היום ראיתי דופק

זואי11

New member
../images/Emo28.gif היום ראיתי דופק ../images/Emo28.gif

ובכן, לאחר שחיכיתי בסבלנות: שבועיים עד למועד המחזור, ועוד שבוע עד לבתא, ועוד שבועיים עד ל-US... עכשיו חזרתי מהבדיקה, וראינו דופק אחד פיצפון. גם קיבלנו צילום ראשון למזכרת. איזו התרגשות
החודש לכל מי שמנסה.

דבורי

New member
ווואאאאווווווווווו!!!!!

פספסתי הודעה על ההפתעה הזו? מזל טוב!!

הרמוניה

New member
המוני מזלטובים../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מאחלת המשך הריון קל עגול ומלא ובסיום-חבילת אושר קטנה בידיים הרמוניה

זואי11

New member
../images/Emo51.gif לדבורי, שחר, הרמוניה ורעיה

תודה על הברכות. אחרי חצי שנה של בילוי בפורום הזה, אני יכולה לומר לכן שאתם בין האנשים הראשונים/הראשונות שסיפרתי להם. מבטיחה לעדכן בהמשך

Amalya

New member
../images/Emo49.gif גם ממני !

כל
שאנחנו מסמנות בדרך אל האמהות הנכספת הוא כל-כך חשוב ומשמעותי. זה הזמן להתחיל לחשוב על הסקירה המוקדמת והבדיקות הגנטיות (אם עדיין לא עשית אותן). מאחלת לך הריון תקין וקל, וילד/ה בריא/ה ומאושר/ת ! תמשיכי לעדכן אותנו, ובהזדמנות זו אני מעדכנת שפיצקי שלי אמור להגיח לאוויר העולם בעוד כשלושה שבועות !

שפע

New member
זואי, עשית את זה!!! ../images/Emo140.gif

מזל-טוב ומאחלת לך שתהני מכל רגע.

מזל טוב!! ../images/Emo77.gif../images/Emo24.gif

איזו מתנה נהדרת!! תשמרי על עצמך טוב טוב, מאחלת לשניכם/ שתיכן אושר ובריאות!!

מיכל שמ

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gifוהמון השתתפות בהתרגשות

הי זואי, המון המון איחולים ושהכל יעבור בקלות. זוכרת לך את קבלת הפנים החמה שעשית לי כשהצטרפתי לפורום. אז שוב

סירונית

New member
מזל טוב../images/Emo24.gif

אין מרגש מזה, קחי זאת באיפוק ולא לספר לכל העולם ,את יודעת שימותו הקנאים אומרים שיש עין רעה.אז בהדרגתיות. אני שמרתי סוד עד 3+ חודשים,עד שהיה לי פתאום דימום באמצא עבודה,חשבתי שחרב עלי עולמי אחרי שנים של טיפולים .אז למרות הדימומים ההריון התפתח יפה ויש לי תינוק מקסים בן חודש וחצי , חלומי לא? שתזכי להגיע ליום הזה

למעלה