOVE) to breathe.../images/Emo23.gif

דבר טוב שקרה השבוע: המסיבה היפנית בדאנג'ן, שהייתה מ ד ה י מ ה. או במילותיה של לנור - yay for drunkness!
דבר רע שקרה השבוע: יום חמישי בערב סספנשיין, הבחור (
) והשטויות שלו.
הבן אדם שעשה את השבוע: נינה
. וגם מאיו, שהייתה מקסימה ובלעדיה הייתי פשוט מתחילה לבכות בחמישי.
שיר השבוע: Tila Tequila - Fuck ya Man
התחדשות השבוע: כפכפים ב450 ש"ח.
ציטוט השבוע: "אני רוקדת עם הבחורה הכי כוסית במועדון!" - אני, שנייה לפני שהבחורה המדוברת דחפה לי לשון לפה. יאממממ...
בילוי השבוע: מסיבה יפנית בדאנג'ן! אלכוהול זול לפנים!
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: מממ לאדעת.
תמונת השבוע:
ולסיכום, איך היה השבוע? למעט הנפילה ביום חמישי, מושלם.

ffiendd

New member
יסמין: כן, אני יודעת, אבל נורא קשה לי למצוא נ

עליים שאני אוהבת...

גם לי קשה><". ../images/Emo219.gif

גם בגלל המידה שלי,וגם בגלל שכמעט כל הנעליים שאני רואה הן לא לטעמי.

היה שבוע יומולדת מהמם../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

דבר טוב שקרה השבוע: יומולדת ביום שני, קיבלתי מתנות מקסימות מהחבר'ה בעבודה וגם מהחברות ובנוסף גם מההורים ומסבא שלי שנתנו לי ביחד 350 ש"ח, הוצאתי דרכון וקיבלתי אותו תוך 3 ימים וההכנות לנסיעה לחו"ל מתחילות
, עשיתי קצת שופינג, וקיבלתי מחמאות ומילים טובות פה ושם בעבודה ולא רק
דבר רע שקרה השבוע: סתם עשיתי עוד איזה טעות בעבודה והר"צ שלי שוב ישב איתי לשיחה על זה שאני עושה יותר מדי טעויות
הבן אדם שעשה את השבוע: ידידים, חברות, חבר'ה בעבודה, ההורים- קיצר כל מי שאיחל, שלח לי הודעה או התקשר להגיד לי מזלטוב ביומולדת
שיר השבוע: BETTER OF ALONE של עופר ניסים שאני די חורשת עליו לאחרונה
התחדשות השבוע: שמלת וינטאז' מהממת מקסטרו, מכנס שחור, ועגילי חישוק קטנים מכסף כם לבבות מסרווסקי בצבע תכלת ושרשרת עם תליון בצורת פיה ואבנים בצבע תכלת מאיזה דוכן תכשיטים בגן העיר בת"א |בלוןציטוט השבוע: "אני לא יודעת מה מאכילים פה את הפרות באזור, אבל זה מריח כאילו הן עושות חרא רדיואקטבי
"(סליחה על הגועל)- אני לידיד שלי אחרי נסענו אתמול למסעדה ובדרך עברנו ליד איזה קיבוץ והיה משם ריח שהיה קשה להשאר אדישים אליו..
בילוי השבוע: אתמול עם חברות בבית קפה קטן ומקסים בת"א, ובערב עם ידיד שלי למסעדה יפנית ברמת השרון ואחרי זה למקס ברנר בהרצליה
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: שימשיך להיות טוב, ואפילו יותר
|תמונת השבוע: קצת מהבלאגן שהיה על עוגת היומולדת שלי
ולסיכום, איך היה השבוע? מעולה

ffiendd

New member
funny day..../images/Emo79.gif

דבר טוב שקרה השבוע: אחותי חזרה
דבר רע שקרה השבוע: ממ לא משהו מיוחד. הבן אדם שעשה את השבוע: יסמיני
שיר השבוע: מממ הפלייליסט החדש שהרכבתי של שירי שושו. התחדשות השבוע: מתנות מארגנטינה. ציטוט השבוע: "אוי אבל זה כלכך לא הגייני
" בילוי השבוע: קפטן אאודי בקולטורה. משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: ניצנים, עירהבירה, קורס צילום, ושתהיה מסיבה טובה. תמונת השבוע: בקולטורה. ולסיכום, איך היה השבוע? די אחלה

ffiendd

New member
funny day..../images/Emo79.gif

דבר טוב שקרה השבוע: אחותי חזרה
דבר רע שקרה השבוע: ממ לא משהו מיוחד. הבן אדם שעשה את השבוע: יסמיני
שיר השבוע: מממ הפלייליסט החדש שהרכבתי של שירי שושו. התחדשות השבוע: מתנות מארגנטינה. ציטוט השבוע: "אוי אבל זה כלכך לא הגייני
" בילוי השבוע: קפטן אאודי בקולטורה. משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: ניצנים, עירהבירה, קורס צילום, ושתהיה מסיבה טובה. תמונת השבוע: בקולטורה. ולסיכום, איך היה השבוע? די אחלה

ffiendd

New member
זה לא היה החלק הזה שגרוע../images/Emo13.gif

והיו כבר יותר טובים, דווקא בגלל שציפיתי להרבה, אבל רק בגלל זה נדמה לי.

ShadowDweller

New member
בוא לים, בוא לים, לים בוא..!../images/Emo54.gif

דבר טוב שקרה השבוע: מסע חוף!
דבר רע שקרה השבוע: אממ.. אדם
הבן אדם שעשה את השבוע: עומר.
שיר השבוע: כל המורלים ממסע חוף
[בוא לים, בוא לים, לים בוא..]
התחדשות השבוע: כלום.. אהה רגע, הצמיד של מסע חוף והעפלה 2007
ציטוט השבוע: ניר קמה, קיבוץ אלונים! [נו זה פחות או יותר שיר]
בילוי השבוע: מסע חוף
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: להפסיק להיות שרופה?! [ללכת לשיר או משו..]
תמונת השבוע: גיא♥♥ המס"פ הכי טוב והכי שווה בכל מסע חוף 2007! אללה ספינת נחשון!
ולסיכום, איך היה השבוע? סבל מטורף! אבל בסך הכל היה ממש כיף.

למה אין סרט השבוע?

דבר טוב שקרה השבוע: עברתי תיאוריה דבר רע שקרה השבוע: הממ הבן אדם שעשה את השבוע: הוא שיר השבוע: inme - this town התחדשות השבוע: כרגיל שטויות בדים תחתונים ודברים קטנים חסרי משמעות>.< ציטוט השבוע: נמחק לי הזיכרון -__- בילוי השבוע: סתם ת'א משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: מטר מטאורים :): תמונת השבוע: ולסיכום, איך היה השבוע? בסיידר.

למעלה