התייעצות קטנה

• פותח הנושא noyy
  • פורסם בתאריך

noyy

New member
../images/Emo28.gifהתייעצות קטנה

לחבר עוד מעט יש יום הולדת 17, ואני כבר מחפשת רעיונות למתנות. אפשר להגיד שאת כל הרעיונות המקוריים שלי כבר עשיתי, ועכשיו אני ממש אובדת עצות. הכנתי לו קופסת לב מלאה בממתקי גומי, קניתי לו סוכריות על מקל, כתבתי לו חוברת של 1,000 סיבות למה אני אוהבת אותו (וזו המתנה הכי יפה לדעתי), הכנתי לו מכתב גדול בתוך בקבוק, עשיתי לו דיסק עם שירים ותמונות שלנו, קניתי לו כרית, דובים, דיסקים, פרחים, ובקיצור, נראה לי שעשיתי כל דבר שיכלתי לחשוב עליו ו.. באסה. עכשיו אני בבעיה
ליום ההולדת שלו חשבתי להכין לו אלבום דיגיטלי מעוצב של התמונות שלו מאז שהיה קטן ועד היום, והדגש יהיה בעיקר על תמונות שלנו ביחד. יחד עם זה, חשבתי לשבת עוד שבוע ולכתוב עוד 1,000 תכונות נפלאות שיש בו. לצרף בלונים ומכתב כמובן, לפזר לו נרות בחדר ולתלות לו שלטים. אבל.. זה חסר. זה לא מספיק למתנת יום הולדת יפה, משהו גדול. היינו ביחד במסעדות, ככה שלקחת אותו למסעדה יזכיר לנו קצת "יום רגיל", ואני לא רוצה שהוא ירגיש ככה. ככה גם סרט.. אני רוצה מתנה גדולה, שמה שתכננתי רק "יתלווה" אליה ולא יהיה העיקר. אין לי בעיה להשקיע כספים, אבל יש לנו הגבלה מבחינת תחבורה. לא אוכל לקחת אותו לצפון (שנינו דרומיים), או לישון איתו מחוץ לבית (הורים..). אני מחפשת מתנה ממש מקורית וגדולה שתעלה לו חיוך ענקי על הפרצוף. לא ג'ינס או בושם :$ אשמח לכל הצעה שתבוא מכם, ראיתי כמה מקוריים אתם. תודה :)

מה עם

שבילי בולנים עם עם איחול על ל בלון ומתנה כדי שתהיא בריאה וחזק חטיפי אנרגיה דורים נגד כאב ראש שהחיים יהיו מלאים בחייכים עגיות סמיילי\ מדבקות וכו עם תירצי עוד רעינות את למתנה את מזמנת לכתןב לי מסר

rasmus girl1

New member
רעיונות:

זה נראה לך חסר בגלל שזה יותר מתנה של זוגות..מתנה של יום האהבה/חצי שנת חברות/שנה חברות/חודש וכ'ו.. זה פחות דגש על היומלדת עצמו.. רעיונות:
את יכולה להכין לו את ערכת משהו-משהו,אם את צריכה רעיונות אז ישלי.
את יכולה לקנות לו מתנה גדולה שהוא ממש רצה הרבה זמן ולא היה לו תקציב/לא מצא/לא היה לו זמן לקנות
חפש את המטמון שבכל מקום בבית תחביאי לו מתנה
טיול ג'יפים
שייט קיאקים
סופרלנד [זה פחות דגש על זוגיות ויותר דגש על משהו מגניב ליומלדת]. וכמובן,עוגה מעשה ידייך :)

funny gir17l

New member
חח אני צריכה רעיונות למשהו משהו

את יכולה לתת לי.? או באיסי כי נראה לי שיש לי אותך..

למעלה