סיכום שבוע.

../images/Emo29.gifסיכום שבוע.../images/Emo29.gif

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
הבן אדם שעשה את השבוע:
שיר השבוע:
התחדשות השבוע:
ציטוט השבוע:
בילוי השבוע:
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא:
תמונת השבוע:
ולסיכום, איך היה השבוע? שבוע טוב.

טרהלהלה. ../images/Emo219.gif

דבר טוב שקרה השבוע: יום חמישי כולו בעיקר. דבר רע שקרה השבוע: יום רביעי. הבן אדם שעשה את השבוע: -- שיר השבוע: כל Lies To The Liars-The Used. התחדשות השבוע: קניתי את Lies To The Liars של The Used. ציטוט השבוע: "אפשר לחבק אותך? את חיבוקית שכזו" בילוי השבוע: קניון הזהב -__-". משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: נאמ. שהמסנג'ר יקום לתחייה? תמונת השבוע: רנדומאלית. ולסיכום, איך היה השבוע?

הו,לא שמתי לב לשאלה האחרונה. ../images/Emo219.gif

ולסיכום, איך היה השבוע? די דפוק.

|סכין|../images/Emo194.gif

דבר טוב שקרה השבוע: כלום דבר רע שקרה השבוע: ג הבן אדם שעשה את השבוע: אני? שיר השבוע: :\ התחדשות השבוע: אין ציטוט השבוע: אין בילוי השבוע: מה זה בילוי? ^^ משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: מחר אני מתחילה לעבוד תמונת השבוע: ולסיכום, איך היה השבוע? מפגר ודפוק

L o l e e t a

New member
will you send me an angel ?

דבר טוב שקרה השבוע:אמא שלי הרשתה לי ללכת לווליום כנרת
דבר רע שקרה השבוע:אמ..אני תקועה בבית כדי לסיים את העבודות שנתנו לי לחופש:-\ הבן אדם שעשה את השבוע:אף אחד. שיר השבוע:eatliz-bolshevikim התחדשות השבוע:הרבה צעיפים ותיק מגניב. ציטוט השבוע:חברה:"בלעכס.אני פרה שמנה" אני:"אויש נו באמת..את לא פרה,את סתם שמנה.." בילוי השבוע:המ..ת"א.[פאק.אף פעם לא הייתי בת"א כ"כ הרבה פעמים במשך חודש..] משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא:יומולדת!פיתחו יומנים,כי ב15 לחודש אני חוגגת 16
[אההה.חצי חוקית!!] תמונת השבוע:כל כך אהבתי את המראה שלה..ולא הצלחתי לצלם את הגוף שלה בגלל כמה ילדים מעצבנים שהיו באזור. ולסיכום, איך היה השבוע?לא רע,לא רע..

עדי XD

New member
חחחחחח

אני כמעט בטוחה שהילדים המעצבנים האלה שאת מדברת עליהם היו האחים הקטנים שלי סורי שצצתי פתאום :]

last day

New member
רייצ'ל עוברת לפאריס T_T

דבר טוב שקרה השבוע: שום דבר מיוחד דבר רע שקרה השבוע: מלא דברים הבן אדם שעשה את השבוע: אנערף שיר השבוע: סינרגיה- צועקים על אהבה התחדשות השבוע: מלא דברים |ריר| ציטוט השבוע: בילוי השבוע: חרישה מטורפת על בלוקבאסטר עם אחותי (תוצאה: חרישה על חברים) משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: החברה הכי טובה שלי חוזרת מסאמר סקול אחרי שבועיייייים תמונת השבוע: תקראו את זה הפוך:] ולסיכום, איך היה השבוע? סביר

noki222

New member
לא הבנתי מה יוצא...../images/Emo3.gif

מה יוצא? ככה זה כעילגת נמצאת בפורום

shanchan

New member
חהחה מגניב לחלוטין ../images/Emo6.gif

[תתעלמו מהעובדה שהייתי צריכה ללכת לPhotoFiltre שלי ולהתחיל להפוך את התמונה]

last day

New member
לכל המגיבות XD

כן זה די קשה להבין את זה אבל זה עדיין חמוד D: למישהו יש את הגירסא הסינית?

למעלה