סוף שבוע

theEscapist

New member
לא, הבגרות ביום שני../images/Emo2.gif

וההגדרה של "אוי ואבוי" היא מדויקת להחריד. את אפילו לא רוצה לדעת עד כמה. ... אבל נו, בכל מקרה כולנו נעבור, ולמי אכפת מהציון הזה בכלל

MR Lordi

New member
כמה שאת צודקת לגבי Wanderlust!

במשך שבוע התעוררתי עם השיר הזה. זה אחד השירים הכיפיים

theEscapist

New member
לגמרי! אני ממש אוהבת לשים שירים יפים שאני

אוהבת בתור שעון מעורר. זה עושה לי טוב על הלב בבוקר
חוץ מפעם שניסיתי את wishmaster, והדבר הראשון שקרה בבוקר זה שקפצתי מהמיטה בפאניקה מוחלטת עד שהבנתי שהצליל המפחיד אומר שהגיע זמן לקום. מאז אני נזהרת.

MR Lordi

New member
חחחח גם לי זה קרה עם Wishmaster ../images/Emo6.gif

אני גם תמיד משנה את הרינגטון שלי. בחודשים האחרונים זה היה Crownless. אבל היום החלפתי לFrom Afar של Ensiferum. (תחילת הבית השני). וזה גראולים וזה כל כך מבהיל
. לא נורא. אני אתרגל.

Brombit

New member
ממני נחסכה ההיבהלות הפוטנציאלית מהמעורר

אני במילא ישנה ממש חלש
גם אם אני ישנה תשע שעות וגם אם ארבע, שום אדון משאלות לא יקפיץ אותי הייתי כמה זמן עם הפתיחה של Facade of Reality ועם הקטע הכי קופצני ב"פרעה שט לאוריון" וההשכמה עברה חלק אני יותר נבהלת כשיש צלצול במהלך היום
(
) בעיקר כשאני בבית, כשהטלפון מצלצל אני תמיד קופצת

LadySilkworm

New member
קודם כל, כי עוד לא אמרתי לך

מזל טוב על שנת השירות!! כל הכבוד לך, באמת. והולכת להיות לך שנה באמת ממש ממש כיפית ומשמעותית, ואני לא יודעת את זה מהחוויה האישית שלי, אלא מחברה שלי שפשוט נהנית כל כך [אני לא רציתי לדחות את הגיוס בשנה, מתוך מחשבה שלחברה אני אוכל לתרום אחר כך, ואפילו אוכל לעשות את זה יותר טוב ממה שהייתי עושה בשנת שירות, בגלל האופי שלי וכו']. דבר שני, גם על המיון לצבא. :) בקשר לבגרויות- היי, זה עוד מעט נגמר!! תקחי את זה יותר בקלות, וחוצמזה שלמרות שאני פרפקציוניסטית בעצמי ויודעת שציונים נמוכים יכולים לבאס, אני אומר לך שכל דבר אפשר להשלים אחר כך וזאת בדיוק הייתה גם הגישה שלי לגבי המקצועות [או יותר נכון- המתמטיקה P:]. עוד מעט זה ייגמר ויהיה לך חופש, תחשבי על זה . :)

תודה :)

איפה חברה שלך נמצאת? (לגבי הבחירה שלך, זה לגמרי לגיטימי. כל אחד ומה שמתאים לו, במיוחד כשאת כן עשית את זה במחשבה שתעדיפי לעשות את זה בדרך אחרת. יש אנשים שבכלל לא אכפת להם) ברור שזה עוד מעט נגמר, אבל כרגע אני סובלת.
האמת שמבחינת עבודות נשאר לי להגיש קלסר ביולוגיה, לסיים לתקן קלסר צרפתית, לסיים ולהגיש ביודע, ו...להתחיל ולסיים אתר.
עכשיו זה כבר לא עמוס כמו בתחילת ואמצע השבוע, או כך אני מקווה לפחות.
הבגרויות עצמן בעייתיות רק בללמוד לפני, כי זה ממש ממש לא כיף, והמבחן עצמו תמיד מייגע ומגעיל. מבגרויות פחות אכפת לי, עבודות עושות לי יותר בעיות.
הממ וכל הרעיון בתיכון הוא לסיים עם זה, לא לחזור שלוש (או יותר) שנים אח"כ ולנסות שוב לעשות בגרויות. אני ממש לא מתכוונת להשלים ולשפר בגרויות בהמשך.

Brombit

New member
נחישות ../images/Emo47.gif ../images/Emo115.gif

במיוחד בתור אחת שאין לה את זה

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifכרגיל, באיחור../images/Emo3.gif

שיר/י השבוע של נייטוויש: Everdream שיר/י השבוע לא של נייטוויש: Xandria - Ravenheart, Save my life אמן/אלבום השבוע: Xandria משהו טוב שקרה השבוע: המממ, שום דבר יוצא דופן. משהו רע שקרה השבוע: כנ"ל. תכניות/ציפיות/חרדות לשבוע הבא: כנ"ל. ספר/סרט/סדרת השבוע: מחול הפלמינגו / אורלי קראוס ויינר, אבן הדמעות / טרי גודקינד. סרטון השבוע: זנדריה - רייבנהארט: http://www.youtube.com/watch?v=aG14dIJgCcE משחק השבוע: כל מיני בפייס
המלצת השבוע: להקת השבוע שלי, ספרי השבוע שלי
ציטוט/י השבוע: All you need id LIKE
תמונת השבוע: אני לא על המחשב שלי, אבל כל מיני צילומים של קפה עשו לי את השבוע
מה אתם שומעים עכשיו? "החיים זה לא הכל" ברקע. אחר: שאלת השבוע - מה היה דבר שהרגשתם שעבדתם בשביל להשיג אותו, והצלחתם? נראה לי שמקום העבודה שלי

למעלה