מיטות "של גדולים"

melon

New member
../images/Emo29.gif מיטות "של גדולים"

מחפשת קצת מידע על הנושא 1) באיזה גיל העברתם ? 2) כמה עלה לכם ( סדר גודל - לא חייב להיות מדוייק) ? 3) האם נרשמו ארועים חריגים בעת המעבר ?

שחף ועדן עברו בגיל שנה וחצי

לכורסאות נפתחות למיטה, אלה המתקפלות. פחדתי לשים אותן במיטת נוער מהפחד שיפלו על הרצפה. העברתי אותן בגיל הזה בגלל שהייתי אמורה ללדת ולא רציתי שלוש מיטות תינוק וגם לא היה מקום. את אלמוג העברתי בסביבות גיל שנתיים כשראיתי שהיא מנסה לצאת לבד מהלול. אז היתה לנו מיטת נוער מסוג על-קל בנוסף למיטה מתקפלת לכורסא וגם זה נמוך. את דקל העברנו גם כשהיתה בת שנתיים גם כי ניסתה לצאת לבד מהמיטה שלה ויש לנו שתי מיטות נוער שנפתחות ושמתי אותה על המיטה הנמוכה יותר שיש לה גם מעקה אבל אחרי זמן קצר יחסית דקל לא הסכימה לישון במיטה שלה והיא תמיד באה לישון בסלון, שם יש לנו ספפה זוגית נפתחת למיטה ורק שם היא רוצה לישון.

אנחנו העברנו את יובל בגיל שנה וחצי

וזאת בעקבות כך שהייתי בהריון וחודשיים אח"כ ילדתי. קנינו מעצמ'לה ב -3000 ש"ח (יקר, אבל מיטה יפהפיה ונוחה) אירועים חריגים? לא. היא רק התחילה לישון טוב יותר מאשר במיטת התינוק (למרות שלאחרונה היא התחילה לעשות לנו קצת בעיות...). הבעיה מתחילה כשהם מגלים שהם יכולים לרדת לבד מהמיטה...

Rשף

New member
מידע

1. קצת לפני שנתיים 2. לא זוכר, זאת המיטה מאיקאה- נראה לי שבאזור ה 1000 ש"ח 3. התלהבות ושמחה על המיטה הכיפית

תשובות לשאלות:

1. העברנו בגיל שנתיים וחצי (בדיוק לפני שנה). 2. כמה עלה - בסביבות 5000 ש"ח (הזמנו גם ארון באותה ההזדמנות). 3. לא נרשמו אירועים חריגים, בימים הראשונים היה לה קצת מוזר אז ישבנו לידה עד שנרדמה. שיהיה

ר של ניב

New member
בגיל שנתיים

כי לא אהבה את המיטת תינוק שלה, ונמאס לנו שהיא ישנה איתנו. עלה כ3000 ש"ח מיטה + ארגז+מיטה נוספת. היא מאוד התלהבה מהציורים של המיטה וישנה בה בכיף. לצערנו ההתלהבות עברה מהר והיא חזרה לישון איתנו
היום אנחנו מתעקשים איתה ולרוב היא ישנה במיטתה.

מאי עברה למיטת נוער,בגיל שנה וחצי

קנינו סט של מיטה נפתחת+ארגז מצעים(שבנוי כ 2 מגירות יפות ודי גדולות) ועוד...ארון של 3 דלתות תואם. קנינו את זה מ"שגם" בראשל"צ. והמחיר(אם אני לא טועה) 6000 ש"ח להכל! אמנם קצת יקר,אבל בהחלט סט יפיפיה וטוב(עץ אורן מלא) חשוב לקנות גם:מגן מיטה,שהילד לא יפול בלילה,ובהמשך ניתן להעביר את המגן לצד הקרוב אל הקיר!!!!!!!

אז ככה:

יואבי עבר בגיל שנה וחצי למיטה של גדולים. רכשנו עבורו מזרון בגודל מיטה וחצי ומיקמנו אותה על במת פוטון (כך שהיא נמוכה מאוד מה שהוכח כמוצלח לאור העובדה שהוא מתעקש ליפול ממנה למרות המגנים ששמנו...). האם נרשמו אירועים חריגים? ללא ספק לוקח יותר זמן להרדים אותו כי הוא יוצא מהמיטה. אבל היה לו מאוד צפוץ במיטת התינוק וזה גם תענוג שהוא מגיע אלינו לבד בלי שצריך לקום אליו בלילה... מה הייתי עושה אחרת? רכשנו מזרון מאוד זול (הבמה עלתה 100 ש"ח והמזרון עוד 700 ש"ח) כי אמרו לי שילדים בגיל הזה לא צריכים משהו "מפואר", אני בדיעבר הייתי קונה בכל זאת משהו טוב יותר. אני מניחה שנחליף לו עוד שנה את המזרון.

אצלנו

1. שקד עברה בגיל שנתיים וחודש 2. המיטה עלתה לנו ביריד הרהיטים 2800 שח' עם שני מזרונים במקום 3,500 שח'. זו מיטה מעץ מלא מאוד מסיבית ועם ציורים. 3. לא נרשמו אירועים מיוחדים במעבר. שקד מאוד אוהבת את המיטה שלה והולכת לישון היום הרבה יותר בקלות מאשר במיטת התינוק שהיתה לה.

יעל של 4

New member
העברתי למיטת נוער בשנתיים וחצי

אני קניתי מיטה של עמינח מדגם פינוקיו ואני מאוד מרוצה היא אכותית מזרן מעולה. יש לה ארגז מצעים ענק שמשמש אותי לבגדי חורף/קיץ, יש לה גלגל ארוך שמעבירים מצד אחד לצד שני והוא מגן היטב מנפילות בלילה. יש להם דגמי בד שמתאימים לילדים. החסרון המחיר עולה קרוב ל 5000 שקל אבל שווה. אופציה נוספת שקיימת לא להעביר מיטה פשוט להסיר את הסורג הגדול ממיטת התינוק, בסכום קטן של 180 שקל או אפילו פחות קונים סורג קטן בשילב שמתלבש על המיטת תינוק, והנה לך אופציה נוספת להעריך את שהות הילד במיטת התינוק. אני שוקלת לעשות את זה עם התאומות כי לא נראה לי שאוכל בעוד שנה לרכוש 2 מיטות נוער כפי שאני רוצה. יעל

בגיל שנה וארבעה חודשים...

אחרי שאופק התחילה לקפוץ להנאתה ממיטת התינוק שלה העברנו אותה למיטה מיוחדת (שעשויה מספוג קשיח, צבעוני) בגובה 50 ס"מ מהרצפה, המחיר היה בסביבות 900 ש"ח, לא נרשמו ארועים חריגים להפך היתה שמחה גדולה...

ענתינה

New member
מיטות נוער

נכנסתי לכאן וראיתי את הודעתך אני העברתי את עידן ורז(שנתיים וחצי) רק עכשיו כי אחותי ילדה והייתי צריכה להעביר את המיטה . חיפשתי וראיתי המון מיטות . יש מבחר יפה במרכז לריהוט בראשון(כל חנויות הרהיטים לילדים במקום אחד) בסוף קניתי מיטות שראיתי בחנויות ב3200 בחנות המפעל- גלמר עיצובים בעמק חפר בכמעט 1000 ש"ח פחות למיטה! מיטות מדהימות !שלחי לי מסר לפרטיםמקוה שעזרתי ענת

אוי, כמה שאני מחפשת את המיטה הזאת,

הנמוכה והצבעונית, שעשויה ספוג קשיח. ראיתי אותה פעם אצל חברים, והיא נורא מדליקה! מישהו יודע איפה משיגים כזאת? עוד מייצרים כאלה בכלל?

למעלה