תחרות לוגו לפורום

Angelus

New member
../images/Emo27.gif תחרות לוגו לפורום ../images/Emo37.gif

טוב, כולם יודעים איך זה עובד? כולנו מכירים את העמוד הראשי של הפורום, נכון?
רואים את התמונה הראשית? עכשיו שהפורום שלנו מתחיל להתמלא ולתפוס תאוצה, אני חושב שהגיע הזמן שהיצירתיים שבינינו יפשילו שרוולים ויצרו לוגו לפורום (שימו לב שמשקלו צריך להיות קטן מ-500 kb). תנסו להיות כמה שיותר יצירתיים, ושיבנו שמדובר בפורום של הסדרה. תמיד אפשר לבדוק בכל מני פורומים אחרים איך אצלם זה נראה. (לדוג' פורום "באפי ואנג'ל" ופורום "מכושפות") איך זה עובד? אני אפתח ניק בשם "פורום נמלטים" אליו תשלחו הודעה המכילה את שם המשתמש שיצר את התמונה שהכי אהבתם (במקרה והחלטתם להיות אקסטרה משקיעניים ויצרתם כמה לוגואים, תמספרו אותם על מנת להקל על הבחירה.
) התוצאות יתפרסמו בשבוע הבא.
שימו לב שאפשר להעלות לעמוד המיוחד שנפתח בשביל התחרות את כל מה שיצרתם עד כה
יאללה, בהצלחה לכולם
(לא להתעצל, להכין!
)

.אני עבדכם הנאמן.

לשלוח לניק זה מסר עם הקישור לתמונה שהכי אהבתם או את שם המשתמש של האדם שיצר את התמונה.

m a y a 333

New member
לוגו ../images/Emo41.gif

זה הלוגו הראשון שלי (בינתיים). אולי אני אכין עוד אבל אני יוצאת לטיול של יומיים (איזה כיף לי!)אז לא תשמעו ממני בימים הקרובים.בהצלחה לכולם

Marv123

New member
יאללה גם אני אעשה לוגו

ואלה אותו בימים הקרובים..

Angelus

New member
הגודל הרצוי -

בסביבות ה- 100\250-100\250. אבל שוב, זאת הערכה גסה. בהצלחה.

Angelus

New member
יפה!../images/Emo99.gif

אהבתי.
אבל שוב, לא חייבים להישאר עם התמונה הראשית. תזרמו..

Rock Dragon

New member
עשיתי אחד די גרוע..

אני חלוד מאוד בפוטושופ.. טוב למי שרוצה הנה התמונה המקורית.. http://prisonbreak.fan-sites.org/gallery/Promotional%20Images/season%201/02.jpg הלוגו בצד שמאל <----------------------

SHNI23

New member
את זה הכי אהבתי אי אפשר לוגו בלי

תמונה של וונטורת לדעתי צריך גם את כל השחקנים אני לא מבינה בפוטושופ אז לצערי אני לא יוכל לעזור....

Rock Dragon

New member
זה לוגו קטן מדי בשביל יותר מדי פרטי

פרטים.. ואגב זה לא ממש לוגו זה נראה יותר כמו אווטר ><

למעלה