לילה טוב
בוקר טוב

מכרונסה

New member
איליץ'+מרדיקוביץ'= מכבי ת"א!!!../images/Emo47.gif

חוולה עליהםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אללה מכבי מקום 3!!!!!!!!!!!!!!!!! בעזרת השם ביתר מפסידים מחרררררר!!! אופופולופופו אופופולופופו אופופולופופו 8 זה בדם אבי נמני לעולםםםםםםםםם!!! בלומפילד לא הביתתתתתתתתתתתתתתתתתת של האדומייםםםם!!

osh360

New member
לילה טובב../images/Emo29.gif../images/Emo182.gif

היה יום ממש נחמממדד(:) אממ קראתי ספר כמו תולעת ספרים,כמובן שלא סיימתי..
[אבל זה לעבודה,נוD:] ואממ עשיתי חלק מהשיעורים במת',שתבינו!!!:| אחותי כ"כככ מבורכת,שתהיה בריאה..הבנתי!!!!הבנתי ת'מקצוע הארור הזה הבנתיD: ואז הלכתי עם חברות לקניון,הנה נחמד רצחחח(:) וחזרתי לא מזמן. מירבי שמחה שהיה אחלה יום:) גבשוש שמחה שנהנית! הדר אני כ"כ מכירה ת'הרגשה הזו,זה נורא.
הכי חרא שלא מסיימים אפילו ב11 !בהצלחה

osh360

New member
אתה בסדר?../images/Emo67.gif../images/Emo182.gif

אני מתחברת שנה למסנבלה שלי רקבשבילך ואתה לא מחובר?! לא משנה,נדבר מחר,חולה עליך ואל תהיה מבואס!

מכרונסה

New member
ועכשיו תגובה שפויה...

אחלה יום בערך.. חצי חצי.. מכבי ניצחו וזה טוב=] הסופר קלאסיקו בין ברצלונה לריאל אחלה משחק.. אבל יש לי הרגשה חראא אני מרגיש זבללללל
לילה טוב

צטלע

New member
לילה טוב ../images/Emo29.gif

יום משעמם. אבל לא בא לי להתחיל שבוע חדש. תעזרו לי להתפלל שנצליח לשכנע אותה מחר לא לעשות את המבחן בצרפתית
נמ..טוב, מקווה שיעבור מחר מהר בע. לילה טוב לכולם :) והגמר היה ממש נחמד (למרות שראיתי רק את הסוף וההתחלה חח)..ועשו יפה שנתנו לשניהם לזכות

didalf

Well-known member
לילה טובבב../images/Emo29.gif ../images/Emo109.gif

מחר שביתה!!!!1
סופסוף שביתה לנו
למרות שהיה אמור להיות מחר טיול
אבל גם שביתה זה טוב
אממ נולד לרקוד היה נחמד. אהבתי את הריקוד של אונה והילדים
ותאמת לא הצבעתי לא ידעתי למי כולם טובים
אבל אני מרוצה מהתוצאות. תהנו, תתחדשו, תרגישו טוב ובהצלחה
ליל"ט

גמר כ"כ ברור../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo29.gif

זה היה כ"כ ברור שיוליה תזכה אחרי שהיא נקעה את הרגל.. ואני לא אומרת שלא מגיע לה, בהחלט מגיע לה היא רוקדת נפלא והיום בכלל ועוד שכאבה הרגל, ראו את זה ועדיין הריקוד היה הכי יפה הערב לדעתי.. אבל אם היא לא הייתה נוקעת את הרגל תום היה לוקח על בטוח
היה נחמד שנתנו לשניהם את אותו פרס, הגיע לתום בהחלט
חחחח איזה חמודה שהיא לא הבינה שהיא זכתה חחחחחחח לא קלטה את זה חחח וגם שאמרו לתום שהוא גם מקבל את הפרס הזה איזה מתוק
חחח אני אדאג ששנה הבאה יהיה עוד חדרתי בגמר
חחחחחחחחחחחחחחחחח

didalf

Well-known member
דווקא אני חשבתי שתום יקח../images/Emo109.gif

וגם ידעתי שכולם יגידו שהיא ניצחה בגלל הפציעה...

osh360

New member
לא ראיתי..../images/Emo182.gif

אבל שתיארת בטח איזה מאמי היא היתהP:.. כי היא לא האמינה חחחחחח

../images/Emo130.gif היום ב../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo203.gif

אלון דנגור, פסיכותרפיסט ומטפל זוגי, יתארח בפורום אלמנים אלמנות בין השעות 20.00-21.00 וישיב לשאלות בנושא התמודדות עם אבל ואובדן בן זוג. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1237&msgid=95143853
נחתך על שולחן העריכה יש לך כישרון כתיבה
שמעת תירוץ ישראלי הזוי בעד ברית מילה
כתבו תסריט בסיגנון ד"ר סטריינג´פינס שמפריך את התירוצים הישראלים למילת פעוטות זכרים בפורום מוותרים על ברית מילה ואולי תזכו בפרס מיוחד: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=202&msgid=95238390
מחפשים שימוש חיובי לחפציכם שאינם בשימוש? פורום שווקים, מציאות ועוד מזמין אתכם לפתוח את הלב ולתרום לנזקקים את הפריטים המיותרים ששוכבים בבתיכם. כל הפרטים אודות שוק ה'קח-תן' המיוחד בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1702&msgid=95237167
רוני סופרסטאר חוגגת יום הולדת 21
אתם מוזמנים לברך עם החברים בפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=925&msgid=95194462

בוקר טוב!!../images/Emo42.gif../images/Emo66.gif

לא הלכתי לבית זפר אז בשבילי בוקר ובשבילכם צהריים חח היה חמוד אתמול הגמר אהבתי שנתנו גם לתום תפרס מגנייב מי פה??

s h a r o n 7

New member
רון ומעין מחר שביתההההה../images/Emo126.gif

הופה הופה תמותו כל המרכזייייים! מחוז ת"א עד המוותתת

osh360

New member
כלבהבבבהה אחתת../images/Emo7.gif../images/Emo182.gif

מעיין****
אה ו..לי אפעם לא היה שביתה
.

s h a r o n 7

New member
את רצינית שזה עם שני י'??../images/Emo126.gif

חחחחחחחח אני רשמתי עם שניים ואז מחקתי כי חשבתי שזה לא נכון חחחחחחחחחחחחחחחחחח
**מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין **מעיין
מחר יש לךךךך!!

למעלה