תשוקת הנצים - פרק 33.

mishi 1

New member
חח ברור../images/Emo9.gif

סידרתי את התוכנה ועכשיו יש לי 10 פרקים קדימה. ככה שיהיו לרוב בזמן

משהו ממש מצחיק בקשר לפרק../images/Emo3.gif

אתמול בלילה חלמתי חלום ממש הזוי על ההמשך
(נראה לי זה בהשראת הפרומו)... ראיתי את כולם עומדים בסלון (אחרי שכבר גילו את כל האמת) ומרחיקים את פוקה מזאוס ואז הוא אמר (בקול די רם), "אני מאוהב בחימנה ובגלל זה התחתנתי איתה, לא בגלל שום דבר אחר!"... נורמה הרגישה דחף חזק להגיד משהו, שיושב לה בבטן, "ואני מאוהבת בחואן!!! התינוק שלי הוא ממנו!" נורמה רצה לכיוונו של חואני שתופס אותה לחיבוק מנוף וכולם מסתכלים עליהם עם פרצוף של וואט דה פאק... נורמה מנידה בראשה וחוזרת למציאות הפחדנית שלה...
חלום בתוך חלום ולא סתם אלה תסריט שלם
היו עוד קטעים אבל את השאר אני לא זוכרת

mishi 1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נכנסת לזה הא?
איזה חלום מקסים.... טוב.. היום תוכלי להשוות את החלום למציאות..

אני בטוחה שזה לא אותו דבר../images/Emo3.gif

אבל חפיף העיקר שאצלי היה סוף טוב וכולם היו מאושרים

חלום מדהים../images/Emo6.gif

פרק ממש טובב ומה שאני נהנת בנובלה הזאת שהכל רץ טס . וואו כבר חתונה ?? היא באמת צעירה ופזיזה חימנה אם כל אהבתי אליה.... ואוסקר כ"כ אנוכי שזה מרתיחחח . למה הוא אפילו לא רמז לאחים שלו כלום.? ואח"כ כשחימנה אומרת לו שהבניין התמוטט הוא נהיה בהלם אבל ממשיך בתיכנון של החתונה בלי לחשוב אפילו איזה אומללים אחים שלו שמגיעים לעבודה ... חוץ מזה שאני עוד משוכנעת שהוא לא באמת אוהב אותה אולי קצת אבל הוא התחתן כ"כ מהר רק בשביל הכסף! חואנורמה באמת היו מדהימים כרגיל . איך הוא לא נגע בה ממש עשה לי צמרמורת איזה גבר גבר הוא! ואהבתי איך קיטינה דיברה עם רוסריו . היא בכלל מעלה לי את הסעיף בפרקים האחרונים מה היא מקנאה בפפיטה? מה היא רוצה לחזור לארמנדו.? וכל הזמן היא גם משפילה את פרנקו...

mishi 1

New member
מסכימה עם הכל ../images/Emo11.gif

אוסקר כרגע כל כך מסונוור מהכסף... אבל לפחות הם נראו ממש מאוהבים
וחואני... איך אפשר לא למות עליו? באמת איזה גבר שהוא כל כך רצה לגעת בה ולא נגע
מלך. הכל באמת טסססס
יאלה, רק שחואנורמה יחזרו

למעלה