פניה לגולשים בפורום

../images/Emo27.gifפניה לגולשים בפורום

גולשים וגולשות יקרים שוב אני פונה לגולשים בבקשה לא לעשות בפורום כלי לניגוח פוליטי,לא זה מטרת הפורום, נכון יש דעות לכל אחד מאיתנו כל אחד חושב אחרת וזה בסדר גמור,אך לא נשכח שמאחורי כל דמות יש לפני הכל אדם בשר ודם ,לכן מוטלת החובה על כולנו לכבד כל אחד . טענות ,חוסר רצון ,שאלות ,יש לכולנו וכולם רוצים תשובות גם כאשר כותבים צריך לעשות את הדבר בצורה המכובדת ביותר ולא משנה למי ולמה מתכוונים. על לנו לשכוח כי כרגע המטרה הכי חשובה של הפורום זה לתת כתף למועצה ולעומד בראשה למען ולטובת המושבה ככל ולנו התושבים בפרט, במקום לנגח, במקום לשלוח חצים ללא הבחנה בואו ננסה יחד לעלות רעיונות לשיפור, אני בטוח שיש לכם רעיונות כאלו . אני יתחיל ברעיון משלי מה דעתכם שניפנה לראש המועצה בבקשה לקחת חלק בדיון (אירוח) בפורום נקבע תאריך ושעה אתם תשאלו שאלות ותעלו רעיונות ישירות לראש המועצה ? רונית תעבירי בבקשה את הרעיון בדרכים המקובלות .
בלי פוליטיקה בגרוש בפורום הודעות פוליטיות ימחקו מידית מעל דפי הפורום. גיא

שימשית1

New member
מסכימה כמעט עם הכל

ומברכת אותך על מילים כדורבנות, אבל: האם הפורום הזה באמת נועד לשמש "כתף למועצה ולעומד בראשה ...." צר לי אבל בעניין ספציפי זה איני מסכימה איתך. הפורום צריך להיות מעין במה חופשית להעלות בעיות, רעיונות, דרכי פיתרון וכמובן תשבוחות ומילים טובות וכל זה במסגרת מכובדת ומכבדת. אבל בשום אופן לא להיות כתף למועצה ולעומד בראשה. אם זו המטרה המוצהרת, אני בוחרת להיות בחוץ סופשבוע נפלא לכולם

at13

New member
מסכים עם שימשית!

שמגיע מילה טובה, צריך לתת כך נתתי להקמת "חדר הכושר" החדש, אבל שצריך לבקר ולהעיר צריך לעשות זאת בצורה מכובדת. אני בעד לארגן פעם בחודש "במת דיון" בפורום עם ראש המועצה.

אלא2

New member
גיא שלום.

צר לי לרקוא כי מטרת הפורום היא לתת כתף למועצה ולעומד בראשה, אני מתחיל לחשוד כי הפורום מתנהל ממניעים פוליטיים וזה חבל. מי בעצם יחילט איזה הודעות פוליטיות ימחקו? האם יש איזה שהו קרטריון לרמת ואיכות ההודעות הפליטיות? די בחייך, תהיה רציני ותמשיך לנהל את הפורום ללא חשש מהמערכת והעומד בראשה כי אתה עושה זאת בהצלחה רבה. יישר כח אנחנו אחריך!!!!

אלא2 אין לך מה לחשוד כלל

לא משנה מי עומד בתפקיד ראש המועצה זה לא הנקודה כאשר כתבתי שמטרת הפורום לתת כתף הכוונה הייתה שנעזור ברעיונות לשיפור בהכוונה ובלחדד דברים שיכול להיות שהמועצה והעומד בראשה לא תמיד מודעים לה זה הכל . את רמת הפורום אנחנו קובעים (הגולשים) מניסיון העבר כאשר הפוליטיקה נכנסה לפורום הפורום הפך להיות מרכז לעסקנים פוליטים ואת זה אני רוצה למנוע . אני כן רוצה לראות את הפורום כגוף מקשר בין המועצה והעומד בראשה לבין התושבים זו הכתף שאנחנו צריכים לתת . למען הספק אין לי שום קשר פוליטי או חברתי עם ראש המועצה חוץ מפעם אחת אשר שוחחנו ואני מכבד אותו כאדם לחוד וכראש המועצה לחוד ,אין לי שום השתיכות פוליטית ואין לי כוונות פוליטיות כלל . אנו צריכים ללמוד לכבד כל אחד ולא משנה מהו תפקידו או דעתו . גיא

ניצה21

New member
גיא ישר כוח אני מסכימה איתך

אני לא חושבת שיש כאן שום כוונה לסתימת פיות אני מסכימה שהכל צריך להיות בצורה מכובדת יותר . שבת שלום ניצה

למעלה