לילה טוב
בוקר טוב

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifאיזה יוםםםם../images/Emo122.gif

2 מבחנים !! בספרות לא הלך לי משו כי בקושי היה זמן לענותעל השאלות
מתמטיקה דווקא הלך סבבה
הבאתי איתי את חצי מהתשובות בתיק והגשתי אותם למורה XD ככה שעברתי בדוקק ואת השאר ניחשתיי !! איךךךךךךך נעיםם היום
איזה
!! יאא שיהיה ככה כל הזמן.. הייתי בחזרות למסיבת סיום, בא לי להרוג תמדריך שלנו, יהיה לנו תמסיבה הכי מסרוחה ומשעממת שיש ..!! :/ יוו איזה פאדיחהה הייתה לי היוםם !! שהייתי בחזרה התקשרו אליי כל שניה וניתקיו ואחרי זה ידיד שלי התקשר פעם אחת מהבית שלו ולא זיהתי תמספר וחשבתי שזה מי שהציק לי עם הניתוקים, אז חזרתי למספר של ידיד שלי והייתי עצבניתת אז אני עושה כזהה "מי זה?!!?" ואמא שלו עונהה חח יו פאדיחות ואני מתווכחת איתה, מי אתת וזהה חח והיא הייתה ממש מעצבנתת!! חח בסוף גיליתי שזאת אמא שלו,, אוח פאדיחותת נו גם כן אני !! טוב לפחות היא לא יודעת שזאת אני או משו חח XD

osh360

New member
מקווה שהצלחת!../images/Emo23.gif../images/Emo182.gif

איך אבל אפשר להביא תשובות?
איך ידעת ת'תרגילים?מה היא לא שמה לב שזה לא אותו דף?חחחחחחחחח חחחחחחח איזה פאדיחה מסכנה

ש נ ש ן 15

New member
../images/Emo28.gifחחחחחחחח הרגת אותי עכשיו

מוכר לי, חח מישהו שרצה אותי דרך בן דוד שלי התקשר לעשות לי מתיחות בטלפון [ כמה בוגר] ואמר: "אוי אמא שלי מרביצה לי" באיזה קול של נקבה והייתי בטוחה שזאתת ילדה שאני מכירה וכולי מתקשרת אליה דואגת חח ואומרת לה: "את ילדה מוכה?" חח טוב זה היה לפני שנתיים, הייתי קצת מטומטמת. בונא יא רמאית! : ] חח לי לעומתך היה היום מבחן במתמ' והצלחתי לפתור רק 2מתוך3 שאלות -_-

למעלה