לילה טוב
בוקר טוב

../images/Emo29.gifלילה טוב../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

יום כל כך מגעיל
כמעט כל היום למדתי למבחן במתמטיקה
ועוד אפילו לא סיימתי ללמוד

M e R a V 2

New member
לילה טוב [: ../images/Emo29.gif../images/Emo1.gif

היה יום נחמד, אין כ"כ מה לפרט חוץ מזה שהייתי במחשב ובטלוויזיה, והתכוננתי קצת למבחן בספרות שיש מחר. קמתי היום עם כאבים נוראיים בגרון ובאוזן ימין, ועד עכשיו כואב לי
אוף אין לי כוח לשבוע חדש
ועוד מחר יש שעתיים מתמטיקה על הבוקר, איזה סיוט :/ יאללה שיגיע כבר פסח!!!
מעניין מי ינצח בנולד לרקוד P: שיהיה לכם לילה טוב ושבוע מעולה

Asi soy yo

New member
../images/Emo29.gifלילה טוב..

תצביעו ליוליה בנולד לרקוד!!!... (תמונה מהממת)..

מגיע לה, ולא בגלל הפציעה../images/Emo41.gif../images/Emo29.gif

היא רוקדת ממש יפה
והיום ראו שכאב לה ועדיין יצא לה ריקוד ממש ממש יפה, מאוד אהבתי את הסולו שלה, הוא היה הסולו הכי יפה לדעתי.. אבל אני דווקא רוצה שאיתי יזכה..חחח ככה זה תמיד אני בעד הבנים חחח אפילו בתחרות מלכת היופי
סתם..חחח

Asi soy yo

New member
חח

לכל מי שהיה בגמר הגיע לזכות.. אני לאורך העונה הכי אהבתי את יוליה לוטם ואורי.. כשראינו אותה בגמר אני ואחותי חשבנו, בטח נתנו לה איזה חמישים זריקות כדי שהיא תוכל לרקוד, זה בכל זאת גמר, והסתבר שזה נכון, אולי לא חמישים, אבל בהחלט נתנו לה כמה (ועוד כמה) זריקות.. העיקר שהיא זכתה, וזה גם היה ממש יםה שהם הביאו לתום כרטיס

לילה טוב../images/Emo29.gif../images/Emo192.gif

אתמול הייתי בבת מצווה של בת דודה שלי ממש נהניתי!!! חזרתי ב-1:00 וקמתי היום ב-11... ב-12 נסעתי עם דודה שלי לביל"ו ועבדתי בחנות שלה עד 15:00 (היא מנהלת 16 חנויות MAMZ ו-ML) אז אני עבדתי ב-MAMZ היום וקיבלתי 200 שקל
לא ידעתי שהיא תיתן לי כסף על זה חחח... ואז חזרתי הביתה ועשינו על האש כל המשפחה... ובערב הלכתי לדודים שלי
זהו... תצביעו לכולם חחח... לא ידעתי למי להצביע בנולד לרקוד אז הצבעתי לכולם דרך 4 משתמשים
והכי חשוב מחר שביתה ז'-י'ב במחוז מרכז

כיתות ז-י"ב באזור מרכז בלבד../images/Emo41.gif../images/Emo29.gif

תבדקי אם את במחוז מרכז, בפורום לימודים ושיעורי בית שמו את הרשימה המלאה של הישובים והערים השובתות מחר

אין לו.. הוא גר בת"א../images/Emo41.gif../images/Emo29.gif

ולכן הוא מחוז תל אביב ולא מחוז מרכז

osh360

New member
תודה!..לי אין,ישובים שבהם יש:../images/Emo182.gif

ראשון יושבתו הלימודים בכל בתי הספר העל יסודיים (כיתות ז'-י"ב, ובתי הספר העל-תיכוניים בכיתות י"ג-י"ד) במחוז המרכז. להלן רשימת היישובים השובתים ביום ראשון: אבן יהודה, אורנית, אליכין, אלעד, אלפי מנשה, אלקנה, אריאל, באר יעקב, בית דגן, בית חשמונאי, בני עיש, ברנר, ג'לג'וליה, גבעת שמוואל, גדרה, גדרות, גזר, גן יבנה, גן רווה, גני תקוה, הוד השרון,זמר, חוף השרון, טייבה, טירה, יבנה, יהוד, כוכב יאיר, צור יגאל, כפר יונה, כפר סבא, כפר קאסם, לוד, מזכרת בתיה, נס ציונה, נתניה, עמנואל, עמק חפר, פרדסיה, פתח תקוה, צריפין, קדומים, קלנסואה, קרית עקרון, קרני שומרון, ראש העין, ראשל"צ, רחובות, רמלה, רעננה, שוהם, תל מונד.

ג ב ש ו ש

New member
לילה טובבב../images/Emo23.gif../images/Emo88.gif

וואי..היתה שבת מדהימה מבחינתי
אתמול בלילה היינו 12 חבר'ה,בנים,בנות ומה שבא לכם בבית של בת דודה שלי שתינו,אכלנו,צחקנו..חח אני הייתי די מסטול ועשיתי להם צחוקים לפי מה שאמרו לי
ישנתי אצלה אני ועוד ידידה..היום כל היום העברנו ת'זמן בסבבה..בקיצור,היה אחלה
שיהיה בהצלחה לכל הנבחנים מחר
לילה טובב..

למעלה